Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Etui (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
- Lots with images only
Lucassen, Reinier, lithograph
Reinier Lucassen (1938-)Nieuwe figuratie, rechtsonder gesigneerd, opgehoogde litho, genummerd: 177/200, 48 x 42 cm.
Corneille, lithograph
Corneille , silkscreen
Kruiningen, Harry van. Abstract
Harry van Kruiningen (1906-1996)Asbtacte compositie, linksonder gesigneerd,ets geplakt op board, 56 x 70 cm.
Hillenius, Jacob. Abstract, litho
Hillenius, Jacob. Asbtract, litho
Schulten, Ton, silkscreen
Ton Schulten (1938-)"Aan de bosrand, 2002" rechtsonder gesigneerd en genummerd: 144/190, zeefdruk op papier, 60 x 95 cm.
Modern abstract, drawing
Miguel Ybanez, drawing
Jeroen Henneman, lithograph
Bram Bogart, drawing
Jeroen Henneman, silkscreen
Kunibert, Seriograph
Jo Niemeyer (1946-)Moderne compositie, serie van vier, rechtsonder gesigneerd en genummerd: 27/90, zeefdruk op papier, 30 x 30 cm.
Snowdrops, signed Milyah
Ladislav KrohaGeometrisch abstractecompositie, rechtsonder gesigneerd met initialen"L.K." en voluit op verso, olieverf op paneel, 25 x 25 cm.
Ladislav KrohaAbstracte compositie in grijs/rood, rechtsonder gesigneerd met initialen "L.K." en voluit op verso, olieverf op paneel, 40 x 40 cm.
Gilbert Decock, Alcyone, canvas
Slothouber, Jan& Graatsma, Willem, 'Cubic Cosmic City', serie 1972 nr. 1, oplage 200, zeefdruk op papier, 70 x 70 cm.
Fred Belmer, sculpture
Fred Belmer (1947-2006)Abstract, ongesigneerd, reliëf polyester wandsculptuur, 122 x 116 cm.
Fred Belmer, abtract sculpture
Fred Belmer (1947-2006)Abstract, ongesigneerd, reliëf wandsculptuur polyester, 154 x 133 cm.
Fred Belmer, blue chair
Fred Belmer (1947-2006)Blauwe stoel met kussen, polyester sculptuur, 78 x 186 x 139 cm. (beschadigigingen)
Joost Baljeu, reliëf
Joost Baljeu (1925-1991)Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1959/87, genummerd: 84/100, reliëf op karton, 70 x 40 cm.
Antonia Lambele
Antonia Lambele (1943-)Aidyl, acryl op staal, verso gesigneerd en gedateerd 1998, acryl op aluminium,60 x 40 cm. Aankoopfactuur ter inzageaanwezig.
Baljeu, silkscreen
Baljeu, silkscreen
Wilhelmus Friedrich Sinemus (1903-1987)Abstracte compositie, gesigneerd linksonder "Sinemus.", gemengde techniek op papier, 64 x 47 cm.
Manfred Mohr, zonder titel
Charles Bézie, abstract
Baljeu, Joost, 'Light space'
Vera Molnar, abstract composition
Verhoef, Toon,abstract compositions
Toon Verhoef (1946-)Lot van twee litho's, abstracte composities, verso gesigneerd en genummerd, 890214 en 890217, 24,5 x 16,5 cm. (2x)
Arjan van Arendonk, canvas
Arjan Arendonk (1957-)'White', verso op spieraam gesigneerd en gedateerd 1992, acryl op doek, 100 x 100 cm
Ludwig Wilding, silkscreen box
Multiple with Scheinbewegung
Klaus Staudt, sculpture
Pol Bury, sculpture
Godfried Lonis, wall-sculpture
Godfried Lonis (1916-2007)'Object 20', verso gesigneerd en gedateerd 1975, gemengde techniek, 72 x 72 x 13 cm.
John Spek, sculpture
Manfred Dörner (1945-)Lot van 2 relief metaal modulen met laswerk, hoogte: 60 cm en 80 cm.
Escher, sculpture
Henneman, scuptures
Lon Pennock, scupture
Henneman, sculpture
Bronze sculpture, unsigned
Abstract, ongesigneerd, bronzen sculptuur op houten basement, hoogte 13 cm.
Huub Bruls, sculpture
Huub Bruls (1948-)'Staande vogels', modern sculptuur van cortenstaal, onderzijde gesigneerd en gedateerd '88, 82 x 12 x 11 cm
Guus Zuiderwijk (1947-)'Sans Gêne', oranje/grijs relief, keramiek, 70 x 70 x 9 cm.
Heiner Thiel, sculpture
Heiner Thiel (1957-)Metalen wandsculptuur, verso gesigneerd en gedateerd '89, staalplaat, 87 x 47 x 12 cm.
Wall sculpture, untitled, 1988
Anton van der Gulik, Two circles
Anton, van der Gulik (1936-)'Twee cirkels'', verso gesigneerd en gedateerd '73, metaal, diameter 80 cm.
Louis la Rooy, glass sculpture
Louis la Rooy (1947-)Glassculptuur, verso gesigneerd en gedateerd '09, 100 x 60 x 20 cm op metalen sokkel 200 cm. (defect)
Louis la Rooy (1947-)'Shooting Ties' glassculptuur op metalen voet, onderzijde gesigneerd en gedateerd '08, 90 x 60 cm.
Louis la Rooy (1947-)Glassculptuur, verso gesigneerd en gedateerd 2010, 48 x 85 cm.
Tap, Chris. Panda sculpture
Chris Tap (1973-)Marmer-composiet gegoten sculptuur van zittende panda, gesigneerd onder: "C. TAP", oplage van circa 50, hoogte 16 cm.
Lisa Larson for Gustavsberg
Urbanowicz-Krowacka, Anna, tapestry
Anna Urbanowicz-KrowackaLetnianoc, "Summernight", gesigneerd achterzijde, wandtapijt, 280 x 200 cm.
Reino Koski (1932-)Ryijy-Ahjo "Finnish Forsts", gesigneerd met label, wandtapijt, 135 x 155 cm.
Anna Urbanowicz-KrowackaPoswiata "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt, 160 x 175 cm.