Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Etui (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
- Lots with images only
Helmert Richard van der Flier (1827-1899)Heide met herder en vee, gesigneerd midden onder, olieverf op doek, 48 x 65 cm. Conditie: bedoekt
Navolger van Richard Brakenburg (1650-1702), gezelschap in een taverne, olieverf op doek, 38 x 53 cm.
"Figures in an army camp
"Figuren in een legerkamp", onbekend, navolger Barend Gael (ca. 1630-1698), 17e/18e eeuw, marouflé, 62 x 48 cm.
Schaep, Hendrik Adolf, Town party
Hendrik Adolf Schaep (1826-1870)Dorpsfeest, gesigneerd en gedateerd rechts onder "Henri . Schaep 1862", olieverf op paneel, 32 x 46 cm.
Morel, Casparus Johannes. Portscape
Hollandse school, eerste helft 20e eeuw, dorp aan het water, ongesigneerd,olieverf op paneel, 29 x 39 cm.
Hollandse school, 19e eeuw, bosgezicht, ongesigneerd, olieverf op paneel, 36 x 28 cm.
Mogelijk Jan Kobell III, Jonge herder met koeien in weide, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, 24 x 31 cm.
Langeveld, Frans. Villagescape
Frans Langeveld (1876-1939)Dorpsgezicht aan het water, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 17 x 24,5 cm.
Unkown, view of Katwijk
Gezicht op Katwijk, gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op paneel, 12 x 22 cm.
Daniel Rudolph Ruijs (1853-1913)Eenden bij de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 10 x 16 cm.
Gezicht op Kattenburg te Amsterdam, gesigneerd 'H Mastenbroek' rechtsonder, olieverf op paneel, 7,5 x 13 cm.
Henriette Herminie Gudin (1825-1892)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 9 x 14 cm.
Welsink, Hermanus. Coastview
Hermanus Welsink (1809-1888)Kustgezicht, gesigneerd rechts onder, olieverf op paneel, 15 x 21 cm.
Weissenbruch, Jan Hendrik. Barbizon
E. Klaassen, Landscape with figures
Landschap met figuren, gesigneerd linksonder E. Klaassen (Twentse schilder ca. 1930), olieverf op multiplex, 12 x 17 cm.
Beek, Anthony , women in forrest
Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos, gesigneerd linksonder, olieverf op board, 26 x16 cm.
possibly Ype Wenning, Cow,
Koe, gesigneerd met initialen rechtsonder 'Y.W' (mogelijk Ype Wenning), tekening op papier, 15 x 24 cm.
Hollandse school (17/18e eeuw), Melkende boerin bij koe en schapen, ongesigneerd, sepiatekening op papier, 12 x 17 cm.
Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)17e eeuws interieur met zittende vrouw en jongen, gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 14 x 10 cm.
Omgeving van Leonard Bramer (1596-1674), 'Herodus ondervraagt de magiërs', olieverf op paneel, 38 x 49 cm. Conditie: breuk in paneel.
Molijn, Petrus Marius. Interior
Petrus Marius Molijn (1819-1849)Boeren interieur, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 25.5 x 35 cm.
Woman behind piano, unkown
Vrouw achter piano, ongesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Vreedenburgh, Cornelis. Landschap
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 74 cm.
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)Stilleven met appelen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 41 x 54 cm. Conditie: craquelé.
Magnolia flowers in glass vase
Toegeschreven aan Cornelis Johannes de Bruyn (1763-1828)Stilleven met fruit en bloemen, ongesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 26 cm.
Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex paneel, 24 x 19 cm.
Koets, Dirk. Flowerstillife
Dirk Koets (1895-1956)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd '34 rechtsonder, olieverf op doek 42 x 38 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 58 x 70 cm. Conditie: restauratie.
Henri Rolland (1897-1941)Stilleven met rozen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 35 x 26 cm.
Flower still life
Franse school, (20e eeuw) Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 59 cm.
Turenko, Alexander. Flowerstillife
Alexander Turenko (1951-)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 100 x 85 cm.
Bos, Henk. Stillife
Henk Bos (1901-1979)Stilleven met appels en kruiken, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 91 x 80 cm.
Willem Antonius Jungschleger (1913-1992)Stilleven van veldboeket, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Smeerdijk, Anton, Flower still life
Anton Smeerdijk (1885-1965)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.
Hooft, Ina. Stillife
Ina Hooft (1894-1994)Stilleven met fruit, gesigneerd en gedateerd '31 rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Martinez, Raoul. Flowerstillife
Smith, Hobbe. Still life
Hobbe Smith (1862-1942)Bloemstilleven met viooltjes, gesigneerd met initialen "H.S" en gedateerd rechtsonder "93”, aquarel op papier, 35 x 25 cm.
Paul van der Ven (1892-1972)Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Haven te Rotterdam, gesigneerd met pseudoniem 'H.V Gessel', olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Johan Meijer (1885-1970)Goois heidenlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 21 x 26 cm.
Meijer, Johan, Winterlandscape.
Johan Meijer (1885-1970)Winterlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 75 cm.Herkomst:Venduhuis Den Haag, 31/10/2017.
Franse school 20e eeuw, stadsgezicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 30 x 45 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Boot aangemeerd aan Noordermarkt, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 35 cm.
Atributted to A. Lebourg cathedral.
Toegeschreven aan Albert Lebourg (1849-1928), Kathedraal aan de rivier, 19/20e eeuw., gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 13.5 x 22 cm.