Spring auction

2005 items 2005 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

Lots with images only Remove filter

to

Creator / Brand

Item Type

  • Lots with images only
2005 items
Per Page

Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)slapend hondje, naar Frans van Mieris, gesigneerd met stempel verso, ets, 7 x 9 cm.

2 dames in 19e eeuw kledij, ongesigneerd, studietekening potlood op papier, 40 x 26 cm.

Stilleven met dode vogel en druiven, ongesigneerd, olieverf op karton, 30 x 50 cm.

Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992)Stilleven met groenten en fruit, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 42 x 57 cm.

Marguerite Hynckes-Zahn (1897-1978)Stilleven met fruit, rechtsonder gesigneerd met monogram en verso, olieverf op meubelplaat, 37 x 45 cm.

Jan Korthals (1916-1972)Straatgezicht Camogli, Italië, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 30 cm.

René Bossiers (1875-1927)Dorpsstraatje, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 32 x 25 cm.

Garnalenvisser op strand, gesigneerd v. Bommel rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 23 cm.

Stadsgezicht, gesigneerd 'A.Sadoine' en gedateerd '61 linksonder, olieverf op board, 67 x 53 cm.

Charles Verbrugghe (1877-1974)Winter te Brugge, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 20 x 26 cm.

Willem Cornelis Rip (1856-1922)Zandwinning in de duinen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 47 x 82 cm.

Brouwersgracht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Anton Morel (xx)Gezicht op haven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 52 x 71 cm.

Harrie Kuyten (1883-1952)Boerderij in de schemering, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 72 x 49 cm.Conditie: bedoekt en craquelé.

Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Stadsgezicht met paard en wagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 38 x 48 cm.

Singel met Koepelkerk te Amsterdam, gesigneerd linksonder “Joh. v.d. Zee”, olieverf op paneel, 38 x 58.5 cm.

Frans David Oerder (1867-1944)Bloemstilleven met geraniums in vaas, gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 39 x 58 cm.

Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven met duizendschoon, gesigneerd met pseudoniem (P. Lacor), olieverf op doek, 46 x 56 cm.

Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 29 x 39 cm.

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Boerderij aan het water, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 34 x 55 cm.

Brandenburg, Cornelis (1883-1954)Damrak, gesigneerd rechtsonder, kleurenets, 41 x 62 cm.

Willem Witsen (1860-1923)Brug tussen Uilenburg en de Peperstraat, gesigneerd rechtsonder, ets, 30 x 40 cm.

Willem Witsen (1860-1923)Oude Schans te Amsterdam, ongesigneerd, (n18) ets, 32 x 43 cm.

Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant II, gesigneerd rechtsonder, ets, 50 x 70 cm.

Kopergravure: 'Afbeelding van den Brand te Rotterdam' , den 11e Maart 1779, 40 x 50 cm.

Lot 1188

Nautica Ventorum

Dorpsbijeenkomst, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 50 x 40 cm.

Hendrik Heyligers (1877-1967)Kinderen in de duinen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 58 cm.

Italianiserend landschap, gesigneerd rechtsonder "E.Maldeghem", olieverf op paneel, 61 x 45 cm

Sudjono Abdullah (1911-1991)figuren met flambojant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 46 x 35 cm. Conditie: beschadiging verf linksonder

Sudjono Abdullah (1911-1991)Boot met figuren, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 46 cm.

Jager met hond, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 32 x 23 cm.

Naar Jan Steen, zelfportret. ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 106 cm.

Lot 1199

The Night watch

Naar Rembrandt, 'De Nachtwacht', gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 120 x 180 cm

Lot 1200

Man with violin

Naar Jan Steen, 'Man met viool in slecht gezelschap' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 150 cm.

Naar Jan Steen, 'Bakker A. Oostwaard en zijn vrouw' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 98 cm.

Lot 1203

The drunk couple

Naar Jan Steen, 'Het dronken paar' ongesigneerd,olieverf op triplex, 120 x 150 cm.

Herman Vreedenburgh (1887-1956)Uitkijk over baai Ajaccio te Corsica, gesigneerd en gedateerd 1919 linksonder, gemengde techniek, 48 x 64 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bootjes aan Zuid-Franse kust, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 32 x 48 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Straatje in Tourrettes-sur-Loup, gesigneerd rechtsonder, 1953, aquarel op papier, 49 x 38 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Berglandschap bij Menton, gesigneerd linksonder, 1968, aquarel op papier, 28 x 38 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomenrij bij kerkje, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 31 x 41 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomen met uitzicht op Menton, gesigneerd linksonder, circa 1953, aquarel op papier, 38 x 48 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Vrouwfiguur met bloemen, gesigneerd linksonder, 1980, pastel op papier, 40 x 29 cm.

Ad Blok van der Velden (1913-1980)Dorp in de heuvels, gesigneerd en gedateerd 1953 linksonder, aquarel op papier, 38 x 48 cm.

Boot op het strand, ongesigneerd, school van Corot, 19e eeuw, olieverf op paneel, 17 x 25 cm.

Jozef Israëls (1824-1911)Zittenende man, gesigneerd verso, tekening op papier, 17 x 12 cm. (Niet uit de lijst gehaald.)

De betaling, gesigneerd met initialen 'I.C.'en gedateerd 1715 rechtsboven,olieverf op paneel, 24,5 x 23 cm.