Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Paar zilveren deurgrepen, gesigneerd J. Loysel, in de vorm van twee gebogen vrouwfiguren met hoofd
Klei vrouwenbuste. MET signatuur F. M…, 1937 h. 40 cm. [1] ...[more]
Gerrit de Blanken, twee keramiek schaaltjes en Zaalberg, kom (schilfertje) diam. 22,5-11 cm. [3]
Gerrit de Blanken, twee keramiek schaaltjes en Zaalberg, kom (schilfertje) diam. 22,5-11 cm. [3] ...[more]
J. Slot/Holman drie stuks keramiek diam. 13, h. 11,5 cm. [3] ...[more]
Arnhem/Nijmegen, vier stuks plateel h. 4-23 cm. [4] ...[more]
Distel, plateel amfoortje met glanzend glazuur h. 14 cm. [1] ...[more]
Fayence Fabriek Holland, J. Mijnlief, plateel vierkant dekselvaasje, ca. 1910, met reliëf op de
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, twee plateel vaasjes, één in vorm van afgeplatte puntfles, jl.
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, twee plateel vaasjes, één in vorm van afgeplatte puntfles, jl. 1889 h. 11 cm. [2] ...[more]
Zuid Holland/Zenith, vijf plateel vazen h. 5-29 cm. [5] ...[more]
Vijf plateel vazen, o.a. IJsselstroom en Amphora h. 8-16 cm. [5] ...[more]
Tiffany & Co, groen iriserende glazen vaas met 'gekamd' paars lijndecor. Gemerkt, geëtst 'Tiffany & Co' h. 32 cm. [1] ...[more]
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel puntvaasje en eierschaal mokkakopje. De laatste schilder
Metalen drielichts wandarmatuur, Amsterdamse School [1] ...[more]
W. Goebel, wit keramiek vormstuk, Art Deco; Zittend vrouwlijk naakt met schelp. Gemerkt met
Josuë Dupon (1864-1935), bronzen sculptuur; Lopende tijger. Gesigneerd op de voet l. 57, h. 36
Josuë Dupon (1864-1935), bronzen sculptuur; Lopende tijger. Gesigneerd op de voet l. 57, h. 36 cm. [1] ...[more]
Murano, paar dikwandige blank- en groenglazen tafellampen met iriserend goudkleur. gesigneerd
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas, getrapt model met verticale banen 'scavo' h. 40 cm. [1]
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas, getrapt model met verticale banen 'scavo' h. 40 cm. [1] ...[more]
Murano, paar groenglazen en bergkristallen lampen met iriserend goudkleur en blauwe kappen. Op zwart
Murano, Vittorio Ferro, blauw 'murrine' glazen vaas met gele veermotieven h. 31 cm. [1] ...[more]
R. Lalique France, bolle kristallen karaf met gesatineerde ribben h. 25 cm. [1] ...[more]
F. Delille, Paris en tevens stempel 'atelier/studio J.M. Foubert', ontwerp Corneille, keramiek
Twee keramiek sculpturen, ca. 1970; Figuren in wikkels (één beschadigd) h. 48 cm. [2] ...[more]
Drie decoratieve geslepen hoorns elk op sokkels [3] ...[more]
Bronzen sculptuur; Wilhelmina. Gemerkt met wapen in ovaal en genummerd IV h. 40 cm. [1] ...[more]
Corneille, keramiek schaal, 1992, met gekleurd glazuur met voorstelling van vogel en handen.
Jan van der Vaart, bronzen mal/ontwerp voor een vaas h. 15 cm. Herkomst: uit het atelier van
Jan van der Vaart, bronzen mal/ontwerp voor een vaas h. 15 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Olga Oderkerk, keramiek plantenpot, 1953 en Radijs, divers keramiek Herkomst: uit het atelier van
Olga Oderkerk, keramiek plantenpot, 1953 en Radijs, divers keramiek Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1 + zkj] ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, gekleurd 'murrine' glazen vaas h. 26 cm. [1] ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, rood 'murrine' glazen vaas h. 30 cm. [1] ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, rood-wit 'murrine' glazen vaas h. 28 cm. [1] ...[more]
Toine Dekkers (geb. 1957), groen gepatineerd bronzen groep; Man op een stier, op kantige marmeren
Leerdam, Floris Meydam, wit-paars glazen Unica puntvaas, 1978. Gesigneerd en genummerd 'Leerdam
Cheikh Diouf (geb. 1949 Senegal), terracotta buste, gemodelleerd op ijzeren open constructie in de
Dumas, plexiglas schaakspel met bord, ca. 1966 [1] ...[more]
Russische school, 20e eeuw, marmeren sculptuur; Mythologisch dierfiguur l. 26 cm. [1] ...[more]
Tineke Nussink (geb. 1951), bronzen sculptuur; Hond. Gesigneerd op de voet. h. 12 cm. [1] ...[more]
Francisco Gomez (20e eeuw), beschilderd houten object; Tafel met toetsen h. 102 cm. [1] ...[more]
Felix van der Linden (geb. 1929), bronzen sculptuur; Steigerend paard [1] ...[more]
Fons van Daalen, bronzen sculptuur; Kluut [1] ...[more]
Evert den Hartog (geb. 1949), bronzen sculptuur; Dansende Stier [1] ...[more]
Bronzen sculptuur; Luipaard met jongen [1] ...[more]
Els van Westerloo, bronzen sculptuur; Reiger, op zwart marmeren voet h. 49/57 cm. [1] ...[more]
Twee bronzen sculpturen; Haan/Stier [2] ...[more]
Barbara de Klerk, bronzen sculptuur; Watervogel (kuiken) [1] ...[more]
Hetty Heyster (geb. 1943), bronzen sculptuur; Veulentje [1] ...[more]
M.C. Esscher, Isocaeder, veelkantig blik, ontwerp 1963. Uitgave ter gelegenheid van het 75-jarig
Murano, twee glazen vormstukken; Vis/Eend [2] ...[more]
Murano, Formia, glazen vaas met ingesloten zilver h. 36 cm. [1] ...[more]
Royal Leerdam, blauw-wit geaderde glazen Unica vaas, 1997, geslepen door Arie M. Gesigneerd en
Royal Leerdam, blauw-wit geaderde glazen Unica vaas, 1997, geslepen door Arie M. Gesigneerd en genummerd h. 36 cm. [1] ...[more]
Johan Freie (20e eeuw), drie bronzen sculpturen; Figuur / Twee figuren / Figuur te paard. Allen
Gesigneerd Poel (20e eeuw), bronzen sculptuur; Kop. h. 21 cm. [1] ...[more]
Drie diverse bronzen sculpturen, 20e eeuw; Zwangere vrouw / Staande vrouw / Zittende vrouw h. 15 cm.
Drie diverse bronzen sculpturen, 20e eeuw; Zwangere vrouw / Staande vrouw / Zittende vrouw h. 15 cm. - 33 cm. [3] ...[more]
Vier diverse bronzen sculpturen, 20e eeuw; Zwangere vrouw / Zwangere vrouw / Staand naakt / Staand
Vier diverse bronzen sculpturen, 20e eeuw; Zwangere vrouw / Zwangere vrouw / Staand naakt / Staand naakt h. 28 cm. - 34 cm. [4] ...[more]
Dick Aerts (geb. 1956), zwart gepatineerd bronzen sculptuur; Poserende vrouw. Gesigneerd Aerts op
Dick Aerts (geb. 1956), zwart gepatineerd bronzen sculptuur; Poserende vrouw. Gesigneerd Aerts op achterzijde h. 42 cm. [1] ...[more]
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten kist; Figuur. Met erin een beschilderd paneel. 60 x 23
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten kist; Figuur. Met erin een beschilderd paneel. 60 x 23 cm. [1] ...[more]
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten kist; Figuur. Met erin een beschilderd paneel. 24 x 37
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten kist; Figuur. Met erin een beschilderd paneel. 24 x 37 cm. [1] ...[more]
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten sigarenkist; Figuren. Met erin een beschilderd paneel. 15
Henk Duijn (geb. 1950), beschilderd houten sigarenkist; Figuren. Met erin een beschilderd paneel. 15 x 20 cm. [1] ...[more]
Harald Schole (geb. 1953), houten en loden sculptuur; 'Frozen fountain'. h. 83 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, wit gelakt houten sculptuur; Abstract. Op zwart gelakte houten voet.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, wit gelakt houten sculptuur; Abstract. Op zwart gelakte houten voet. h. 205 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, bronzen sculptuur; Abstract. 50 x 35 cm. [1] ...[more]