Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
China, drie yixing trekpotjes, 20e eeuw [3] ...[more]
China, celadon schotel, 20e eeuw met gekerfd decor diam. 42 cm. [1] ...[more]
China, Kantonees porseleinen theeservies, 19e eeuw, bestaande uit: theepot, dekselpot, pattipan, zes
China, divers Kantonees porselein [ds] ...[more]
China, serie van vijf famille rose kop en schotels, 18e eeuw, met decor van cartouches [10]
China, serie van vijf famille rose kop en schotels, 18e eeuw, met decor van cartouches [10] ...[more]
China, paar Imari kop en schotels, 18e eeuw [4] ...[more]
China, serie van vier diepe Imari borden, 19e eeuw, met decor van bloesem (schilfertjes) diam. 21
China, serie van vier diepe Imari borden, 19e eeuw, met decor van bloesem (schilfertjes) diam. 21 cm. [4] ...[more]
China, paar famille rose schotels, 18e eeuw, met decor van kostbaarheden, scherm en pioenrozen, de
China, blauw-wit porselein kom, Transitional/Wanli, met decor van langschappen en afwisselend
China, blauw-wit porselein kom, Transitional/Wanli, met decor van langschappen en afwisselend bloesem in vakwerk diam. 23 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van fo-honden diam. 21,5 cm. [1] ...[more]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl. sokkel 14 cm. [1]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl. sokkel 14 cm. [1] ...[more]
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [1] ...[more]
China, gestoken en opengewerkt houten paneel, ca .1900, met decor van irissen en draak en iriserende
China, bronzen-cloisonné vaas, ca. 1900, met ringen als oor. Gemerkt met zegelmerk h. 33 cm. [1]
China, bronzen-cloisonné vaas, ca. 1900, met ringen als oor. Gemerkt met zegelmerk h. 33 cm. [1] ...[more]
China, schildering achter glas, 20e eeuw; Dame met hondje 49 x 33,5 cm. [1] ...[more]
China, zwart laqué houten achtslags kamerscherm met aan weerszijden differente voorstellingen in
Zuid-Oost Azië, rolschildering, 18e eeuw; Voorname heer op stoel (ingelijst) [1] ...[more]
Korea, (rol)schildering op papier, ca. 1900; De tijger en de ekster. Ingelijst 83 x 57 cm. [1]
Korea, (rol)schildering op papier, ca. 1900; De tijger en de ekster. Ingelijst 83 x 57 cm. [1] ...[more]
China, serie van inkttekeningen (rolschilderingen) op papier, 19e eeuw; Dame in landschap, de vier
China, schildering, 19e/20e eeuw, in lijst Man op een tijger 96 x 65 cm. [1] ...[more]
Groen jadeit theepot met metalen ring om de tuit (deksel schilfer) h. 14 cm. [1] ...[more]
China, spinazie-groen jade kom met fijn ajour gestoken houten deksel met bloedkoralen knop, op
China, spinazie-groen jade kom met fijn ajour gestoken houten deksel met bloedkoralen knop, op houten voet h. 10,5 cm. [1] ...[more]
China, ronde lakwerk dekseldoos met fijn gestoken decor van bloesem en centraal een karakter. De
Groen jadeit kom diam. 31 cm. [1]
Groen jadeit kom diam. 31 cm. [1] ...[more]
China, fraai gestoken jade zegel, mogelijk Qing dynastie, met ajour voorstelling van draak tussen
China, twee rood glazen snuifflesjes, waarschijnlijk Qing dynastie, met reliëf van libellen/
China, twee rood glazen snuifflesjes, waarschijnlijk Qing dynastie, met reliëf van libellen/sprinkhaan en krab [2] ...[more]
China, vier glazen snuifflesjes, mogelijk Qing dynastie, met overlay decor [4] ...[more]
China, rolschildering op zijde, begin 20e eeuw, met scène van optocht van notabelen met gevolg,
China, vijf paar authentieke zijden schoentjes l. 10-16 cm. [10] ...[more]
China, zijden mantel, ca. 1900, met geborduurde patronen en opgestikte banen in geometrische
China, zijden mantel, ca. 1900, met geborduurde patronen en opgestikte banen in geometrische patronen. h. 93 cm. [1] ...[more]
China, zwart laqué houten naaikistje met hengsel, 19e eeuw, fijn geschilderd verguld decor van
China, fijn gestoken ivoren groep, 19e eeuw; Asceet, met stok en kalebas en versleten mantel h. 1
China, fijn gestoken ivoren groep, 19e eeuw; Asceet, met stok en kalebas en versleten mantel h. 1 cm. [1] ...[more]
China, agaten snuifflesje, ca. 1900, met gesneden taotiemaskers en groen jade stop. Hierbij
Diverse (oosterse) sieraden [zkj]
Diverse (oosterse) sieraden [zkj] ...[more]
China, Kanton, rood en wit ivoren schaakspel, de stukken staand op 'puzzleball' (enkele licht
China, Kanton, rood en wit ivoren schaakspel, de stukken staand op 'puzzleball' (enkele licht beschadigd) koning l. 12 cm. [32] ...[more]
China, zes jade(it) snijwerken en bronzen kledinghaak [7] ...[more]
China, speksteen groep en twee houten beelden (één defect) [3] ...[more]
China, speksteen groep; Wijze op rots [1] ...[more]
China, zeven stuks speksteen [7]
China, zeven stuks speksteen [7] ...[more]
Divers cloisonné en houten sokkels [2 zkjs] ...[more]
Enkele kleine stenen hangers en bloedkoralen collier [zkj] ...[more]
China, rood lakwerk kom, 20e eeuw, met gestoken reliëf van draken tussen wolken. Binnenzijde zwart
China, rood lakwerk kom, 20e eeuw, met gestoken reliëf van draken tussen wolken. Binnenzijde zwart gelakt diam. 20 cm. [1] ...[more]
China, geborduurd zijden doek, begin 20e eeuw, met voorstelling van waterplanten en vogels en
China, geborduurd zijden doek, begin 20e eeuw, met voorstelling van waterplanten en vogels en geborduurde tekst ca. 150 x 180 cm. [1] ...[more]
China, antiek spekstenen grafbeeld met gestoken mantel (naar zeggen gekocht van Chinese boer,
China, antiek spekstenen grafbeeld met gestoken mantel (naar zeggen gekocht van Chinese boer, bodemvondst) l. 18 cm. [1] ...[more]
China, twee vruchthouten koekplanken, ca. 1900, o.a. lampion en vis. Hierbij geborduurd zijden
China, gestoken houten groep, 19e eeuw; 'Guan Yu', god van de oorlog h. 28 cm. [1] ...[more]
China, antiek bronzen sculptuur in Ming stijl; Boeddha Avalokitesvara, op lotustroon (voet beschadigd) h. 20 cm [1] ...[more]
China, ronde bronzen en groen gepatineerd bronzen spiegel, vroeg Qing dynastie. één met reliëf van
China, bronzen ronde spiegel, Qing dynastie o.a. met reliëf van figuren, tempels en dieren. diam.
China, bronzen ronde spiegel, Qing dynastie o.a. met reliëf van figuren, tempels en dieren. diam. 13,5 cm. [1] ...[more]
Tibet, antiek ivoren altaar, ca. 1900, met staande Yambhala. h. 5,1 cm. [1] ...[more]
Nepal, verguld bronzen sculptuur; Monnik in bhumisparsamudra, met Dharmawiel in de hand. Met ziel h.
Nepal, verguld bronzen sculptuur; Monnik in bhumisparsamudra, met Dharmawiel in de hand. Met ziel h. 20 cm. [1] ...[more]
China, twee antiek bronzen fragmenten in vorm van dierenkop, één met groen patina l. 7 en 7,5 cm. [
China, twee antiek bronzen fragmenten in vorm van dierenkop, één met groen patina l. 7 en 7,5 cm. [2] ...[more]
India, benen altaar van gezeten Ganesha. met rood patina. h. 4,1 cm. [1] ...[more]
China, bronzen puntvaas met archaïsche motieven en olifantskoppen als oor h. 28 cm. [1] ...[more]
Buffelhoornen plengofferbeker, 20e eeuw, met gestoken reliëf van draak als oor. Gemerkt met gestoken
Buffelhoornen plengofferbeker, 20e eeuw, met gestoken reliëf van draak als oor. Gemerkt met gestoken zegelmerk h. 15 cm. [1] ...[more]
China, groen gepatineerd bronzen vat in archaïsche stijl op vier poten h. 40, 21 x 21 cm. [1]
China, groen gepatineerd bronzen vat in archaïsche stijl op vier poten h. 40, 21 x 21 cm. [1] ...[more]
Oosterse bronzen lampvoet met zwart cloisonné decor van bladranken, op vier poten met drakenkoppen
Oosterse bronzen lampvoet met zwart cloisonné decor van bladranken, op vier poten met drakenkoppen h. 42 cm [1] ...[more]
China, met koper en ijzer belegd houten kist met twee grepen 51 x 41, h. 27 cm. [1] ...[more]
China, groen stenen ring 'bi' diam. 30 cm. [1] ...[more]