3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Monnaie: EUR
Frais acheteur Inc. VAT/sales tax: 0,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3,60%
TVA sur montant d'adjud: 20,00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page
  • Grille

Scandinavië, ovale snuifdoos, ca. 1800, met fijn gravé, binnenzijde verguld. Met 4x afgeslagen meesterteken NE (?) l. 7 cm. ...[more]

Kantig knottendoosje naar antiek voorbeeld, met fijn gravé van o.a. deugden, binnenzijde verguld. Gemerkt MMA Sterling h. 7 cm. ...[more]

Ronde en langwerpige koektrommel, Empire, met filet rand. Mt. J.H. Stellingwerff, Amsterdam, jl. 1822, 1e gehalte diam. 13, 14 x 10 cm. ...[more]

Diverse miniaturen ...[more]

Frankrijk, zilveren vork, lepel en mes, 19e eeuw, de stelen bekroond door heiligen in Gotische niche. Een gemerkt met 'kruis' l. 23 cm. ...[more]

Divers bestek netto 910 gr. ...[more]

Elf stuks bestek, met bladreliëf ...[more]

Divers klein zilverwerk 900 gr. ...[more]

Divers klein zilverwerk ...[more]

Zes tafel- en dessertcouverts, Haags lof. Mt. Gerritsen, Zeist, jl. 1913, 2e gehalte monogram achterzijde. 1100 gr. ...[more]

Vijf dienlepels, w.o. soepdienlepel ...[more]

Duitsland, driedelig theeservies glad bol model, met houten knop en greep. Mt. Wilhelm Binder, 2e gehalte h. 5-15 cm., 918 gr. ...[more]

Ovaal dienblaadje met ajour rand. Mt. P. Spoelstra, Sneek, jl. 1915, 2e gahalte. Met glazen inlegblad l. 30 cm., 424 gr. ...[more]