Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Armband- und Taschenuhren (16)
- Asian Art (276)
- Bücher und Graphiken (40)
- Design (2)
- Ethnografica (1)
- Furniture (302)
- Goldene Objekte (7)
- Grafiken (49)
- Ikonen (3)
- Kacheln, Plaketten (13)
- Keramik, Glas (102)
- Lampen (58)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (345)
- Schmuck (190)
- Silver, Jewellery (282)
- Skulpturen (51)
- Spielzeug (65)
- Teppiche (41)
- Uhren (67)
- Varia (301)
- Weiteres Silber, Schmuck (124)
Estimation
Catégorie
- Grille
glazen salontafel rechthoekige glazen salontafel op 4 draaibare rubberen wielen Avolo con Route,
design salontafel Deense aluminium design salontafel met vierkant leistenen blad, model: PK61,
eiken secretaire Hollandse eiken Louis XVI secretaire met gewelfde klep, 3 laden versierd met
ladenkast, circa 1900 Franse noten ladenkast met 6 laden met geprofileerde lijsten en rustend op
biedermeier sofa Hollandse mahonie gefineerde biedermeier sofa met gecontourneerde rug en bekleed
biedermeier sofa Hollandse mahonie gefineerde biedermeier sofa met gecontourneerde rug en bekleed met streepvelours, 19e eeuw, br. 197 ...[more]
stel chromen art deco tafellampen stel verchroomd metalen 2-lichts tafellampen voorzien van melkglazen kapjes, h.33 cm ...[more]
chromen art deco bureaulamp Chromen art deco bureaulamp met in hoogte verstelbare ronde kap, circa
chromen art deco bureaulamp Chromen art deco bureaulamp met in hoogte verstelbare ronde kap, circa 1930 ...[more]
eiken kussenkast Hollandse eiken barok kussenkast met geprofileerde kap versierd met knorlijsten,
eiken boekenkastje eiken boekenkastje met 2 legplanken en gecanneleerde pilasters, rustend op
2 bibliotheektrapjes stel Engelse mahonie bibliotheektrapjes rustend op gefacetteerde tapstoelopende
2 bibliotheektrapjes stel Engelse mahonie bibliotheektrapjes rustend op gefacetteerde tapstoelopende poten, h. 73 cm. ...[more]
tafel noten boerentafel met 2 laden, rustend op gedraaide verbonden door H-regel, 18e eeuw, h. 80,
tafel noten boerentafel met 2 laden, rustend op gedraaide verbonden door H-regel, 18e eeuw, h. 80, bladmaat 155 x 81 cm. ...[more]
eiken commode Hollands eiken biedermeier commode met 4 laden en rustend op rechte poten, circa 1840,
eiken commode Hollands eiken biedermeier commode met 4 laden en rustend op rechte poten, circa 1840, h. 91, br. 96, d. 52 ...[more]
mahonie staande schemerlamp staande mahonie schemerlamp met hexagonale stam uitlopend in 3-poot,
stel armfauteuils, Louis XVI-stijl stel witbeschilderde armstoelen met los zitkussen en bekleed
stel armfauteuils, Louis XVI-stijl stel witbeschilderde armstoelen met los zitkussen en bekleed met rode stof, Louis XVI-stijl ...[more]
Frans eiken damesbureau Frans eiken damesbureau met schuingeplaatste gecontourneerde klep, recht
set van 4 ballonbackstoelen met biezen zitting set van 4 noten balloonbackstoelen voorzien van
set van 4 ballonbackstoelen met biezen zitting set van 4 noten balloonbackstoelen voorzien van biezen zitting, 19e eeuw ...[more]
eiken commode Hollandse eiken Louis XVI commode versierd met getande lijsten, met 4 rechte laden,
eiken tafel eiken tafel met rechthoekig blad, h. 75, bladmaat: 120 x 100 ...[more]
kristallen kroonluchter 6-armige koperen kroonlamp versierd met kristallen pegels en strengen
kristallen kroonluchter 6-armige koperen kroonlamp versierd met kristallen pegels en strengen geslepen kralen, h. 80 cm. ...[more]
koperen kaarsen balkroon 6-armige bronzen balkroon met gebogen armen voorzien van vetvangers, 19e
koperen kaarsen balkroon 6-armige bronzen balkroon met gebogen armen voorzien van vetvangers, 19e eeuw, h. 65 cm ...[more]
mahonie theetafel mahonie theetafel met rechthoekig blad waaronder lade, rustend op gebogen poten,
mahonie theetafel mahonie theetafel met rechthoekig blad waaronder lade, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 70, br. 87, d. 51 ...[more]
eiken bureau en stoel eiken bureau met rechthoekig schrijfblad waaronder 3 laden en stel kastjes met
tilltoptafeltje Engels eiken tilltoptafeltje rustend op gebogen driepoot, 19e eeuw, h. 62, diam. 73
tilltoptafeltje Engels eiken tilltoptafeltje rustend op gebogen driepoot, 19e eeuw, h. 62, diam. 73 ...[more]
stel Engelse stoelen stel Engelse spindleback stoelenmt biezen zitting, 19e eeuw ...[more]
5-delige vergulde salonset 5-delige vergulde salonset bestaande uit bank en 4 armstoelen, naar 18e
5-delige vergulde salonset 5-delige vergulde salonset bestaande uit bank en 4 armstoelen, naar 18e eeuws voorbeeld ...[more]
Bachtiar 213 x 140 Bachtiar 213 x 140 ...[more]
3 Bochara 3 diverse Bochara tapijten ...[more]
Kashan 400 x 300 Kashan 400 x 300 ...[more]
Indische kuipstoel Koloniale hardhouten stoel met kuipvormige zitting en rustend op gebogen poten
Willem III bijzettafeltje noten Willem III bijzettafeltje met opstaande gezwarte houten rand en
Engelse twin pedestall tafel Engelse mahonie twin peddestal tafel met afgeschuind rechthoekig
etagere tafel met marmeren blad noten etagère tafel met marmeren blad, 19e eeuw ...[more]
2 diverse piedestals gezwart houten piëdestal, 194 eeuw, h. 110 en marmeren piëdestal voorzien van
2 diverse piedestals gezwart houten piëdestal, 194 eeuw, h. 110 en marmeren piëdestal voorzien van bronzen kapitelen, h. 113 ...[more]
eiken Louis XVI kast met vitrinegedeelte Hollandse eiken Louis XVI vitrinekast bekroond door
spiegel vruchtenhouten spiegel bekroond door geprofileerde goudbeschilderde lijst, de fries versierd
hangvitrine mahonie hangvitrine bekroond door koperen galerijrand, met beglaasde deur versierd met
tafel eiken kloostertafel met rechthoekig blad waaronder lade, rustend op poten verbonden door
tafel eiken kloostertafel met rechthoekig blad waaronder lade, rustend op poten verbonden door regel, h. 77 bladmaat: 185 x 90 ...[more]
vitinekastje gelakt noten vitrinekastje met marmeren bovenblad, 3 beglaasde deurtjes en 6 laatjes,
balpoottafel Hollandse eiken balpoottafel met rechthoekig blad, versierd met cannelures en rustend
2-lichts bouilottelamp groene kap 2-lichts bouillotte lamp met verstelbare groen metalen kap rustend
2-lichts bouilottelamp groene kap 2-lichts bouillotte lamp met verstelbare groen metalen kap rustend op rond basement, h. 57 cm. ...[more]
4-lichts hallantaarn bronzen hallantaarn met 4 lichtpunten, naar antiek voorbeeld, h. 86 cm ...[more]
2 thee emmers satijnhouten Louis XVI theestoof versierd met marqueterie, 18e eeuw en mahonie
2 thee emmers satijnhouten Louis XVI theestoof versierd met marqueterie, 18e eeuw en mahonie latjesstoof, 19e eeuw ...[more]
Louis XVI klepsecretaire Hollandse mahonie gefineerde Louis XVI klepsecretaire met lade, interieur
mahonie hoekkastje mahonie hoekkastje met beglaasde deur voorzien van roedeverdeling, naar antiek
mahonie hoekkastje mahonie hoekkastje met beglaasde deur voorzien van roedeverdeling, naar antiek voorbeeld, h. 88, br. tot de hoek 64 ...[more]
Bochara 206 x 139 Bochara 206 x 139 ...[more]
Hamadan 310 x 205 Hamadan 310 x 205 ...[more]
speeltafel Hollands Willem III bijzettafeltje ingelegd met florale marqueterie, omlijst door gezwart
2 Thonet armstoelen stel beuken caféstoelen met gebogen rug, Thonet, Wenen, circa 1900 ...[more]
set van 6 chromen stoelen set van 6 verchroomd metalen armstoelen met gezwarte plywood zitting en
set van 6 chromen stoelen set van 6 verchroomd metalen armstoelen met gezwarte plywood zitting en rug ...[more]
stel tomado fauteuils stel gelakte buisfauteuils met oranje kussens, Tomado, jaren '60 ...[more]
roomdivider aluminium roomdevider met diverse legplanken en kastjes verbonden door aluminium
roomdivider aluminium roomdevider met diverse legplanken en kastjes verbonden door aluminium staanders, ontwerp: Dieter Rams ...[more]
Charles eames fauteuil verchroomd metalen designfauteul bekleed met hopzak, model EA 124, ontwerp:
design eettafel design eettafel met uitschuifbaar ovaal blad, ontwerp: Dieter Rams, uitvoering:
design eettafel design eettafel met uitschuifbaar ovaal blad, ontwerp: Dieter Rams, uitvoering: Vitscoe, h. 70, bladmaat: 120 x 110 ...[more]
art deco hanglamp art deco hanglamp met houten en verchroomd metalen montuur, voorzien van 3
art deco tafellamp met puntkapje verchroomd metalen tafellampje met melkglazen puntkapje, art deco-
art deco tafellamp met puntkapje verchroomd metalen tafellampje met melkglazen puntkapje, art deco-stijl, hoogte: 26 cm. ...[more]
3 krukjes serie van 3 beuken krukjes met ronde zitting, circa 1920 ...[more]
mahonie buffet Hollands mahonie biedermeier buffet met rechte lade en jaloeziedeurtje, geflankeerd
eiken dagobertstoel eiken dagobertstoel versierd met gestoken leeuwen en florale motieven ...[more]
spiegel in eiken lijst spiegel in gestoken eiken lijst bekroond door gestoken C-voluten en met