Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Estimation
Catégorie
- Grille
Kaukasisch wollen kleed op riet gebonden. Mogelijk tentscherm. ...[more]
Afshar kleed 190 x 112 cm.
Afshar kleed 190 x 112 cm. ...[more]
Serabend kleed 273 x 149 cm.
Serabend kleed 273 x 149 cm. ...[more]
Nain kleed met zijde 159 x 109 cm.
Nain kleed met zijde 159 x 109 cm. ...[more]
Heriz kleed 333 x 241 cm.
Heriz kleed 333 x 241 cm. ...[more]
Afghan kleed 368 x 303 cm.
Afghan kleed 368 x 303 cm. ...[more]
Afghan kleed 296 x 241 cm.
Afghan kleed 296 x 241 cm. ...[more]
Keshan loper 298 x 82 cm.
Keshan loper 298 x 82 cm. ...[more]
Mir kleed en Bochara kleed 92 x 59 cm; 117 x 64 cm. ...[more]
Perzische loper 315 x 81 cm.
Perzische loper 315 x 81 cm. ...[more]
Oosters kleed 154 x 66 cm.
Oosters kleed 154 x 66 cm. ...[more]
Tabriz kleed 320 x 222 cm
Tabriz kleed 320 x 222 cm ...[more]
Afghan kleed, Belouds kleed en Kaskai kleed 185 x 131 cm; 160 x 84 cm; 118 x 140 cm. ...[more]
Vijf chinese kleden 158 x 95 cm
Vijf chinese kleden 158 x 95 cm ...[more]
Yamoud pendjerelik en vier diverse kleden 66 x 152 cm. ...[more]
Afshar kleed 201 x 105 cm
Afshar kleed 201 x 105 cm ...[more]
Hamadan kleed en Kaskai kleed 170 x 103 cm; 148 x 109 cm. ...[more]
Baktiar kleed 254 x 136 cm.
Baktiar kleed 254 x 136 cm. ...[more]
Hamadan kleed 200 x 136 cm.
Hamadan kleed 200 x 136 cm. ...[more]
Twee Kaskai kleden en Belouds kleed 163 x 121 cm; 129 x 88 cm; 153 x 95 cm. ...[more]
Vier Belouds kleden 100 x 66 cm; 84 x 53 cm; 105 x 52 cm; 62 x 62 cm. ...[more]
Ersari kapunuk en Kaskai kussen 156 x 62 cm. ...[more]
Kaskai kleed en Belouds kleed 129 x 86 cm; 132 x 79 cm. ...[more]
Twee Kaskai kleden 151 x 101 cm; 79 x 81 cm. ...[more]
Perzisch kleed. Bildteppich 89 x 64 cm. ...[more]
Hamadan kleed 285 x 128 cm.
Hamadan kleed 285 x 128 cm. ...[more]
Kazak kleed 233 x 153 cm.
Kazak kleed 233 x 153 cm. ...[more]
Hamadan loper 218 x 92 cm.
Hamadan loper 218 x 92 cm. ...[more]
Heriz kleed 317 x 247 cm.
Heriz kleed 317 x 247 cm. ...[more]
Soumack kleed en Belouds kussen 51 x 123 cm. ...[more]
Twee Anatol kleden 60 x 99 cm; 60 x 99 cm. ...[more]
Isfahan kleed. Bildteppich 104 x 62 cm. ...[more]
Belouds kleed 230 x 145 cm.
Belouds kleed 230 x 145 cm. ...[more]
Kazak kleed 248 x 150 cm.
Kazak kleed 248 x 150 cm. ...[more]
Kazak bidkleed 203 x 145 cm.
Kazak bidkleed 203 x 145 cm. ...[more]
Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne -stijl, 19e eeuw, met gestoken en opengewerkte kuif h.
Spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met parelrand. De kuif met voluten, schelpornamenten,
Scandinavië, vergulde spiegel met rocailles h. 127 x br. 80 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst met bladmotieven h. 155 en br. 72 cm ...[more]
Spiegel in kapitale eikenhouten lijst, 18e eeuw, met gestoken voorstellingen van pijlenkoker,
Spiegel in eikenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 19e eeuw, met gestoken kuif h. 71 en br. 30 cm.
Spiegel in eikenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 19e eeuw, met gestoken kuif h. 71 en br. 30 cm. ...[more]
Ovale spiegel in ovale en rijk gestoken verguld houten lijst, Rococo, 18e eeuw, met voorstelling van
Engeland, paar spiegels in notenhouten lijst, 18e eeuw met gecontourneerde boven en onderregel (
Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst met kuif, parelrand en rozetten h. 125 en br. 82 cm.
Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst met kuif, parelrand en rozetten h. 125 en br. 82 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 18e eeuw, de kuif met voorstelling van vogels bij nest met
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 18e eeuw, de kuif met voorstelling van vogels bij nest met jongen h. 137, br. 84 cm. ...[more]
Duitsland, gefacetteerde rechthoekige spiegel in zwart houten lijst, 18e/19e eeuw met gestoken en
Duitsland, gefacetteerde rechthoekige spiegel in zwart houten lijst, 18e/19e eeuw met gestoken en verguld houten rocailles 114 x 92 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, 19e eeuw h. 109 en br. 57 cm. ...[more]
Achthoekige spiegel met spiegels in de vergulde lijst h. 94 en br. 75 cm. ...[more]
Gefacetteerde ovale spiegel in vergulde lijst met rechte kap waaronder ovaal geschilderd paneel
Rechthoekige spiegel in palissanderhouten lijst gefineerd met schildpad, ca. 1800, h. 105 en br.
Rechthoekige spiegel in palissanderhouten lijst gefineerd met schildpad, ca. 1800, h. 105 en br. 84 cm ...[more]
Rechthoekige spiegel in houten lijst gefineerd met ebbenhout en schildpad, 18e eeuw, h. 76 en br. 64
Kapitale gefacetteerde rechthoekige spiegel in notenhouten lijst, 19e eeuw. De rechte kap met
Kapitale rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, laat 19e eeuw. De kuif met schelpornament,
Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst, Louis XV, 18e eeuw, met schelpornamenten, voluten
Spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met voluten, bloem- en bladmotieven h. 96 en br. 180 cm
Spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met voluten, bloem- en bladmotieven h. 96 en br. 180 cm ...[more]
Gefacetteerde spiegel in notenhouten lijst, ca. 1800, met gecontourneerde kuif h. 45 en br. 31 cm.