Spring auction

2005 items 2005 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

Lots with images only Remove filter

to

Creator / Brand

Item Type

  • Lots with images only
2005 items
Per Page

Serie van 4 glasvezel design stoelen met groene bekleding op metalen poot, naar ontwerp Charels Eames model La Fonda. (1x stoel defect)

Verchroomde 2 delen mimiset met glazen bladen, 40 x 50 x 50 cm.

Lot 731

desig fauteuil

Rood leren draaifauteuil op verchroomde onderstel. Model 'LAZY' van Hulshoff Design (Den Haag).

Lot 732

Gispen chair

Verchroomde design armstoel met gelaste achtersteun en bakelieten armleggers, ontwerp Gispen model 207, 60-er jaren.

Tapijt, Bachtiar, 250 x 150 cm. (met etiket: Van Meeuwen Perzische tapijten.)

Roodleren design fauteuil op verchroomd draaibaar onderstel, met label Hjort Knudsen, Denemarken.

Stel rood en blauw metalen design stoelen, met sticker Dareaurch design nr. 44.

Stel verchroomde tafellampen met handgemaakte lampenkap van zijden draad, Manuel E Vanessa Vivian, voor AXO Light, 47 x 50 x 50 cm.

Lot 737

Coffee table

Salontafel uit de ALLEGRETTO collectie op RVS onderstel met bruin esdoorn blad, etiket onderzijde, 35 x 190 x 90 cm.

Beschilderd houten vintage wandkast met open schappen, 2 laden en 2 schuifdeuren, 180 x 85 x 30 cm.

Metalen design gitaar met muzieknoten en verlichting, hoogte 128 cm.

Salontafel met glazen blad op zwartmetalen onderstel en rieten etage, 38 x 77 x 77 cm.

Driepersoons bank met zwart lederen kussens op verchroomd onderstel, naar model ontwerp Le Corbusier, 80 x 240 x 70 cm.

Stel zwart leren vintage fauteuils met chromen onderstel, in LC2 Le Corbusier-stijl, gemerkt onderzijde made in Italie, 90-er jaren.

Lot 746

black table fan

Zwartlak "Cini" tafelventilator met 3 standen, genummerd "254019", India, jaren 50/60, hoogte 53 cm.

Glazen vintage piramide tafellamp van meerdere lagen gefragmenteerd glas, in de stijl van Pia Manu, Frankrijk, jaren 70, hoogte 30 cm.

Lot 753

Redglass bowl

Lot 755

bleu glass bowl

Stelzwart en witmetalen tafellampen,ontwerper: Vico Magistretti, model: Kuta, fabrikant: Oluce, Italië hoogte 62 cm.

Verchroomde Bauhaus-stijl staande asbak, hoogte 66 cm.

Groen keramieken schaal op verhoogte voet, onbekend, gemonogrammeerd "KK", hoogte 11, diameter 35 cm.

Paarsglazen sculptuur van gestilleerd gezicht, gestempeld in glas Loredano Rosin (1936-1992), Italië, Murano, hoogte 50 cm.

Dikwandige vaas met blauw en goudpoeders, gesigneerd onderzijde,  Jean-Claude Novaro (1943), hoogte 11,5 cm.

Bruin-witte kom met ingesloten craquelé structuur en ingesloten luchtbellen, gemerkt met graveerpen "Phoenician Malta", 10 x 16,5 cm.

Stenen beeld Inuit, jager, gesigneerd Pootoogook Kannanginak (1935-2010), 10 x 18 x 13 cm.

Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots, gesigneerd en genummerd 6/8, gietersmerk Hebrard Paris, hoogte 61 cm.

Design slaapbank met grijs wollen bekleding en 2 losse kussens,  op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.

Design slaapbank met antreciet grijs wollen bekleding op zwart onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum, 70 x 190 x 70 cm.

Design slaapbank met blauwe stof bekleed, op verchroomd onderstel, Martin Visser, model BR02, voor Spectrum. (Beschadiging in bekleding).

Lot 780

Rug, Tabriz

Tapijt, Tabriz, 345 x 250 cm.

Lot 781

Pastoe day bed

Teakhouten Pastoe daybed met groen geweven bekleding, 60-er jaren, 42 x 185 x 70 cm.

Lot 782

modern cabinet

Stel helderglazen Leerdam karaffen met stolp, A.D. Copier, servies: Smeerwortel, 1923, hoogte 30 cm. (1 met kalkaanslag).

Lot 784

Giorgetti bench

Lot 785

Giorgetti bench

Stel beukenhouten design barkrukken met kunststoffen zitting, gemerkt Kembo Holland, 80-er jaren.