3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Monnaie: EUR
Frais acheteur Inc. VAT/sales tax: 0,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3,60%
TVA sur montant d'adjud: 20,00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page
  • Grille

Adolphe Gumery (1861-1943) Stilleven marouflé, gesign. l.o., 60 x 40 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]

Di Guseppe (20e eeuw) Vrouwen werkend op het land. Hierbij doek, gesign. r.o., dorpsstraat. pastel, 32 x 48 cm., en doek, 50 x 45 cm. ...[more]

Albert Puyol (20e eeuw) Huizen bij een rivier. Hierbij doek door A. Castelen, bloemen. twee doeken, niet ingelijst, 45 x 62 cm. ...[more]

Twee werken, 20e eeuw Landarbeider met zeis op een pad / Portret van een vrouw doek, 65 x 50 cm. en doek, 53 x 43 cm. ...[more]

Onbekend, 20e eeuw Landschap doek ...[more]

Willy Belinfante Simultaan schaker ets ...[more]