Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Armband- und Taschenuhren (16)
- Asian Art (276)
- Bücher und Graphiken (40)
- Design (2)
- Ethnografica (1)
- Furniture (302)
- Goldene Objekte (7)
- Grafiken (49)
- Ikonen (3)
- Kacheln, Plaketten (13)
- Keramik, Glas (102)
- Lampen (58)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (345)
- Schmuck (190)
- Silver, Jewellery (282)
- Skulpturen (51)
- Spielzeug (65)
- Teppiche (41)
- Uhren (67)
- Varia (301)
- Weiteres Silber, Schmuck (124)
Estimation
Catégorie
- Grille
A. Heijboer, krijt, 2 meisjes op het strand kleurkrijttekening, 36 x 40, 2 vrouwen aan tafel,
A. Heijboer, krijt, 2 meisjes op het strand kleurkrijttekening, 36 x 40, 2 vrouwen aan tafel, gesigneerd Anton Heijboer (1924-2005) ...[more]
Max Raedecker, figuur en hert gouache, 49 x 64, naakt met hert in landschap, gesigneerd Max Rädecker
Max Raedecker, figuur en hert gouache, 49 x 64, naakt met hert in landschap, gesigneerd Max Rädecker '56 (1914-1987) ...[more]
L.J.H. Meijer, paneel, zeegezicht paneel, 27 x 38, afgemeerde driemaster en figuren in roeiboot
A. Heyboer, doek, compositie acryl op papier, 41 x 27, figuur, gesigneerd Anton Heyboer 1980?, (
A. Heyboer, doek, compositie acryl op papier, 41 x 27, figuur, gesigneerd Anton Heyboer 1980?, (1924-2005) ...[more]
Jaap Weiland, abstract acryl op board, 35 x 28, compositie, gesigneerd Jaap Weiland ...[more]
Olav Cleofas, stilleven doek, 25 x 25, stilleven met bloemen in vaas, gesigneerd Olav Cleofas '8?(=
2 doeken, koeien, Antoine Mes 2 doeken, 60 x 45, koeien, beide gesigneerd Antoine Mes '88 ...[more]
2 kunstwerken Fon Klement 2 boardsnedes, 50 x 50, 'Augure en Compendere', beide gesigneerd Fon
M.L. Middelhoek, Gezicht op Dordrecht doek, 90 x 70, Gezicht op Dordrecht, Olieverf op doek, ges.
G. Sutherland, litho, studies of Rocks kleurenlitho, 54 x 76, 'Studies of Rocks', gesigneerd
Antonio Saura, litho, Dama II kleurenlitho, 76 x 55, 'Dama II', gesigneerd A. Saura '70 (=Antonio
Antonio Saura, litho, Dama II kleurenlitho, 76 x 55, 'Dama II', gesigneerd A. Saura '70 (=Antonio Saura, 1930-1998), oplage 173/200 ...[more]
grafisch, Fon Kelement board snede, 50 x 50, 'Chantement', gesigneerd Fon Klement (1930-2000),
grafisch, Fon Kelement board snede, 50 x 50, 'Chantement', gesigneerd Fon Klement (1930-2000), oplage 28/30 ...[more]
T. Wolvecamp, litho, compositie met rood en zwart gewassen inkt en aquarel, 20 x 29, compositie,
Brood, litho, Testarossa zeefdruk, 35 x 38, 'Testarossa', gesigneerd in de druk Brood (=Herman
Brood, litho, Testarossa zeefdruk, 35 x 38, 'Testarossa', gesigneerd in de druk Brood (=Herman Brood, 1946-2001) ...[more]
Corneille, litho vogel kleurenlitho, 35 x 50, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille 200 (1922-2010)
Corneille, litho vogel kleurenlitho, 35 x 50, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille 200 (1922-2010) ...[more]
Corneille, litho kleurenlitho, 20 x 14, gevleugelde vrouw en halvemaan,. gesigneerd Corneille '93 (
Corneille, litho kleurenlitho, 20 x 14, gevleugelde vrouw en halvemaan,. gesigneerd Corneille '93 (1922-2010), oplage XXXIII/L ...[more]
A. Heyboer, ets ets, 50 x 64, figuren en beest, gesigneerd Anton Heyboer 1954 en 1978 (1924-2005)
A. Heyboer, ets ets, 50 x 64, figuren en beest, gesigneerd Anton Heyboer 1954 en 1978 (1924-2005) ...[more]
W. van Woerkom, doek, Moskee doek, 65 x 85, Moskee, gesigneerd Wim v. Woerkom (1905-1998) ...[more]
Hanau, doek, portret heer doek, 67 x 56, herenportret, gesigneerd H.J.P. Hanau 1852 (=Hendricus
Hanau, doek, portret heer doek, 67 x 56, herenportret, gesigneerd H.J.P. Hanau 1852 (=Hendricus Johannes P. Hanau, 1830-1900) ...[more]
Berend Wierts Kunst, pastel, portret dame 1853 pastel, 48 x 38, portret van vrouw met kanten muts,
doek, 19e eeuws portret van dame doek, 71 x 57, portret van vrouw met kanten muts en mof, onbekend, circa 1840 ...[more]
Schilderij Piet Middelhoek, Olieverf Poes en vlinder doek, 100 x 110, compositie, gesigneerd Piet
Schilderij Piet Middelhoek, Olieverf Poes en vlinder doek, 100 x 110, compositie, gesigneerd Piet Middelhoek '97 (1930-2004) ...[more]
Schilderij Piet Middelhoek, Olieverf Hidden Misteries doek, 90 x 100, 'Hidden Mysteries', ges.
Wim van Woerkom, doek, plasgezicht doek, 81 x 100, plasgezicht in landschap, gesigneerd Wim v.
Wim van Woerkom, doek, plasgezicht doek, 81 x 100, plasgezicht in landschap, gesigneerd Wim v. Woerkom '87 (1905-1998) ...[more]
Leon Zeldenrust triplex, 30 x 40, benenwagen, gesigneerd Léon Zeldenrust '75 (geboren 1921) ...[more]
schilderij, polder marouflé, 29 x 51, plasgezicht, onbekend ...[more]
paneel, man met pijp paneel, 25 x 18, oude man met stok en stoel, onbekend -defect- ...[more]
pastel, landschap pastel, 51 x 65, heuvellandschap, onbekend ...[more]
pastel, polderlandschap, A.S. potlood en pastel, 24 x 36, afgemeerde platbodem in landschap,
pastel, polderlandschap, A.S. potlood en pastel, 24 x 36, afgemeerde platbodem in landschap, gemonogrammeerd A.S. ...[more]
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, bloemen, gesigneerd Fon Klement (1930-2000) ...[more]
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Les trois lys', gesigneerd Fon Klement '95 (1930-2000)
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Les trois lys', gesigneerd Fon Klement '95 (1930-2000) oplage 1115/150 ...[more]
serie van 4 litho's, Corneille, oplage nummer 81/200 serie van 4 kleurenlitho's, 23 x 17, vrouwen,
4 litho's, 'De vier jaargetijden', Theo Wolvecamp serie van 4 kleurenlitho's, 38 x 54, 'De 4
zeefdruk, figuur, K. Appel zeefdruk, 72 x 53, kind met bloem, gesigneerd Appel (=Karel Appel, 1921-
zeefdruk, figuur, K. Appel zeefdruk, 72 x 53, kind met bloem, gesigneerd Appel (=Karel Appel, 1921-2006) ...[more]
litho, vrouw en vogel, Corneille kleurenlitho, 95 x 68, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille '88 (
litho, vrouw en vogel, Corneille kleurenlitho, 95 x 68, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille '88 (1922-2010), oplage 177/200 ...[more]
litho, vrouw, vogel en kat, Corneille kleurenlitho, 97 x 67, vogel, kat en naakt, gesigneerd
litho, vrouw, vogel en kat, Corneille kleurenlitho, 97 x 67, vogel, kat en naakt, gesigneerd Corneille '92 (1922-2010), oplage 85/200 ...[more]
Jan Sluijters, poster, naar Zuid Amerika kleurenlitho, poster, 83 x 65, naar Zuid-Amerika, ontwerp
Mieke Vermeulen, de verbeelding aquarel, 8 x 9, 'De verbeelding', gemonogrammeerd M.V. '90 (=Mieke
Mieke Vermeulen, de verbeelding aquarel, 8 x 9, 'De verbeelding', gemonogrammeerd M.V. '90 (=Mieke Vermeulen, geboren 1950) ...[more]
A. Koppenol Lehmann, stilleven doek, 40 x 50, stilleven met gemengd boeket, gesigneerd Anna Koppenol
Wim van Woerkom, board, compositie board, 76 x 59, Liberté, gesigneerd Wim v. Woerkom (1905-1998)
Wim van Woerkom, board, compositie board, 76 x 59, Liberté, gesigneerd Wim v. Woerkom (1905-1998) ...[more]
Wim van Woerkom, aquarel, Madonna aquarel, 40 x 30, Madonna met kind, gesigneerd Wim van Woerkom (
Wim van Woerkom, aquarel, Madonna aquarel, 40 x 30, Madonna met kind, gesigneerd Wim van Woerkom (1905-1998) ...[more]
schilderij, bloemstilleven doek, 60 x 50, bloemstilleven en vlinder op plint, gesigneerd R.H.
Salomon, litho, stieren kleurenlitho, 45 x 69, stieren, gesigneerd Edwin Salomon (geboren 1935)
Salomon, litho, stieren kleurenlitho, 45 x 69, stieren, gesigneerd Edwin Salomon (geboren 1935) ...[more]
doek, polderlandschap doek, 30 x 40, botenhuis in polderlandschap, gesigneerd onleesbaar -verfverlies- ...[more]
E. Wezyk, strandwandeling doek, 60 x 80, flanerende figuren bij meer, gesigneerd E. Wezyk '87
E. Wezyk, strandwandeling doek, 60 x 80, flanerende figuren bij meer, gesigneerd E. Wezyk '87 ...[more]
Mendes da Costa, aquarel, waterval pen, inkt en grijze was op papier, 25,5 x 39, reizigers bij
gouache, boerderij gouache, 29 x 44, kerkdorp, onbekend ...[more]
paneel, landschap met reiziger paneel, 20 x 25, man met hond op zandweg in rivierlandschap, gesigneerd onleesbaar ...[more]
mezzotint, zwerver mezzotint, 20 x 15, zwerver met klep, naar Cornelis Dusart ...[more]
C. Kuijpers, bosven doek, 42 x 36, berken langs vaart, resten van signatuur C. Kuijpers (=mogelijk
C. de Bruin, dorpsgezicht doek, 50 x 66, dorpsgezicht met kerk, ges. C. de Bruin (=Cornelis de
C. de Bruin, dorpsgezicht doek, 50 x 66, dorpsgezicht met kerk, ges. C. de Bruin (=Cornelis de Bruin, 1870-1940) ...[more]
Zwiers, waterlandschap karton, 21 x 40, drogende fuik aan rivieroever, gesigneerd P. Zwiers (=Piet
Zwiers, waterlandschap karton, 21 x 40, drogende fuik aan rivieroever, gesigneerd P. Zwiers (=Piet Zwiers, 1907-1965) ...[more]
navolger van A. Schelfhout, ijsgezicht paneel, 33 x 36, winterlandschap met figuren op het ijs bij
Wim van Woerkom, doek, Dolomieten doek, 82 x 57, 'Dolomieten', niet gesigneerd, vervaardigd door Wim
Wim van Woerkom, doek, Dolomieten doek, 82 x 57, 'Dolomieten', niet gesigneerd, vervaardigd door Wim van Woerkom (1905-1998) ...[more]
Wim van Woerkom, inkttekening, landschap gewassen inkttekening, 60 x 44, rotslandschap, gesigneerd
gouache, dorp, onleesbaar gouache, 32 x 40, kerktoren bij dorp aan water, gesigneerd onleesbaar
gouache, dorp, onleesbaar gouache, 32 x 40, kerktoren bij dorp aan water, gesigneerd onleesbaar ...[more]