Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
China, Swatow, porseleinen craquelé vaas, laat Ming dynastie, met rood-groen decor van vier
China, twee steengoed voorraadpotten, 18e/19e eeuw, één met bruin glazuur, de ander wit craquelé
China, celadon longquan vaas, Ming dynastie h. 17 cm [1] ...[more]
China, paar porseleinen plaquettes, 20e eeuw, met geschilderd decor van vogels naar Wang Bu [2]
China, paar porseleinen plaquettes, 20e eeuw, met geschilderd decor van vogels naar Wang Bu [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kussen, 19e eeuw (restauraties). Hierbij twee andere [3] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, 18e eeuw, met decor van cirkels diam. 29 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen cilindrische krekeldoos, 17e/18e eeuw, met ajour cirkel in het
China, blauw-wit porseleinen dekseldoos, ca. 1800. (schilfer). Hierbij Samson, paar puntvaasjes
China, blauw-wit porseleinen dekseldoos, ca. 1800. (schilfer). Hierbij Samson, paar puntvaasjes met Imari decor l. 12, h. 19 cm. [3] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en vier ringen in
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en vier ringen in vorm van drakenkoppen h. 37 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met decor van draak in de wolken en ringen in
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met decor van draak in de wolken en ringen in vorm van drakenkoppen h. 37 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen ghendi vervaardigd voor Perzische markt, 18e eeuw, met famille rose decor op
China, blauw-wit porseleinen bolle theebus, Kangxi, met decor van lange lijzen bij hekwerk. Met
Japan, Arita, porseleinen schotel, 17e eeuw, met 'Wanli' decor van takken met granaatappels, de rand
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van lotusbladvormige cartouches
China, kapitale porseleinen schotel, waarschijnlijk eind 19e eeuw; met famille verte decor van
China, dun porseleinen kom, mogelijk Qianlong of 19e eeuw met decor in groen, geel en turkoois van
China, dun porseinen dekselvaasje, 18e/19e eeuw, met Wucai decor van wit, grijs, geel en turkoois
China, blauw-wit porseleinen maanfles of 'baoyueping' vaas, laat 18e of vroeg 19e eeuw, met decor
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, vroeg 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van draken in
China, blauw-wit Swatow bord, Ming dynastie, met decor van fazant bij rots, de rand met vier
China, blauw-wit Swatow bord, Ming dynastie, met decor van fazant bij rots, de rand met vier medaillons (flinter) diam. 24,5 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari zesdelig hors d'oeuvre garnituur en acht stuks eierschaal porselein [14] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met decor van landschap rondom. Gemerkt met vier
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met decor van landschap rondom. Gemerkt met vier karakters Kangxi h. 16 cm. [1] ...[more]
China, vijf porseleinen kop en schotels, met rood decor van lotussen [1] ...[more]
Japan, kantige Imari kom, Miji periode, met decor in vakwerk 24 x 23 cm. [1] ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen koppen en twee schotels, 18e eeuw [4] ...[more]
China, zeven porseleinen snuifflesjes met famille verte decor, gemerkt [7] ...[more]
China, vijf antieke celadon kommetjes diam 3-14 cm. [5] ...[more]
China, antiek hoge celadon vaas met reliëf van bloemen en bladranken. h. 35 cm. [1] ...[more]
China, Wucai vormstuk, Transitional; Wijze gezeten op hert. Het hert met ruyiscepter in de bek, de
China, porseleinen wijnkoeler, 20e eeuw, met famille verte decor van bloemranken en twee oren in
China, porseleinen maanfles 'baoyeuping', 20e eeuw, met famille verte decor van onsterfelijke en
China, serie van drie grote famille rose schotels, Qianlong, met decor van pioenrozen, vergulde
China, famille rose trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van bloesem (haarscheur) diam.
China, famille rose trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van bloesem (haarscheur) diam. 25,5 cm. [3] ...[more]
China, serie van vijf Imari borden, 18e eeuw, met decor van kool en bloemen bij hekwerk met vlinder.
China, Imari trekpot, 18e eeuw, met fraai decor van bloeiende lotus, met zilveren montering op de
China, Imari trekpot, 18e eeuw, met fraai decor van bloeiende lotus, met zilveren montering op de tuit h. 13, l. 22 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit en famille verte porseleinen dinerservies, Qianlong, met decor van berglandschap
China, blauw-wit porseleinen kandeelpot, Qianlong, met vol decor van druivenranken (haarscheurtjes).
China, serie van negen gelooide koppen en zes schotels, Qianlong, met decor van bergmeer met
Japan, Imari schotel, 18e eeuw, Edo periode, met decor van golvende medaillons met pioenrozen en
Japan, Imari schotel, eind 18e eeuw, Edo periode, met decor van kostbaarheid en bloesem, de rand met
Japan, Imari schotel, eind 18e eeuw, Edo periode, met decor van kostbaarheid en bloesem, de rand met cartouches diam. 33,5 cm. [1] ...[more]
China, famille rose-verte puntvaas, knobbelvaas, Qianlong, met decor van pioenroos en verguld bamboe
China, blauw-wit porseleinen sauskom, Qianlong. Hierbij antieke kom l. 23 cm. [1] ...[more]
China, grote blauw-wit porseleinen theepot, 19e eeuw, met decor van bloemen bij rots, met metalen
China, grote blauw-wit porseleinen theepot, 19e eeuw, met decor van bloemen bij rots, met metalen hengsel h. 17/25 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en karakter (haarscheur)
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en karakter (haarscheur) h. 21 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, porseleinen kom, 19e eeuw, met decor rondom van vele figuren bij prieel (kalkaanslag)
China, Kanton, porseleinen kom, 19e eeuw, met decor rondom van vele figuren bij prieel (kalkaanslag) diam. 29 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, porseleinen kom en drie borden, 20e eeuw [4] ...[more]
China, twee porseleinen schotels, schoteltje en lepel, 19e eeuw, met turkoois glazuur, de schotels
China, twee porseleinen schotels, schoteltje en lepel, 19e eeuw, met turkoois glazuur, de schotels gemerkt [4] ...[more]
China, vijf blauw-wit porseleinen kommen en twee dekselkommen, 20e eeuw [9] ...[more]
China, porseleinen trekpotje, 19e eeuw, laat Qing dynastie, met famille verte decor en teksten.
China, divers defect porselein, 18 en 19e eeuw [ds] ...[more]
China, paar porseleinen vormstukken, 18e/19e eeuw; Tweelingfiguren met famille rose kleding h. 21
China, paar porseleinen vormstukken, 18e/19e eeuw; Tweelingfiguren met famille rose kleding h. 21 cm. [2] ...[more]
China, famille rose melkkan, Kangxi, met decor en-relief van lotussen (beschadigingen) h. 11 cm. [1]
China, famille rose melkkan, Kangxi, met decor en-relief van lotussen (beschadigingen) h. 11 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, famille rose puntvaas, 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van optocht, de hals
China, Kanton, famille rose puntvaas, 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van optocht, de hals met chilongs en-relief h. 25 cm. [1] ...[more]
China, kantig porseleinen dekselvaasje, waarschijnlijk Qing dynastie, met reliëf van figuren.
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met gekerfde ribben en decor van
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met gekerfde ribben en decor van bloesem diam. 23 cm. [4] ...[more]
China, dertien stuks porselein, 19e eeuw, w.o. miniatuur schenkkan, Kangxi [13] ...[more]
China, porseleinen gelobde kom met 'Chine-de-Commande' decor van blazoenblazende engel met adelaar
China, porseleinen gelobde kom met 'Chine-de-Commande' decor van blazoenblazende engel met adelaar als wapen diam. 9 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen 'Chine de Commande' bord, waarschijnlijk 18e eeuw, met grisaille en verguld decor