Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Geëboniseerd houten speeltafel, laat 19e eeuw, met groen vilten blad. Het geheel versierd met
Mahoniehouten trumeau, 19e eeuw, met wit marmeren blad, gedragen door kolommen. In het front een
Beukenhouten schildersezel Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Korea, bruin gebeitst houten kist-kast, 19e eeuw, met drie laden en openslaande klep br. 94, h. 73
Korea, bruin gebeitst houten kist-kast, 19e eeuw, met drie laden en openslaande klep br. 94, h. 73 en d. 39 cm. [1] ...[more]
Noten-, notenwortelhouten hangoortafel, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide
Cartelklok met emaille wijzerplaat, Louis XVI, in gestoken en verguld houten kast met lauwerkrans,
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, eind 19e eeuw, in glazen-messing kast met pilasters op
Frankrijk/België, pendule met emaille wijzerplaat, Empire, in bronzen en deels zwart gepatineerd
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, vroeg 19e eeuw, met vuurverguld bronzen omlijsting in
Frankrijk, zgn. 'ankerklok', Louis Phillipe, ca. 1870, met links de wijzerplaat en rechts van het
Zuid-Duitsland, Telleruhr, Barok, ca. 1700, met 'Kuhschwanzpendel. De messing cijfferring op
Frankrijk, pendule religieuse met vergulde wijzerplaat met emaille cijferplaquettes, ca.1700,
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, eind 19e eeuw, in verguld bronzen kast bekroond door
Kolompendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in zwart laqué houten kast ingelegd met koperen
Pendule met emaille wijzerplaat in Louis XVI stijl, vroeg 19e eeuw het uurwerk geplaatst tussen
Consoleklok met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in Boulle kast belegd met schildpad en messing,
Engeland, messing ´skeleton´ klok, 1e helft 19e eeuw. Adres: J. Cox Savory, London. Onder (niet
Kolompendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in palissanderhouten kast h. 46 cm. [1] ...[more]
Bronzen horlogehouder, Empire, met gouden zakhorloge, vroeg 19e eeuw. De houder in vorm van putto.
Haagse klok, eind 17e eeuw, 1685-1695, op de met zwart fluwelen beklede wijzerplaat een messing
Cilinderspeeldoos met tien melodieën, eind 19e eeuw, in notenwortelhouten kast met zwart laqué
Messing zak-zonnenwijzer, 18e eeuw, diam. 5,5 cm [1] ...[more]
Staand horloge, 18e eeuw, met verguld koperen wijzerplaat en vertinde cijferring en aanwijzing van
Amsterdams staand horloge, ca. 1700, met verguld koperen wijzerplaat en vertinde cijferring.
Amsterdams staand horloge, ca. 1800, met verguld messing wijzerplaat en vertinde cijferring, met
Bakbarometer, Louis XVI, 18e eeuw, met tinnen schaalplaat. Adres: Gs. Bazerga, Rotterdam. In
Frankrijk, aneroïde banjo barometer, ca. 1850, groen gelakt met bloemmotief en geheel versierd met
Frankrijk, vuurverguld bronzen aneroïde barometer, ca. 1870, met kariatiden, puttokopjes en saterkop
Banjobarometer, 19e eeuw, in palissanderhouten kast. Adres Hastings h. 101 cm. [1] ...[more]
Groningse staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast met op de gebogen
Friese staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast met op de gebogen
Friese stoelklok, 18e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en verguld loden ornamenten. De achterplank
Frankrijk, oeil de boeuf, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer in zwart laqué houten kast h. 62 cm. [1]
Frankrijk, oeil de boeuf, 19e eeuw, ingelegd met parelmoer in zwart laqué houten kast h. 62 cm. [1] ...[more]
Engeland, lantaarnklok, 18e eeuw, met koperen bewerkte wijzerplaat en cijferring. Adres: W. Gill
Tafelklok met emaille cijferplaquettes, eind 19e eeuw, in Boulle stijl kast h. 38 cm. [1] ...[more]
Driedelig verguld metalen-onyx pendulestel, eind 19e eeuw, bestaande uit: pendule met kwikslinger en
Oostenrijk-Hongarije, pendule met emaille wijzerplaat, ca. 1800, in fraai gestoken en verguld houten
Divers klokkenmakers gereedschap
Divers klokkenmakers gereedschap ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire, met gestoken en opengewerkte zwanenhalzen op de armleggers en
Mahoniehouten bergère, Empire, met gestoken en opengewerkte zwanenhalzen op de armleggers en gestoken klauwpoten [1] ...[more]
Drie mahoniehouten fauteuils in Empire-stijl, 19e eeuw, met groene stoffering [3] ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met gestoken kapregel en -armleggers. Met groene gestreepte
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met gestoken kapregel en -armleggers. Met groene gestreepte velours stoffering [2] ...[more]
Wit gelakte tweezitsbank met witte gebloemde stoffering [1] ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met gestoken armleggers en bruine bekleding [2] ...[more]
Iepenhouten fauteuil, ca. 1800, met gestoken en opengewerkte rugstijl en groene velours stoffering [1] ...[more]
Kersenhouten driezitsbank, 19e eeuw, met harpvormige rugstijlen en blauwe stoffering [1] ...[more]
Noten- en beukenhouten chaise longue, 19e eeuw, met opengewerkte kapregel en paarse velours
Noten- en beukenhouten chaise longue, 19e eeuw, met opengewerkte kapregel en paarse velours stoffering. Op zwenkwielen [1] ...[more]
Mahoniehouten fauteuil, Empire, met gele velours stoffering [1] ...[more]
Indonesië, set van zes djattihouten Rafflesstoelen en twee -fauteuils [8] ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire, met gele geborduurde stoffering en gestoken en opengewerkte
Pitch pine- en beukenhouten bibliotheektrap/stoel, 19e eeuw, met gedraaide poten en rugregels. Uit
Pitch pine- en beukenhouten bibliotheektrap/stoel, 19e eeuw, met gedraaide poten en rugregels. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Set van zeven beukenhouten keukenstoelen, ca. 1900, met biezen zitting [7] ...[more]
Twee Hindelooper knopfauteuils en -bankje. De fauteuils met biezen zitting [3] ...[more]
Set van vier mahoniehouten stoelen en twee differente fauteuils, 19e eeuw, met gestreepte damasten
Set van vier mahoniehouten stoelen en twee differente fauteuils, 19e eeuw, met gestreepte damasten stoffering [6] ...[more]
Paar iepenhouten stoelen en een -fauteuil, ca. 1800, paar iepenhouten fauteuils, vroeg 19e eeuw en
Paar iepenhouten stoelen, ca. 1800, de zitting met gebloemde stoffering [2] ...[more]