Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Estimation
Catégorie
- Grille
Daniel Been (1885-1967) Stilleven doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 60 x 100 cm. ...[more]
Adrianus Marinus Geyp (1855-1926) Boerenerf doek, gesign. l.o., 57 x 83 cm. ...[more]
Onbekend, begin 20e eeuw Drie vrouwen met manden paneel, 70 x 90 cm. ...[more]
J. Scholten (20e eeuw) Hollands landschap doek, 25 x 42 cm. ...[more]
Gesigneerd Van Beurden Vrouw in een moestuin marouflé, gesign. l.o., '99, 48 x 72 cm. ...[more]
H. v. Amerongen (20e eeuw) Indonesisch landschap met rijstvelden doek, 30 x 40 cm. ...[more]
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) 'Stilleven met blauwe vaas' doek, gesign. l.o., 51 x 70 cm.
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) 'Stilleven met blauwe vaas' doek, gesign. l.o., 51 x 70 cm. ...[more]
Adolphe Gumery (1861-1943) Stilleven marouflé, gesign. l.o., 60 x 40 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
William Grimmond (1884-1952) Schepen aan een kade in een Engelse stad board, gesign. l.o., 25,5 x 36
William Grimmond (1884-1952) Schepen aan een kade in een Engelse stad board, gesign. l.o., 25,5 x 36 cm. ...[more]
Van Leeuwen (20e eeuw) Hoofdtoren, Hoorn. Hierbij twee tekeningen en een houtsnede. doek, 51 x 40
Van Leeuwen (20e eeuw) Hoofdtoren, Hoorn. Hierbij twee tekeningen en een houtsnede. doek, 51 x 40 cm. ...[more]
Jeanne Bentinck-Speelman (1889-1938) Geschoten wild op het Beerzerzand doek, gesign. r.o., 1938, 145
Frits Goosen (geb. 1943) Boerderij aan een vaart doek, gesign. r.o., 25 x 30 cm. ...[more]
S. de Groot (20e eeuw) Voorstelling naar Fragonard doek, 75 x 100 cm. ...[more]
Chris van Ees (1887-1922) Duinlandschap met dorp board, gesign. r.o., 19 x 27,5 cm. ...[more]
Gerrit Stegeman (1858-1940) 'Begrafenisfeest te Algiers board, gesign. r.o., 1933, verso titel, 35 x
Gerrit Stegeman (1858-1940) 'Begrafenisfeest te Algiers board, gesign. r.o., 1933, verso titel, 35 x 46 cm. ...[more]
H. Plagge (20e eeuw) Stilleven doek, 26 x 34 cm. ...[more]
Anton Dirckx (1878-1927) Spelende meisjes bij een rivier paneel, niet ingelijst, gesign. r.o., 15,
Anton Dirckx (1878-1927) Spelende meisjes bij een rivier paneel, niet ingelijst, gesign. r.o., 15,5 x 21 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Gezicht op de Amstel bij avond board, 40 x 60 cm. ...[more]
Ype Wenning (1879-1959) Gezicht op huizen aan het water doek, gesign. l.o., 18 x 24,5 cm. ...[more]
Guyala Török (1879-1969) Ganzen op een erf. Hierbij doek, gesign. r.o., dorpsstraat. doek, niet
Di Guseppe (20e eeuw) Vrouwen werkend op het land. Hierbij doek, gesign. r.o., dorpsstraat.
Di Guseppe (20e eeuw) Vrouwen werkend op het land. Hierbij doek, gesign. r.o., dorpsstraat. pastel, 32 x 48 cm., en doek, 50 x 45 cm. ...[more]
Kadir (20e eeuw) Indonesisch landschap doek, 45 x 65 cm. ...[more]
Franse school, 20e eeuw Stadsgezicht doek, 62 x 88 cm. ...[more]
Jozef Gindra (1860-1938) Herder met schapen op de hei doek, 56 x 40 cm. ...[more]
Ger van Vliet (1880-1972) Plasgezicht. Hierbij doek, bomen. doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. en doek,
Ger van Vliet (1880-1972) Plasgezicht. Hierbij doek, bomen. doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. en doek, 40 x 32 cm. ...[more]
Albert Puyol (20e eeuw) Huizen bij een rivier. Hierbij doek door A. Castelen, bloemen. twee
Albert Puyol (20e eeuw) Huizen bij een rivier. Hierbij doek door A. Castelen, bloemen. twee doeken, niet ingelijst, 45 x 62 cm. ...[more]
Hubert Antonie Ravenswaay (1891-1972) Waterlelies doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. ...[more]
Adriaan Vermeulen (1900 -1987) Waterlelies doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. ...[more]
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Stilleven marouflé, gesign. r.o., 51 x 41 cm. ...[more]
Henk Henriet (1903-1945) Tien diverse schetsen van kinderen tekeningen, ongesign., 10 x 20 cm - 50 x
Henk Henriet (1903-1945) Tien diverse schetsen van kinderen tekeningen, ongesign., 10 x 20 cm - 50 x 40 cm. ...[more]
Gesigneerd D.H. '62 Stilleven gouache, 29 x 37 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Winters Amsterdam aquarel, 40 x 50 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Gezicht op Venetië paneel, 30 x 40 cm. ...[more]
Jeannette Slager (1881-1945) Bloemen in een vaas. Hierbij doek door Frans Verviet. gouache,
Twee werken, 20e eeuw Landarbeider met zeis op een pad / Portret van een vrouw doek, 65 x 50 cm.
Twee werken, 20e eeuw Landarbeider met zeis op een pad / Portret van een vrouw doek, 65 x 50 cm. en doek, 53 x 43 cm. ...[more]
Dick van Luijn (1896-1981) Pic St. Loup bij Montpellier doek, gesign. m.o., 70 x 95 cm. ...[more]
Jaques van Mourik (1879-1971) Landschap doek, gesign. r.o., 45 x 50 cm. ...[more]
Sierk Schröder (1903-2002) Berglandschap houtskool en inkt, gesign. r.o., '80, 44 x 60 cm. ...[more]
Gesigneerd Harrie Kuyten Slapende vrouw inkt en aquarel, 45 x 57 cm. ...[more]
Auguste Durand-Rose (1887-1962) Stadsgezicht doek, gesign. l.o., 62 x 50 cm. ...[more]
Indonesische school, 20e eeuw Figuren in een Indonesisch dorp. board, 60 x 80 cm. ...[more]
De Brauwere (20e eeuw) Gezicht op een kathedraal doek, 68 x 90 cm. ...[more]
Louis Artan (1837-1890) Schepen voor de kust doek, gesign. l.o., 35 x 46 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Landschap doek
Onbekend, 20e eeuw Landschap doek ...[more]
Catalogus Ten Cate collectie, in twee delen ...[more]
Diana van Uxem (20e eeuw) Figuur met karpers aquarel ...[more]
Willy Belinfante Simultaan schaker ets
Willy Belinfante Simultaan schaker ets ...[more]
Wim Bosma (1902-1985) Vier tekeningen vier tekeningen, gesign., ca. 30 x 35 cm. ...[more]
Piet Rezelman (1887-1967) Naakt voor de spiegel / Naakt voor de spiegel doek, ongesign., 70 x 60 cm.
Mogelijk van de hand van Otto B. de Kat Rivier bij een Frans dorp doek, 40 x 50 cm. ...[more]
Poek Buman (geb. 1921) Figuur met bos bloemen in een straat board, gesign. r.o., 38 x 43 cm.
Poek Buman (geb. 1921) Figuur met bos bloemen in een straat board, gesign. r.o., 38 x 43 cm. ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Landschap houtensnede, gesign. r.o., 27 x 38 cm. ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959) Koffiekan druk, gesign. r.o., 35 x 28 cm. ...[more]
L. Dauchot (20e eeuw) Drie ontwerptekeningen voor interieurs driemaal aquarel en gouache, 30 x
L. Dauchot (20e eeuw) Drie ontwerptekeningen voor interieurs driemaal aquarel en gouache, 30 x 40 - 35 x 53 cm. ...[more]
Hans Timmer (1912-1997) Stilleven met bloemen in een witte kan doek, ongesign., 100 x 70 cm.
Daniel Bekking (1906-1973) Zandafgraving doek, gesign. r.o., 75 x 90 cm. ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o. Gezicht op een moestuin en kas doek, 60 x 51 cm. ...[more]
Hermanus van Tankeren (1900-1980) Kippen en een haan. Hierbij paneel, stalinterieur. paneel,
Onduidelijk gesign. r.o. Twee dames aan tafel board, 16 x 18 cm. ...[more]