Spring auction

2005 items 2005 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

Lots with images only Remove filter

to

Creator / Brand

Item Type

  • Lots with images only
2005 items
Per Page

Helmert Richard van der Flier (1827-1899)Heide met herder en vee, gesigneerd midden onder, olieverf op doek, 48 x 65 cm. Conditie: bedoekt

Navolger van Richard Brakenburg (1650-1702), gezelschap in een taverne, olieverf op doek, 38 x 53 cm.

"Figuren in een legerkamp", onbekend, navolger Barend Gael (ca. 1630-1698), 17e/18e eeuw, marouflé, 62 x 48 cm.

Hendrik Adolf Schaep (1826-1870)Dorpsfeest, gesigneerd en gedateerd rechts onder "Henri . Schaep 1862", olieverf op paneel, 32 x 46 cm.

Hollandse school, eerste helft 20e eeuw, dorp aan het water, ongesigneerd,olieverf op paneel, 29 x 39 cm.

Hollandse school, 19e eeuw, bosgezicht, ongesigneerd,  olieverf op paneel, 36 x 28 cm.

Mogelijk Jan Kobell III, Jonge herder met koeien in weide, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, 24 x 31 cm.

Frans Langeveld (1876-1939)Dorpsgezicht aan het water, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 17 x 24,5 cm.

Gezicht op Katwijk, gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op paneel, 12 x 22 cm.

Daniel Rudolph Ruijs (1853-1913)Eenden bij de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 10 x 16 cm.

Gezicht op Kattenburg te Amsterdam, gesigneerd 'H Mastenbroek' rechtsonder, olieverf op paneel, 7,5 x 13 cm.

Henriette Herminie Gudin (1825-1892)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 9 x 14 cm.

Hermanus Welsink (1809-1888)Kustgezicht, gesigneerd rechts onder, olieverf op paneel, 15 x 21 cm.

Landschap met figuren, gesigneerd linksonder E. Klaassen (Twentse schilder ca. 1930), olieverf op multiplex, 12 x 17 cm.

Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos, gesigneerd linksonder, olieverf op board, 26 x16 cm.

Koe, gesigneerd met initialen rechtsonder 'Y.W' (mogelijk Ype Wenning), tekening op papier, 15 x 24 cm.

Hollandse school (17/18e eeuw), Melkende boerin bij koe en schapen, ongesigneerd, sepiatekening op papier, 12 x 17 cm.

Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)17e eeuws interieur met zittende vrouw en jongen, gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 14 x 10 cm.

Omgeving van Leonard Bramer (1596-1674), 'Herodus ondervraagt de magiërs', olieverf op paneel, 38 x 49 cm. Conditie: breuk in paneel.

Petrus Marius Molijn (1819-1849)Boeren interieur, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 25.5 x 35 cm.

Vrouw achter piano, ongesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 74 cm.

Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)Stilleven met appelen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 41 x 54 cm. Conditie: craquelé.

Toegeschreven aan Cornelis Johannes de Bruyn (1763-1828)Stilleven met fruit en bloemen, ongesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 26 cm.

Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex paneel, 24 x 19 cm.

Dirk Koets (1895-1956)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd '34 rechtsonder, olieverf op doek 42 x 38 cm.

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 58 x 70  cm. Conditie: restauratie.

Henri Rolland (1897-1941)Stilleven met rozen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 35 x 26 cm.

Franse school, (20e eeuw) Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 59 cm.

Alexander Turenko (1951-)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 100 x 85 cm.

Henk Bos (1901-1979)Stilleven met appels en kruiken, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 91 x 80 cm.

Willem Antonius Jungschleger (1913-1992)Stilleven van veldboeket, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 50 cm.

Anton Smeerdijk (1885-1965)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.

Ina Hooft (1894-1994)Stilleven met fruit, gesigneerd en gedateerd '31 rechtsonder,  olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Hobbe Smith (1862-1942)Bloemstilleven met viooltjes, gesigneerd met initialen "H.S" en gedateerd rechtsonder "93”, aquarel op papier, 35 x 25 cm.

Paul van der Ven (1892-1972)Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Haven te Rotterdam, gesigneerd met pseudoniem 'H.V Gessel', olieverf op doek, 35 x 50 cm.

Johan Meijer (1885-1970)Goois heidenlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 21 x 26 cm.

Johan Meijer (1885-1970)Winterlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 75 cm.Herkomst:Venduhuis Den Haag, 31/10/2017.

Franse school 20e eeuw, stadsgezicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 30 x 45 cm.

Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Boot aangemeerd aan Noordermarkt, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 35 cm.

Toegeschreven aan Albert Lebourg (1849-1928), Kathedraal aan de rivier, 19/20e eeuw., gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 13.5 x 22 cm.