Art & Antiques

2589 items 2589 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Sale Section
2589 items
Per Page

Diverse topografie, 18e eeuw [ds] ...[more]

Jaap Wagemaker (1906-1972) 'Oker' gemengde techniek op doek, verso gesign., 1965, 150 x 122 cm. Litt.: S. den Heijer, 65-023 [1] ...[more]

Marijke de Goey (geb. 1947) Twee werken, zonder titel tweemaal gemengde techniek op papier, ongesign.?, 26 x 20 cm. [2] ...[more]

Simon Vinkenoog (geb. 1928) 'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]

Dick Cassee (geb. 1931) Tamizat / Arys ets, gesign. r.o., 1977, 1/XII, 35 x 35 cm. en ets, gesign. r.o., 1977, I/XII, 40 x 35 cm. [2] ...[more]

Herman Gordijn (1932-2017) Tram ets, gesign. l.o., 30 x 25 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]

Herman Gordijn (1932-2017) Tram in de stad ets, gesign. l.o., 1994, IV/V, 60 x 50 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]

Herman Gordijn (1932-2017) Leidsegracht ets, gesign. l.o., 1994, I/V, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]

Herman Gordijn (1932-2017) Zonder titel ets, gesign. l.o., 1994, epreuve, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]

Arie Vermeer (geb. 1924) 'Kleedkamers' doek, gesign. r.o., '66, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 40 x 50 cm. [1] ...[more]