Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Etui (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
- Lots with images only
Jakob Happ (1861-1936)Die Naharbeit, gesigneerd en gedateerd '97 linksonder, olieverf op doek, 72 x 58 cm.
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Garnalenvissen in de branding, gesigneerd linksonder, pastel op papier, 28 x 47 cm.
Engraving: North Holland.
Johannes Blaeu, Engraving,
Copper engravings: Nova Zembla
Stel koper gravures; Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla, en Walvisch gestrand bij Katwijk, 1598, 28 x 35 cm.
Colored engraving: Holland
Kaart Hollandia, Jacob van Deventer, handingekleurde kopergravure, ca. 1600, 36 x 50 cm.
Anton Pieck, chickens on a roost
Anton Pieck (1895-1987)Kippen op stok, rechtsonder gesigneerd, eigen druk, houtsnede, 6,5 x 19 cm.
Unkown, harbour view Rotterdam
Siem Schaeffer (1924-2005)Haven te Rotterdam, gesigneerd linksonder, olieverf opdoek, 59 x 88 cm.
2 flowers, lithograph
Bloemen en vlinder, ongesigneerd, litho, pendant, 17 x 26 cm.
Samuel Schellink. Dune, watercolour
Samuel Schellink (1876-1958)Duinlandschap, rechtsonder gesigneerd, aquarel op papier, 24 x 64 cm.
Folder with various graphics
Map met diverse grafiek: ets Dupont, litho zittend naakt op rots, etc.
Folder with 5 maps
Folder with graphics and etching
Folder with various graphics
Map met diverse grafiek o.a.: John Radecker, Wijnberg, Charles Eyck etc.
Anselm Feuerbach (1829-1880) Naakte Amazone met boog te paard, monogram in druk rechtboven, heliogravure 35 x 26 cm.
Moor, Christian de, figures
Moor, Christian de, abstract
Moor, Christian de, Cats and birds
Moor, Christian de, life and deaht
Christian de Moor, gouache
Moor, Christian de. Reclining nude
Moor, Christian de. Selfportrait
C. de Moor, gouache
Moor, Christian de. 2 people
Moor, Christian de, 5 watercolours
Moor, Christian de, prints
Moor, Christian de, 8 drawings
Moor, Christian de, landscapes
Moor, Christian de, female figure
Colline Pisane, Christiaan de Moor
Spierenburg, Leen. Nude
Leen Spierenburg (1922-1971)Liggend naakt, gesigneerd en gedateerd '64 rechtsboven, olieverf op doek, 60 x 120 cm.
Stillife with fruit, unkown
Stilleven met fruit, ongesigneerd, marouflé, 55 x 64 cm.
Vaarzon Morel, canvas
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Paardenrace, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 89 x 99 cm.
Vaarzon Morel, watercolor
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Vrouw met paard en wagen, linksonder gesigneerd, aquarel op papier, 31 x 34 cm.
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Man met paard, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 31 x 21 cm.
Guerasdimov, Akexandre. Figure
Akexandre Guerasdimov (1955-)'Circus (theater)' figuur, gesigneerd middenonder en gedateerd 1989 verso, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
Maniet Suzanne, canvas
Suzanne Maniet (1911-)Carrousel, linksonder gesigneerd en gedateerd 1968, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Toon Kelder, Seating nude,
Frans Bianchi. Hotel Spaander
Joop Stierhout (1911-1997)Weesperzijde teAmsterdam, rechtsonder gesigneerd en versoop etiket, olieverf op doek, 49 x 60 cm.
Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-)Boot op het Water, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Ysbrant 60", olieverf op doek, 81 x 95 cm.
Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-)Geabstraheerde figuur, olieverf op doek, 81,5 x 61 cm. Conditie: restauratie & craquelé
Marinus Schipper (1897-1987)Stilleven met droogbloemen en bakstenen, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 90 x 90 cm.
Holtrop, Riemko. Self-portrait
Riemko Holtrop (1914-1996)Zelfportret, rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1943, olieverf op doek, 79 x 59 cm.
Hamers, Flip. Study of a man
Flip Hamers (1909-1995)Studie naakte man, gesigneerd rechts onder, houtskool op karton, 71 x 51 cm.
Hamers, Flip. Naked woman
Flip Hamers (1909-1995)Naakte dame, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 64 x 49 cm.
Signed 'K.S' Fox with prey
Vos met prooi, gesigneerd en gedateerd gesigneerd "K.S, 98", olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Permeke, Constant. Village view
Paul Permeke (1918-1990)Dorp in de avondzon, gesigeerd rechtsonder, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Hubert de Vroes, ship, canvas
Hubert Vries De (1899-1979)Zeilboot en stoomboot in haven, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 34 x 48 cm.
Bevort, John (Jan) Amsterdam
John (Jan) Bevort (1917-1996)Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 100 cm.
Heijenbrock, Herman, figures
Herman Heijenbrock (1871-1948)Groenten laden en lossen langs kanaal, rechtsonder gesigneerd, pastel op papier, 42 x 61 cm.
Herman Heijenbrock (1871-1948)Jongetje wast zich in de glasfabriek, gesigneerd rechtsonder, pastel op papier, 37 x 28 cm.
Korthals, Jan. drawing
Jan Korthals (1916-1972)Buitenhaven, rechtsonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 22 x 25 cm.
Zweep, Douwe van der, Floral stills
Douwe van der Zweep (1890-1975)Bloemstillen, rechtsonder gesigneerd, aquarel op papier, 34 x 25 cm. Herkomst: Zeeuws veilinghuis, 03/06/2015.