Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Estimation
Catégorie
- Grille
Divers antiek knipwerk twee ingelijst. Volgens familie overlevering van Norma (Missy) MacLeod (
Zes diverse ingelijste foto's en tekeningen o.a. litho van Dick de Leeuw, kerkhof h. 18 x b. 27
Zes diverse ingelijste foto's en tekeningen o.a. litho van Dick de Leeuw, kerkhof h. 18 x b. 27 cm. en kleiner ...[more]
Vier diverse ingelijste foto's van Grietje Meijer en Non van Mourik-MacLeod. Grietje Meijer is de
Diverse objecten voor persoonlijke verzorging o.a. pleet vierdelige kapstel en diverse hoedenspelden
Diverse objecten voor persoonlijke verzorging o.a. pleet vierdelige kapstel en diverse hoedenspelden diam. 18 cm. en kleiner ...[more]
Diverse bijoux waaronder broche van gouden bijbelslot (brochering onedel). In vijf doosjes.
Diverse pleet objecten waaronder pleet theepot, divers bestek en twee kandelaren h. 20 x b. 26 cm.
Diverse pleet objecten waaronder pleet theepot, divers bestek en twee kandelaren h. 20 x b. 26 cm. en kleiner ...[more]
Zilveren taartschep en zilveren loddereindoosje lodereindoosje uit 1888, meesterteken van Bruining
Zes diverse beursjes en een toneelkijker h. 10 x b. 20 cm. en kleiner ...[more]
Twee series boeken Charles Dickens vier stuks Cohen editie van 1919, veertien stuks uit 1927 h. 18 x
Diverse kranten en tijdschriften waaronder enkele edities van de Haagse Post van rond 1921 h. 44 x
Diverse kranten en tijdschriften waaronder enkele edities van de Haagse Post van rond 1921 h. 44 x b. 30 cm. ...[more]
Diverse boeken waaronder een poeziealbum van Non MacLeod en 'Robinson Crusoe' door Daniel Defoe,
Diverse boeken over Mata-Hari waaronder 'De moord op Mata Hari' door Sam Wagenaar en 'De ware Mata
Drie bijbels waaronder een van de Nederlandsche Bijbelcompagnie uit 1853 h. 16 x b. 11 cm. en
Drie bijbels waaronder een van de Nederlandsche Bijbelcompagnie uit 1853 h. 16 x b. 11 cm. en kleiner ...[more]
Frankrijk, houten geledenpop, 19e eeuw h. 60 x b. 16 cm. ...[more]
Johannes Mulders (1899-1989) 'Mata-Hari' houtsnede, gesign. r.o., 12 x 12 cm. ...[more]
Anton Psenner (Zuid Tirol, 1791-1866), portretminiatuur op ivoor; Militair in grijs-rood uniform,
Ovale portretminiatuur, eind 19e eeuw, Dame met veren op de hoed 9 x 7 cm. ...[more]
Paar ovale portretten, Biedermeier; Heren olieverf op doek, 13 x 10 cm. ...[more]
Paar ovale portretten, 17e eeuw; Man- en vrouwportret, beide met kanten molenkraag, de dame met
Papier-maché rond deksel van doosje, 19e eeuw, met geschilderd decor van musicerend gezelschap in
Papier-maché rond deksel van doosje, 19e eeuw, met geschilderd decor van musicerend gezelschap in manier van van Ostade diam. 10 cm. ...[more]
Ovaal zilveren-parelmoeren doosje, ca. 1800, met gestoken voorstelling van badende vrouw met Amor.
Langwerpig emaille snuifdoosje, 18e eeuw, met voorstelling van man en schrijver bij tafel, beiden
Druppelvormige flacon, 18e/19e eeuw, met decor van twee 18e eeuwse figuren op blauw fond l. 6 cm.
Druppelvormige flacon, 18e/19e eeuw, met decor van twee 18e eeuwse figuren op blauw fond l. 6 cm. ...[more]
Zilveren legpenning betreffende gebroeders de Wit, 17e eeuw, in gedraaid ivoren penningdoos, 17e/18e
Hoornen 'Wunderkammer' pronkbeker, 18e eeuw, de kelk en deksel gelobd, met gedraaide knop en stam,
Hoornen 'Wunderkammer' pronkbeker, 18e eeuw, de kelk en deksel gelobd, met gedraaide knop en stam, op gelobde voet h. 23 cm. ...[more]
Vruchthouten fijngestoken tabaksdoos, 18e eeuw, deksel ajour en met in hoog- en laag reliëf decor
Coquillanoten snuifdoosje, 18e eeuw, met zeer fijn gestoken voorstelling op deksel van twee
Halve kokosnoot, 18e eeuw, met gestoken reliëf van twee portretten l. 12 cm. ...[more]
Antiquarisch werk betreffende walvisvaart, 18e eeuw; 'De Walvischvangst met veele byzonderheden
'Histoire generale des Pais-Bas', 1743 in vier delen ...[more]
'De twee Katwijken', antiquarisch werk
'De twee Katwijken', antiquarisch werk ...[more]
'Coco de Mer' h 26, br. 20 cm.
'Coco de Mer' h 26, br. 20 cm. ...[more]
'Coco de Mer' vermaakt tot doos h. 30, br. 24 cm. ...[more]
Japan, paar zwart laqué houten documentenkisten, 18e eeuw, met verguld decor van o.a. schelpmotieven
Zilveren kantige koker, mogelijk koloniaal, 18e/19e eeuw, met gedreven rocailles l. 13 cm. ...[more]
Zilveren replica van VOC documentenkoker, 2e gehalte l. 17 cm. ...[more]
Engeland, ronde zilveren (lakzegel) doos, met op het deksel gegraveerd Engels wapen 'Dieu et mon
Terracotta plaquette 'Je Maintiendrai', Grand Tour bronzen olielampje en bronzen cachet met
Mes met zilveren heft, 18e eeuw, met schilddragende leeuw. Het schild met inscriptie BG 176. IJzeren
Mes met zilveren heft, 18e eeuw, met schilddragende leeuw. Het schild met inscriptie BG 176. IJzeren lemmet gemerkt BECKEBR ...[more]
Frankrijk, set van vijf en set van zes vergulde dessertlepels, ca. 1800, één in set in lederen etui,
Verguld klein couvert, 18e eeuw met gecontourneerde steel l. 11 c. ...[more]
Engeland, rose-gouden zegelring, 18e eeuw, met fijn gestoken klassiek vrouwfiguur staand bij
Engeland, rose-gouden zegelring, 18e eeuw, met fijn gestoken klassiek vrouwfiguur staand bij tuinvaas en wapenschild 3 x 2,5 cm. ...[more]
Italië, paar bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw; Klassiek man- en vrouw figuur, elk staande
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur naar klassiek voorbeeld, 19e eeuw; Jason, met
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur naar klassiek voorbeeld, 19e eeuw; Jason, met dierenvel om de schouder h. 61 cm. ...[more]
Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875), vuurverguld bronzen buste, 19e eeuw; Napolitaanse jongen met
Cilinderspeeldoosje, vroeg 19e eeuw, met twee melodieën; Mozart en Schotse deun. Gemonteerd in
Zwitserland, cilinderspeeldoos, 19e eeuw, met acht melodieën. In palissanderhouten kast met
Polyphoon, platenspeeldoos, eind 19e eeuw, met ruim 20 platen. In notenhouten kast met intarsia 46 x
Polyphoon, platenspeeldoos, eind 19e eeuw, met ruim 20 platen. In notenhouten kast met intarsia 46 x 53, h. 23 c. ...[more]
Vier gestoken ivoren figuren, 19e eeuw; Dickens figuren, elk op houten voet h. 9-11 cm. ...[more]
Duitsland, fijnhouten schrijfcassette, vroeg 19e eeuw, ingelegd met Boulle techniek koperen,
Paar fijn gestoken ivoren sculpturen, Barok, 18e eeuw; Putto, elk op gedraaid houten sokkel (licht
Koloniaal, waarschijnlijk India, Goa, geheel met schildpad bekleed kunstkabinet, 17e eeuw, met
Zuid Europese of koloniale zilveren kandelaar, 19e eeuw, met gedreven rozetten en gevlochten rand,
Zuid Amerika, zilveren mate-beker met rietje, ca. 1900 h. 18 cm., 376 gr. ...[more]
Zuid Amerika, Peru, zilveren stijgbeugel voor amazone, zgn. 'estribo', ca. 1800, de muil en beugel