Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Etui (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
- Lots with images only
C. Amstel, etching
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)slapend hondje, naar Frans van Mieris, gesigneerd met stempel verso, ets, 7 x 9 cm.
Drawing, 2 lady's
2 dames in 19e eeuw kledij, ongesigneerd, studietekening potlood op papier, 40 x 26 cm.
Stilleven met dode vogel en druiven, ongesigneerd, olieverf op karton, 30 x 50 cm.
Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992)Stilleven met groenten en fruit, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 42 x 57 cm.
Isselmann, oilpainting
Hynckes, Still life
Marguerite Hynckes-Zahn (1897-1978)Stilleven met fruit, rechtsonder gesigneerd met monogram en verso, olieverf op meubelplaat, 37 x 45 cm.
Korthals, Jan. Streetscape
Jan Korthals (1916-1972)Straatgezicht Camogli, Italië, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 30 cm.
Bossiers, René, Village street,
René Bossiers (1875-1927)Dorpsstraatje, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 32 x 25 cm.
Signed v. Bommel, beach
Garnalenvisser op strand, gesigneerd v. Bommel rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 23 cm.
Cityscape, Signed 'A.Sadoine'
Stadsgezicht, gesigneerd 'A.Sadoine' en gedateerd '61 linksonder, olieverf op board, 67 x 53 cm.
Charles Verbrugghe (1877-1974)Winter te Brugge, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 20 x 26 cm.
Oel, Cor van, Monickendam cityscape
Willem Cornelis Rip (1856-1922)Zandwinning in de duinen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 47 x 82 cm.
Brouwersgracht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Abraham Segaar (1888-1962) "De Koffiedrinker", gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 33 x 25
Abraham Segaar (1888-1962)"De Koffiedrinker", gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 33 x 25 cm.
Morel, Anton, Harbour
Anton Morel (xx)Gezicht op haven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 52 x 71 cm.
Kuyten, Harrie. Farm at dusk
Harrie Kuyten (1883-1952)Boerderij in de schemering, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 72 x 49 cm.Conditie: bedoekt en craquelé.
Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Stadsgezicht met paard en wagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 38 x 48 cm.
Singel met Koepelkerk te Amsterdam, gesigneerd linksonder “Joh. v.d. Zee”, olieverf op paneel, 38 x 58.5 cm.
Hollandse School, rivierlandschap met veerpont, olieverf op doek, 50 x 58 cm.
Oerder, Frans David. Flowers
Frans David Oerder (1867-1944)Bloemstilleven met geraniums in vaas, gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 39 x 58 cm.
Schallenberg, Huibert. Stillife
Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven met duizendschoon, gesigneerd met pseudoniem (P. Lacor), olieverf op doek, 46 x 56 cm.
Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 29 x 39 cm.
Beltcov, Georges, Coastview
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Boerderij aan het water, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 34 x 55 cm.
Brandenburg, Cornelis, Damrak
Brandenburg, Cornelis (1883-1954)Damrak, gesigneerd rechtsonder, kleurenets, 41 x 62 cm.
Witsen, Willem. Amsterdam, etching
Witsen, Willem. Bridge, etching
Willem Witsen (1860-1923)Brug tussen Uilenburg en de Peperstraat, gesigneerd rechtsonder, ets, 30 x 40 cm.
Witsen, Willem. etching, Amsterdam
Willem Witsen (1860-1923)Oude Schans te Amsterdam, ongesigneerd, (n18) ets, 32 x 43 cm.
Witsen, Willem, Binnenkant II
Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant II, gesigneerd rechtsonder, ets, 50 x 70 cm.
Kopergravure: 'Afbeelding van den Brand te Rotterdam' , den 11e Maart 1779, 40 x 50 cm.
Nautica Ventorum
Village gathering, 19th century
Dorpsbijeenkomst, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 50 x 40 cm.
Hendrik Heyligers (1877-1967)Kinderen in de duinen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 58 cm.
Italian landscape, E. Maldeghem
Italianiserend landschap, gesigneerd rechtsonder "E.Maldeghem", olieverf op paneel, 61 x 45 cm
Sudjono Abdullah (1911-1991)figuren met flambojant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 46 x 35 cm. Conditie: beschadiging verf linksonder
Sudjono Abdullah (1911-1991)Boot met figuren, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 46 cm.
Hunter with dog, 19th century
Jager met hond, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 32 x 23 cm.
Portrait of Jan Steen
Naar Jan Steen, zelfportret. ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 106 cm.
The Night watch
Naar Rembrandt, 'De Nachtwacht', gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 120 x 180 cm
Man with violin
Naar Jan Steen, 'Man met viool in slecht gezelschap' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 150 cm.
Baker A. Oostwaard and his wife.
Naar Jan Steen, 'Bakker A. Oostwaard en zijn vrouw' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 98 cm.
The drunk couple
Naar Jan Steen, 'Het dronken paar' ongesigneerd,olieverf op triplex, 120 x 150 cm.
Lodewijk Schelfhout, mixed media
Herman Vreedenburgh (1887-1956)Uitkijk over baai Ajaccio te Corsica, gesigneerd en gedateerd 1919 linksonder, gemengde techniek, 48 x 64 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bootjes aan Zuid-Franse kust, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 32 x 48 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Straatje in Tourrettes-sur-Loup, gesigneerd rechtsonder, 1953, aquarel op papier, 49 x 38 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Berglandschap bij Menton, gesigneerd linksonder, 1968, aquarel op papier, 28 x 38 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomenrij bij kerkje, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 31 x 41 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomen met uitzicht op Menton, gesigneerd linksonder, circa 1953, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Vrouwfiguur met bloemen, gesigneerd linksonder, 1980, pastel op papier, 40 x 29 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Dorp in de heuvels, gesigneerd en gedateerd 1953 linksonder, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Boat on the beach, unsigned,
Boot op het strand, ongesigneerd, school van Corot, 19e eeuw, olieverf op paneel, 17 x 25 cm.
Israëls, Jozef, Seated man
Jozef Israëls (1824-1911)Zittenende man, gesigneerd verso, tekening op papier, 17 x 12 cm. (Niet uit de lijst gehaald.)
De betaling, gesigneerd met initialen 'I.C.'en gedateerd 1715 rechtsboven,olieverf op paneel, 24,5 x 23 cm.