Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Etui (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
- Lots with images only
Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Berglandschap met beekje en figuur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex/ paneel, 29 x 24 cm.
Henriëtte Marcus (1891-1993)Aanzicht op bomen enhuisjes, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 36 x 28 cm.
Garjeanne, Johannes Josephus.
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Boerin met kind bij boerderij, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 41,5 x 29,5 cm.
Kolstø, Frederik. View of Norway
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)Concarnau Frankrijk, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Roelofs, Willem, Landscape
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met koeien, geit en paard, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 24 x 40 cm.
Verleur, Andries, Cows in the meadow
Andries Verleur (1876-1953)Koeien in de wei, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 25 x 40 cm.
Pothast, Bernard, Family
Bernard Pothast (1882-1966)Familie in boeren interieur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek 79 x 103 cm.
Cows in pasture, unkown
Koeien in weiland, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 27 cm
Junghanns, Julius Paul. Goats
Julius Paul Junghanns (1876-1958)Jonge herderin met haar geiten, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 27 x 41 cm.
Farmer along towpath. 19th century
Hollandse school, 19e eeuw, boerin langs jaagpad, onduidelijk gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 21 x 27 cm.
Egbert Rubertus derk, Schaap. Forest
Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939)Bosgezicht met vijver, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Attributed to Marius Bauer 'Bazaar'
Toegeschreven aan Marius Bauer, 'Bazaar', niet gesigneerd, houtskooltekening op papier, 30 x 23 cm.
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)Hollandse school, moeder met kind, gesigneerd rechtsonder, krijttekening op papier, 44 x 27 cm.
Dirk Johannes van Haaren (1878-1953)Wachtend rijtuig, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 23 x 31 cm.
Mogelijk Charles Henri Joseph Leickert, wintergezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 37 x 25 cm.
Hollands wintergezicht, gesigneerd 'A Koekkoek' rechts onder, 19e eeuw, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Herder met schapen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Joseph Langsdale Pickering (1845-1912)Figuren met koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 19 x 30 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)"October te Kortenhoef", rechtsonder gesigneerd, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
Lodewijk 'Louis' Soonius (1883-1956)Boerderij in Hollands winterlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Segaar, Abraham. Reed cutter
Abraham Segaar (1888-1962)Rietsnijder op het land, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 49 x 69 cm.
Berend Jan (Barend) Brouwer (1872-1936)Hollands landschap met koeien aan de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 39 x 54 cm.
Kregten, Fedor van. Cows
Fedor van Kregten (1871-1937)Koeien aan de waterkant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met boerderij, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 21 x 29 cm.
Groenewegen, Adrianus Johannes. Farm
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Boerderij, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 16 x 24,5 cm.
Rip, Willem Cornelis. Country road
Willem Cornelis Rip (1856-1922)Schooljongen op landweg, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 15.5 x 23.5 cm.
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met hooiende boer, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 15,5 x 23 cm.
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel met boerderijen, gesigneerd linksonder "Bies", olieverf op doek, 30.5 x 40 cm.
Kuypers, Cornelis. Farm
Cornelis Kuypers (1864-1932)Boerderij aanzicht, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 30 x 45 cm.
Wenning, Ype. Village view
Ype Wenning (1879-1959)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 35 cm.
Vrouw in bos, woman in forrest
Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos najaarsdag, gesigneerd linksonder, gesigneerd en getiteld verso, olieverf op karton, 15 x 21 cm.
Hollandse school, 20e eeuw. 'Bij de waterput', gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op karton, 35 x 16 cm.
Koelman, Johan Daniël , landscape
Johan Daniël Koelman (1831-1857)Landschap met koeien, gesigneerd en gedateerd '50 rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 28 cm.
Vuuren, Jan van. Village view
Jan van Vuuren (1871-1941)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 37 cm.
Abraham Segaar (1888-1962)Portret van een boer, "studiekop", gesigneerd linksboven, olieverf op paneel, 23 x 17 cm.
Hollandse school, boerin met baby, gesigneed rechtsonder 'W. Ten Cate', olieverf op paneel, 27 x 23 cm.
Jan Gerard Smits (1823-1910)Aanzicht op Munttoren en bloemenmarkt te Amsterdam, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 25 x 45 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Hollands zomerlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 49 cm.
Kuypers, Cornelis. Landscape
Cornelis Kuypers (1864-1932)Landschap met koeien aan beekje, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 26 x 38 cm.
Knikker, Aris. Landscape
Aris Knikker (1887-1962)Hollands polderlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 56 x 95 cm.
Jan de Boer (1877-1946)'De bruidsgang in het paleis van Neptunus', gesigneerd en gedateerd 39' rechtsonder, olieverf op board, 30 x 40 cm.
Boer, Jan de. Flora on the Veluwe
Jan de Boer (1877-1946)Flora op de Veluwe, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.
Boer, Jan de. 'Bij de sprookjesboom'
Jan de Boer (1877-1946)'Bij de sprookjesboom', gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.
Oskar Rothkirch (1880-1961) Landschap met kerk en fontein, gesigneerd en gedateerd 1923 rechtsonder,
Oskar Rothkirch (1880-1961)Landschap met kerk en fontein, gesigneerd en gedateerd 1923 rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 42cm.
Franse school, 19/20e eeuw, vrouwelijk naakt, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, zwartkrijt op papier, 48 x 38 cm.
Cornelis Jan Mension (1882-1950)'Samson en Delilah', gesigneerd rechtsonder, houtskool op papier, 50 x 40 cm.
Sluijters, Jan. 'Voorlezen'
Jan Sluijters (1881-1957)'Voorlezen', gesigneerd linksonder, gewassen inkttekening opgehoogd met wit op papier, 25 x 17 cm.
Otto Willem Albertus Roelofs (1877-1920)Zittende Tjieke aan de pronkwieg, gesigneerd rechtsonder, ets/aquatint, 34 x 28 cm.
Rhijnnen, Jan van, landscape
Jan van Rhijnnen (1859-1927)Eendjes bij de sloot, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 24 x 17 cm.
Village view, 19th century
Dorpsgezicht, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 31 x 23 cm.
De Ranitz, watercolor
Sebastiaan Mattheus De Ranitz (1847-1917)2 figuren in bos, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 22 x 35 cm.
de Ranirz, river with ship
Nicolas, Wicart, Boats on the shore
Wicart Nicolas (1748-1815)Boten aan de oever, gesigneerd linksonder, inkttekening op papier, 30 x 43 cm.
Wijsmuller, Jan Hillebrand,drawing
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Meerkerk, schaapskooi, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 52 x 39 cm.
Augustinus Jacobus Bernardus Wouters (1829-1904)Jachtgezelschap in het veld, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 35 x 51 cm.
Moeder met kind in interieur, naar Hendrik Valkenburg rechtsonder, tekening op papier, 21 x 18 cm.
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Figuren in bootjes in Hollandse polderlandschappen, gesigneerd rechts onder, serie van 3 tekeningen