Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Estimation
Catégorie
- Grille
Zes van zes messen met kantige heften, 19e eeuw. De lemmets gemerkt Naus, Maastricht ...[more]
Divers bestek, w.o. scheppen en kwastlepels 790 gr. Herkomst: uit de collectie van een avontuurlijke
Frankrijk, ovale ojief gebogen ajour mand, 19e eeuw, met fijngevormde guirlandes en strikwerk, 1e
Balustervormige koffiepot, Biedermeier, met knorlijst. Mt. J. Grepe, Rotterdam, jl. 1836 670 gr.
Balustervormige koffiepot, Biedermeier, met knorlijst. Mt. J. Grepe, Rotterdam, jl. 1836 670 gr. ...[more]
Vierdelig schuitvormig theeservies in Empire stijl. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1920, 2e gehatle 1000
Vierdelig schuitvormig theeservies in Empire stijl. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1920, 2e gehatle 1000 gr. ...[more]
Bouilloire met parelrond, op driekantige voet met brander. 1e gehalte h. 36 cm., 1670 gr. ...[more]
Melkkan in vorm van koe. Met pseudokeuren ...[more]
Scandinavië, ovale schaal met gedreven bloemen, op vier pootjes. Gemerkt Sterling l. 27 cm., 418 gr.
Scandinavië, ovale schaal met gedreven bloemen, op vier pootjes. Gemerkt Sterling l. 27 cm., 418 gr. ...[more]
Engeland, vaas. Edwardian, met ajour hals en drie voluten op de stam, met kristallen binnenvaas. Mt.
Grote orchideeënvaas met gravé, op gevulde voet. Gemerkt Sterling h. 36 cm. ...[more]
Engeland, ruitvormige kantige inktpot. Mt. WN Ltd, Birmingham, jl. 1937 l. 14 cm. ...[more]
Bolle inktpot met rozetten en-relief, op houten voet diam. 20 cm. ...[more]
Scandinavië, ovale snuifdoos, ca. 1800, met fijn gravé, binnenzijde verguld. Met 4x afgeslagen
Scandinavië, ovale snuifdoos, ca. 1800, met fijn gravé, binnenzijde verguld. Met 4x afgeslagen meesterteken NE (?) l. 7 cm. ...[more]
Oostenrijk, ovale snuifdoos, 18e eeuw, met niëllo bladranken, binnenzijde verguld l. 7 cm. ...[more]
Kantig knottendoosje naar antiek voorbeeld, met fijn gravé van o.a. deugden, binnenzijde verguld.
Kantig knottendoosje naar antiek voorbeeld, met fijn gravé van o.a. deugden, binnenzijde verguld. Gemerkt MMA Sterling h. 7 cm. ...[more]
Ronde en langwerpige koektrommel, met fijne kabel- en filet randen. Mt. Jacob Helweg, Amsterdam, jl.
Ronde en langwerpige koektrommel, Empire, met filet rand. Mt. J.H. Stellingwerff, Amsterdam, jl.
Ronde en langwerpige koektrommel, Empire, met filet rand. Mt. J.H. Stellingwerff, Amsterdam, jl. 1822, 1e gehalte diam. 13, 14 x 10 cm. ...[more]
Langwerpig dienblad, Empire, met fijne kabelrand, op vier bolpootjes. Mt. Wed. J.H. Stellingwerff,
Soezenmand, laat Empire, met fijne filetrand waaronder opengezaagde rand waarin rozetten, op
Vierkante en langwerpige koektrommel, Biedermeier, achtkantig, met filetrand. Mt. Melus & Hemelbach,
Theepot, Biedermeier, met roos als knop en houten greep. Mt. A. van Giesbergen, Waalwijk, jl. 1865
Theepot, Biedermeier, met roos als knop en houten greep. Mt. A. van Giesbergen, Waalwijk, jl. 1865 h. 12 cm., 420 gr. ...[more]
Driedelig theeservies, parelrand. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1875, 2e gehalte 686 gr. ...[more]
Ovale dienschaal met gecontourneerde rand. Mt. Zilverfabriek Voorschotel, jl. 1930 l. 40 cm., l,
Ovale dienschaal met gecontourneerde rand. Mt. Zilverfabriek Voorschotel, jl. 1930 l. 40 cm., l, 40 cm. ...[more]
Frankrijk, ronde schaal met gecontourneerde rand diam. 30 cm., 780 gr. ...[more]
Kristallen theebus en zuurstel in zilveren houder, met aan de zijden twee zuurvorkjes ...[more]
Rusland, diverse tafel- en dessertcouverts met spatelfilet, 1883. Met gegraveerd wapen 1558 gr.
Rusland, diverse tafel- en dessertcouverts met spatelfilet, 1883. Met gegraveerd wapen 1558 gr. ...[more]
Rusland, drie scheplepels, 19e eeuw, met gedraaide steel. Een gemerkt Ovchinikov, 1889 ...[more]
Frankrijk, zilveren vork, lepel en mes, 19e eeuw, de stelen bekroond door heiligen in Gotische
Frankrijk, zilveren vork, lepel en mes, 19e eeuw, de stelen bekroond door heiligen in Gotische niche. Een gemerkt met 'kruis' l. 23 cm. ...[more]
Divers bestek netto 910 gr.
Divers bestek netto 910 gr. ...[more]
Elf stuks bestek, met bladreliëf
Elf stuks bestek, met bladreliëf ...[more]
Duitsland, theepot en theebus met gevlochten motief. Mt. Koch & Bergfeld, 3e gehalte h. 12 cm.,
Duitsland, theepot en theebus met gevlochten motief. Mt. Koch & Bergfeld, 3e gehalte h. 12 cm., 824 gr. ...[more]
Duitsland, Hannau, paar schuitvormige mandjes in Louis XVI stijl, eind 19e eeuw, met guirlandes,
Paar bonbonmandjes in Louis XV stijl, met puttokopjes op de rand. Met pseudo-keuren l. 20 cm., 420
Paar bonbonmandjes in Louis XV stijl, met puttokopjes op de rand. Met pseudo-keuren l. 20 cm., 420 gr. ...[more]
Vier bonbonmandjes, o.a. mt. Zilverfabriek Voorschoten, 2e gehalte l. 15-20 cm., 378 gr. ...[more]
Tabaksdoos, 19e eeuw, Engeland, mosterdpot en paar kristallen coupes met zilveren montering ...[more]
Duitsland, twee cachets, Jugendstil h. 10 en 11 cm. ...[more]
Divers klein zilverwerk 900 gr.
Divers klein zilverwerk 900 gr. ...[more]
Zes tafel- en dessertcouverts, Haags lof. Mt. Gerritsen, Zeist, jl. 1913, 2e gehalte monogram
Zes tafel- en dessertcouverts, Haags lof. Mt. Gerritsen, Zeist, jl. 1913, 2e gehalte monogram achterzijde. 1100 gr. ...[more]
Vijf dienlepels, w.o. soepdienlepel ...[more]
Set van zes kwastlepels. Hierbij vier sets theelepels ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. antieke lepel met rattenstaart 590 gr. ...[more]
Natfruitschep en twee theescheppen, w.o. Empire, jl. 1815 ...[more]
Zes tafelcouverts, 19e eeuw, Haags lof, o.a. jl. 1886 en 1882, 2e gehalte 1290 gr. ...[more]
Visdiencouvert, eind 19e eeuw, met gravé van vis, mt. Geert M. Maurits. Hierbij onedele schep
Visdiencouvert, eind 19e eeuw, met gravé van vis, mt. Geert M. Maurits. Hierbij onedele schep ...[more]
Theebus, Oudhollands, jl. 1908. Hierbij divers zilverwerk ...[more]
Dienblad met gravé diam. 32 cm., 692 gr. ...[more]
Kristallen lunch in zilveren houder, Biedermeier, met gravé. Mt. Jacob Helweg, Amsterdam, jl.
Kristallen lunch in zilveren houder, Biedermeier, met gravé. Mt. Jacob Helweg, Amsterdam, jl. 1851, 1e gehalte ...[more]
Lampetkan op schaal met rocailles. Gemerkt SK 900 h. 21 cm. 1140 gr. ...[more]
Duitsland, driedelig theeservies glad bol model, met houten knop en greep. Mt. Wilhelm Binder, 2e
Duitsland, driedelig theeservies glad bol model, met houten knop en greep. Mt. Wilhelm Binder, 2e gehalte h. 5-15 cm., 918 gr. ...[more]
Frankrijk, snepkan met houten greep. Mt. Emile Puiforcat h. 23 cm., 800 gr. ...[more]
Ovaal dienblaadje met ajour rand. Mt. P. Spoelstra, Sneek, jl. 1915, 2e gahalte. Met glazen inlegblad l. 30 cm., 424 gr. ...[more]
Set van zes gelegenheidslepels naar antiek voorbeeld, 19e eeuw, met vergulde bak en puttokop op
Gelegenheidslepel en mes, 18e eeuw. De lepel bekroond door 'Hoop'. Hierbij drie andere ...[more]
Brijlepel, 18e eeuw, Dubbel lof. Mt. Johannes Keeman, Dordrecht, jl. C 1796 l. 38 cm., 198 gr.
Brijlepel, 18e eeuw, Dubbel lof. Mt. Johannes Keeman, Dordrecht, jl. C 1796 l. 38 cm., 198 gr. ...[more]
Paar poppengoed kandelaars, 19e eeuw, met gecanneleerde stam, 2e gehalte. Geen oude keuren h. 7 cm.
Paar poppengoed kandelaars, 19e eeuw, met gecanneleerde stam, 2e gehalte. Geen oude keuren h. 7 cm. ...[more]
Antiek poppengoed kandelaar in Barok stijl, mogelijk ca. 1700, met getorste stam. Geen keuren h. 4,5
Antiek poppengoed kandelaar in Barok stijl, mogelijk ca. 1700, met getorste stam. Geen keuren h. 4,5 cm. ...[more]