Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Zes diverse werken, 20e eeuw w.b. naar Israels, ets van Volendam en Volendamse portretten [6]
Zes diverse werken, 20e eeuw w.b. naar Israels, ets van Volendam en Volendamse portretten [6] ...[more]
Romantische school, 20e eeuw Winterlandschap 60 x 90 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Amsterdamsegracht in de winter doek, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Franse school, met signatuur r.o. Parijs stadsgezicht doek, 60 x 90 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, gesigneerd Wzn. '51 Volendamse familie doek, 120 x 100 cm. [1] ...[more]
Twee portretten van Wilhelmina éénmaal deels prent [2] ...[more]
Romantische school, 20e eeuw Landschap met koeien doek, 47 x 60 cm. [1] ...[more]
Adri Bleys (1877-1964) Drogende netten in een interieur doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]
Adri Bleys (1877-1964) Drogende netten in een interieur doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, begin 20e eeuw Figuur bij ophaalbrug doek, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Twee gravures, 17e eeuw Gezicht op Dordrecht / Gezicht op Rotterdam en Gouda 38 x 47 cm. [2]
Twee gravures, 17e eeuw Gezicht op Dordrecht / Gezicht op Rotterdam en Gouda 38 x 47 cm. [2] ...[more]
Twee gravures, 18e eeuw 45 x 30 cm. [2] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Man met paarden op jaagpad doek, 50 x 77 cm. [1] ...[more]
Kopie naar Rene Moilliet Kairouen aquarel, 13 x 37 cm. [1] ...[more]
Kopie naar Eugene Boudin Figuren op het strand aquarel, 14 x 24,5 cm. [1] ...[more]
P. Renard (20e eeuw) Figuren op het strand paneel, 20 x 26 cm. [1] ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Landschap tekening [1] ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897) Schepen voor de kust. Hierbij litho van Zaandam, volgens annotatie op
Onbekende kunstenaar, mogelijk Java, gedateerd 1931 Twee vrouwen aquarel, 43 x 35 cm. [1] ...[more]
Diverse topografie, 18e eeuw [ds]
Diverse topografie, 18e eeuw [ds] ...[more]
Diverse opticaprenten, 18e eeuw hierbij een gravure, 18e eeuw ...[more]
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Vrouw op een pad in een bos doek, gesign. r.o., 42 x 34 cm. [1]
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Vrouw op een pad in een bos doek, gesign. r.o., 42 x 34 cm. [1] ...[more]
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Bosgezicht maroufle, gesign. l.o., 32 x 23 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 20e eeuw, met onduidelijke signatuur l.o., Heuvellandschap doek, 75 x 90 cm. [1]
Duitse school, 20e eeuw, met onduidelijke signatuur l.o., Heuvellandschap doek, 75 x 90 cm. [1] ...[more]
Jaap Wagemaker (1906-1972) 'Oker' gemengde techniek op doek, verso gesign., 1965, 150 x 122 cm.
Jaap Wagemaker (1906-1972) 'Oker' gemengde techniek op doek, verso gesign., 1965, 150 x 122 cm. Litt.: S. den Heijer, 65-023 [1] ...[more]
Leon Adriaans (1944-2004) 'Onweersbui' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 1-8-2001,
Leon Adriaans (1944-2004) 'Onweersbui' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 1-8-2001, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Leon Adriaans (1944-2004) Paard in een stal doek, niet ingelijst, verso gesign., 2003, 30 x 40
Leon Adriaans (1944-2004) Paard in een stal doek, niet ingelijst, verso gesign., 2003, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Joseph Kosuth (geb. 1945) Zonder titel druk, gesign. m.r., Documenta IX, # 47 of 50 [1] ...[more]
Marijke de Goey (geb. 1947) Zonder titel ijzerdraad op papier, gesign. r.o., '84, 57 x 76 cm. [1]
Marijke de Goey (geb. 1947) Zonder titel ijzerdraad op papier, gesign. r.o., '84, 57 x 76 cm. [1] ...[more]
Marijke de Goey (geb. 1947) Twee werken, zonder titel tweemaal gemengde techniek op papier,
Marijke de Goey (geb. 1947) Twee werken, zonder titel tweemaal gemengde techniek op papier, ongesign.?, 26 x 20 cm. [2] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002) 'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56
Eugene Brands (1913-2002) 'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56 x 43 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 33 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 33 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934) De drie gratiën gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 42 x 56
Aat Veldhoen (geb. 1934) De drie gratiën gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 42 x 56 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934) Erotische scène gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 65 x 54
Aat Veldhoen (geb. 1934) Erotische scène gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 65 x 54 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994) Figuren litho, gesign. r.o., 45 x 55 cm. [1] ...[more]
Bram Bogart (1921-2012) Bloemen in een kan doek, gesign. r.o., 77 x 60 cm. [1] ...[more]
Christa Näher (geb. 1947) Zonder titel doek, verso gesign., '83, 80 x 120 cm. [1] ...[more]
Eric de Nie (geb. 1944) Zonder titel doek, gesign. verso, 93.30, 90 x 90 cm. [1] ...[more]
Agnes Maes (1942-2016) '195 esse-445-reeks 1-5' doek, verso signatuur en titel, 1989, 195 x 145
Agnes Maes (1942-2016) '195 esse-445-reeks 1-5' doek, verso signatuur en titel, 1989, 195 x 145 cm. [1] ...[more]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 83/100, 39 x 30 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 83/100, 39 x 30 cm. [1] ...[more]
Lucio Fontana (1899-1968) 'Fontana, Galerie Alexandre Iolas'. Litt.: Ruhé, Rigo, 'Lucio Fontana,
Gerrit Benner (1897-1981) Paarden bij de zee. Ca. 1960. Herkomst: Kunsthandel Lambert Tegenbosch,
Simon Vinkenoog (geb. 1928) 'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july
Simon Vinkenoog (geb. 1928) 'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Compositie met instrumenten inkttekening, gesign. r.o., 1969,
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Compositie met instrumenten inkttekening, gesign. r.o., 1969, 43 x 60 cm. [1] ...[more]
Dick Cassee (geb. 1931) Tamizat / Arys ets, gesign. r.o., 1977, 1/XII, 35 x 35 cm. en ets, gesign.
Dick Cassee (geb. 1931) Tamizat / Arys ets, gesign. r.o., 1977, 1/XII, 35 x 35 cm. en ets, gesign. r.o., 1977, I/XII, 40 x 35 cm. [2] ...[more]
Joël Dabin (1933-2003) 'Paysage des Pyrenees' doek, gesign. r.o., verso gesign. en titel, 27 x 35
Joël Dabin (1933-2003) 'Paysage des Pyrenees' doek, gesign. r.o., verso gesign. en titel, 27 x 35 cm. [1] ...[more]
Jaap Hillenius (1934-1999) Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm.
Jaap Hillenius (1934-1999) Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm. [1] ...[more]
Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel twee litho's, gesign. r.o., 1982, 50 x 66 cm. [2] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Studie voor een portret van Lida board, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Herman Gordijn (1932-2017) Olieverfstudie voor een zelfportret board, niet ingelijst, ongesign.,
Herman Gordijn (1932-2017) Tram ets, gesign. l.o., 30 x 25 cm. Herkomst: uit het atelier van
Herman Gordijn (1932-2017) Tram ets, gesign. l.o., 30 x 25 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Tram in de stad ets, gesign. l.o., 1994, IV/V, 60 x 50 cm. Herkomst:
Herman Gordijn (1932-2017) Tram in de stad ets, gesign. l.o., 1994, IV/V, 60 x 50 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Leidsegracht ets, gesign. l.o., 1994, I/V, 50 x 40 cm. Herkomst: uit
Herman Gordijn (1932-2017) Leidsegracht ets, gesign. l.o., 1994, I/V, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Zonder titel ets, gesign. l.o., 1994, epreuve, 50 x 40 cm. Herkomst:
Herman Gordijn (1932-2017) Zonder titel ets, gesign. l.o., 1994, epreuve, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw doek, ongesign., 28 x 21 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman
Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw doek, ongesign., 28 x 21 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Olieverfstudie voor portret van Koningin Beatrix doek, niet ingelijst,
Guy Olivier (geb. 1964) 'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1]
Guy Olivier (geb. 1964) 'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1] ...[more]
Arie Vermeer (geb. 1924) 'Kleedkamers' doek, gesign. r.o., '66, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 40 x 50 cm. [1] ...[more]