Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Miniatuur, kraantjeskan, 19e eeuw; Hierbij schuitvormig melkkannetje, fa. Bonebakker, 1e gehalte
Miniatuur, kraantjeskan, 19e eeuw; Hierbij schuitvormig melkkannetje, fa. Bonebakker, 1e gehalte en sigarettenpijpje 379 gr. [3] ...[more]
Engeland, etui met drie schaartjes; bewerkt met cartouche versiering, Birmingham 1899. Hierbij
Engeland, twaalf viscouverts ca.1900; bewerkt met o.a. palmetversieringen, mt. William Gibson en
Twee tafelversieringen: gans en een vos; met uitgespreide vleugels, 1931, 2e gehalte en loerende
Olie-azijn-strooier houder, 19e eeuw ajour met acanthusblad versieringen en mascarons, 18e eeuwse
Paar tafelversieringen: twee vogels; één zwaluw, met meesterteken, 2e gehalte, ander ekster, 800st
Diner visgarnituur, dubbel filet, vroeg 20e eeuw, diverse meesters, met lettergravure H; bestaande
Diverse opdienlepels en vorken, voornamelijk dubbel filet, 2e gehalte, met lettergravure H en F.
Dinergarnituur, spatelmodel, mt. Hendrik Helweg 1852-1857, jl. 1865 in essenhouten gefineerde
Suikerstrooier 19e eeuw, natfruitschep, sardinevork en gemberlepeltje, 20e eeuw 152 gr. [4] ...[more]
Twee miniatuur ofwel poppengoed haalmolens, 18e eeuw. Eén mt. Adolf Verschuyl, Amsterdam, jl.
Drie miniaturen, 18e eeuw; Blaker, beursje en figuur (figuur incompleet) [3] ...[more]
Filigrain reukdoosje, ca. 1800, met portretmedaillon en bladranken, als hanger diam. 2 cm. [1]
Filigrain reukdoosje, ca. 1800, met portretmedaillon en bladranken, als hanger diam. 2 cm. [1] ...[more]
Zesdelig schuitvormig theeservies met knorlijst en geribd houten knoppen, bestaande uit: theepot
Engeland, driedelig kantig theeservies met houten greep. Mt. S & Co, London, jl. 1913 666 gr. [3]
Engeland, driedelig kantig theeservies met houten greep. Mt. S & Co, London, jl. 1913 666 gr. [3] ...[more]
Taartschep, Art Nouveau, gesatineerd, met klaver op de steel. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1809. In
Taartschep, Art Nouveau, gesatineerd, met klaver op de steel. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1809. In etui l. 21 cm. [2] ...[more]
Drie lodereindoosjes, 19e eeuw, één geribd en schuitvormig, mogelijk mt. Pieter Geyskes, Schoonhoven, jl. 1821 [3] ...[more]
Kurkentrekker, 18e eeuw, met schelpornament op de greep. Geen keuren, cachet op onderzijde met
Kurkentrekker, 18e eeuw, met schelpornament op de greep. Geen keuren, cachet op onderzijde met monogram (GBK?) l. 7,5 cm. [1] ...[more]
Engeland, compôteschep, 18e eeuw, met schelpvormige bak. Mt. Onduidelijk, London, jl. Q l. 18 cm. [
Engeland, compôteschep, 18e eeuw, met schelpvormige bak. Mt. Onduidelijk, London, jl. Q l. 18 cm. [1] ...[more]
Pijpencomfort, mogelijk 18e eeuw, de ajour rand met opengezaagde schelpmotieven, op drie gekrulde
Mosterdpot en driedelig zoutstel met blauw kristallen binnenbakken Herkomst: Uit de collectie van de
Mosterdpot en driedelig zoutstel met blauw kristallen binnenbakken Herkomst: Uit de collectie van de familie Schimmelpenninck [4] ...[more]
Frankrijk, paar flessenbakken, 19e eeuw, met ajour rand waarin golfmotief en met houten bodem, 1e
Fraaie broodmand in Hollands Rococo stijl, de gevlochten en ajour zijde met fijn gravé belijning, de
Miniatuur, mogelijk 18e eeuw; Figuur op schommel, mt. Arnoldus van Geffen, jl. L. Hierbij vijf
Miniatuur, mogelijk 18e eeuw; Figuur op schommel, mt. Arnoldus van Geffen, jl. L. Hierbij vijf moderne miniaturen [6] ...[more]
Vijfdelig thee-koffieservies ovaal van vorm, met geprononceerde band rond de bovenzijde met zwart
Rusland, dienblad met twee sierlijke grepen, 19e eeuw gecontourneerde hoeken en acanthusbladvormige,
Engeland, bowllepel en twee opscheplepels, 19e eeuw. Bowllepel met bewerkte ronde bak waarin 17e
Duitsland (?), vergulde bowllepel met houten steel, 19e eeuw met bootvormige bak, de steelaanzet
O.a. Denemarken, zes gelegenheidslepels, 19e/1e helft 20e eeuw, w.o. steeluiteinde in vorm van
Ovaal agaten doosje, ronde koker en Frankrijk, vleespen. Doosje geribd, jl. 1838 (defectje),
Tabaksdoos, 19e eeuw, met gravé van zaaiende en ploegende boeren 8 x 14 cm., 161 gr [1] ...[more]
Tabaksdoos, 19e eeuw, met op deksel gravé voorstelling van twee platbodems, op vier (latere)
Tabaksdoos, 19e eeuw, langwerpig met gravering van voluutvormen met in het midden cirkel waarin
Schuitvormige theebus, Oudhollands en ronde poederdoos, de laatste 1e gehalte [2] ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. paar tafelkandelaars [zkj] ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. toiletstel [zkj] ...[more]
Engeland, paar kleine kandelaren balustervormig op vierkanten voet met afgeronde hoeken, S. Levi
Gelegenheidslepel, ca. 1800 eivormige bak steel bekroond vrouwelijke figuur "Vrouwe Fortuna",
Friesland (?), fluwelen avondtas met zilveren beugel, 18e eeuw, de brede beugel met gedreven
Kralen avondtas met zilveren beugel, vroeg 19e eeuw, met gravé van kerktoren (van IJlst?), jl.
Kralen avondtas met zilveren beugel, vroeg 19e eeuw, met gravé van kerktoren (van IJlst?), jl. 1832 [1] ...[more]
Divers klein zilverwerk [zkj]
Divers klein zilverwerk [zkj] ...[more]
Kralen beursje met zilveren beugel, 19e eeuw, de beugel met twee putti, jl. 1827 [1] ...[more]
Suikermandje, ca. 1800, gevormd door bogen zilverdraad, met hengsel en blauw glazen binnenbak, op
o.a. Denemarken, gelegenheidslepel en drie diverse lepels, één ajour en bewerkt met triomfwagen en
Rusland, geëmailleerde sierschep en drie vergulde lepels, 19e eeuw, met niëllo décor van vrucht en
Duitsland, koffiepot, vroeg 19e eeuw, hoog model op ronde opstaande voet, versierd met veer en
Frankrijk, chocoladekan, ca. 1900 verguld met acanthusblad en laurierblad versiering, met schuifbare
Marmeren tuinbeeld; Dame met krans h. 60 cm. [1] ...[more]
Wit marmeren tuinbeeld; Engel met bloemenmand h. 60 cm. [1] ...[more]
Vier stuks been, ca. 1900, w.o. getordeerde staf van walvisbot, ws kaak [4] ...[more]
Bamboe wandelstok, ca. 1900, de greep in vorm van slag- of zwijnentand [1] ...[more]
Notenhouten schrijfkist, 19e eeuw, met opklabaar deksel en lade. Met sleutel 38 x 28, h. 14 cm. [1]
Notenhouten schrijfkist, 19e eeuw, met opklabaar deksel en lade. Met sleutel 38 x 28, h. 14 cm. [1] ...[more]
Fijnhouten tabaksdoos en kristallen inktstel, eind 19e eeuw, met zilveren dop [2] ...[more]
Engeland, zes gegraveerde pleet viscouverts met imitatie ivoren heften. In mahoniehouten cassette [
Engeland, zes gegraveerde pleet viscouverts met imitatie ivoren heften. In mahoniehouten cassette [13] ...[more]
Zes glazen parfumflacons in lederen dekseldoosje, ca. 1920 met verguld bronzen beslag. br. 12,5
Zes glazen parfumflacons in lederen dekseldoosje, ca. 1920 met verguld bronzen beslag. br. 12,5 cm. [1] ...[more]
Ovaal agaten schaaltje op ovale voet. br. 15,5 cm. [1] ...[more]