Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Armband- und Taschenuhren (16)
- Asian Art (276)
- Bücher und Graphiken (40)
- Design (2)
- Ethnografica (1)
- Furniture (302)
- Goldene Objekte (7)
- Grafiken (49)
- Ikonen (3)
- Kacheln, Plaketten (13)
- Keramik, Glas (102)
- Lampen (58)
- Niv (1)
- Paintings Graphics (345)
- Schmuck (190)
- Silver, Jewellery (282)
- Skulpturen (51)
- Spielzeug (65)
- Teppiche (41)
- Uhren (67)
- Varia (301)
- Weiteres Silber, Schmuck (124)
Estimation
Catégorie
- Grille
stel Chinees porseleinen mosterdpotjes stel blauw/wit Chinees porseleinen mosterdpotjes met deksel
ivoren beeld Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van wijsgeer met staf en vrucht, circa
ivoren beeld Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van wijsgeer met staf en vrucht, circa 1900, h. 22 cm ...[more]
Japans ivoren Meiji vaasje Japans ivoren oorvaasje met getoken reliefdecor van bloemen en planten,
Japans ivoren Meiji vaasje Japans ivoren oorvaasje met getoken reliefdecor van bloemen en planten, Meiji, circa 1880, h. 14 cm ...[more]
ivoren beeld Japanse ivoren sculptuur met voorstelling van man met mes, eind 19e eeuw, h. 15 cm
ivoren beeld Japanse ivoren sculptuur met voorstelling van man met mes, eind 19e eeuw, h. 15 cm ...[more]
kompas, Butterfield Franse messing kompas met gegraveerde schaalverdeling, gemerkt: Butterfield,
ivoren kompas antieke kompas in ivoren behuizing met schildpad raampje en papieren schaalplaat, op
Frans porseleinen tete-a-tete serviesje Frans porseleinen tête-a-tête serviesje met polychroom decor
3-delig pendulestel met damesfiguur groot 3-delig galvano pendule stel bestaande uit pendule
cilinderspeeldoos kleine Zwitserse cilinderspeeldoos, hoogte: 8 cm., breed: 20 cm., diep: 12 cm.
cilinderspeeldoos kleine Zwitserse cilinderspeeldoos, hoogte: 8 cm., breed: 20 cm., diep: 12 cm. ...[more]
ivoren relief ronde ivoren reliëfplaquette met bijbelse voorstelling, 18e eeuw, diam. 9,5 cm
ivoren relief ronde ivoren reliëfplaquette met bijbelse voorstelling, 18e eeuw, diam. 9,5 cm ...[more]
Chinees blauw bord Chinees porseleinen schotel met floraal famille verte decor in cartouches op
Chinees porseleinen klapmutskom met zilveren montuur blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kom
Chinese klapmuts en vaas Chinees porseleinen klapmuts kom met ijzerrood decor van florale motieven
Hollandse barometer Hollandse barometer in mahonie behuizing voorzien van timpaanvormige kap,
Engelse lantaarnklok Engelse lantaarnklok bekroond door tinnen bel en met opengewerkte fries en
stel empire kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen kolomkandelaars met gecanneleerde
stel bronzen chenets stel Franse bronzen chenets met ornament in de vorm van liggende leeuw,
Perzische kandelaar antieke Perzische metalen kandelaar in de vorm van klok ingelegd met zilver
chine de commande kom op voetstuk met Hollanders Chinees porseleinen Chine-de-commande kom met
Chinees bordje Chinees porseleinen wapenbordje met polychroom decor van familliewapen met springende
famille rose schotel Chinees porseleinen schotel met gecontourneerde rand en polychroom decor van
5 famille rose boden 5 diverse Chinees porseleinen famille rose borden met decor van vogels en
witmameren pendule pendule in beglaasde witmarmeren kast voorzien van verguld bronzen ornamenten
2 Delftse wapenborden stel Delfts aardewerk borden met decor van familiewapen, 18e eeuw, diam. 25 cm
2 Delftse wapenborden stel Delfts aardewerk borden met decor van familiewapen, 18e eeuw, diam. 25 cm (2 x a) ...[more]
Delfts aardewerk wapenbord Delfts aardewerk huwelijksbord met voorstelling van dubbelwapen van
Fries stoelschippertje Fries stoelschippertje met beschilderde wijzerplaat waarop maan- en datumaanduiding, 18e eeuw, h. 39 cm. ...[more]
antieke stoelklok antieke stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 19e eeuw
antieke stoelklok antieke stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 19e eeuw ...[more]
Chinees servies 48-delig blauw/wit Chinees porseleinen servies met decor van rivierlandschap,
6 Kangxi schoteltjes set van 6 Chinees porseleinen Kangxi schoteltjes met decor van zotjes en
3 Kangxi bordjes 3 Chinees porseleinen Kangxi borden waaronder stel met decor van bloemen en
lot Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder gemberpot met famille rose decor, 19e eeuw,
Delftse apenkan, 18e eeuw Delfts aardewerk kan in de vorm van aap met drinknap, 18e eeuw, h. 20
Delftse apenkan, 18e eeuw Delfts aardewerk kan in de vorm van aap met drinknap, 18e eeuw, h. 20 cm (deksel gerestaureerd) ...[more]
Delftse botervloot Delfts aardewerk botervloot met floraal decor, 18e eeuw, h. 12 cm (1 x B, 1 x C)
Delftse botervloot Delfts aardewerk botervloot met floraal decor, 18e eeuw, h. 12 cm (1 x B, 1 x C) ...[more]
steelgoed kan Duitse steengoed kan met reliëfdecor van bloemen en vogels, voorzien van tinnen
steelgoed kan Duitse steengoed kan met reliëfdecor van bloemen en vogels, voorzien van tinnen klepdeksel, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]
emaille coupe, limoges, 17e eeuw Franse emaille coupe met voorstelling van Antiope omgeven door
emaille plaquette, Johannes Frande emaille plaquette met voorstelling van Johannes de doper,
famille rose schotel grote Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van pioenroos en
stel famille rose dekselcoupes stel Chinees porseleinen famille rose dekselcoupes met 2 oren en
famille rose dekselpotje Chinees porseleinen famille rose dekselpot met floraal decor, Qianlong, 18e
famille rose dekselpotje Chinees porseleinen famille rose dekselpot met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (2 x B) ...[more]
Chinese dekselpot Chinees porselienen dekselpot met polychroom decor van figuren en zotjes, eind 19e
Chinese dekselpot Chinees porselienen dekselpot met polychroom decor van figuren en zotjes, eind 19e eeuw, h. 26 cm. (1 x A, 1 x B) ...[more]
stel 2-lichts kandelaars putti stel fraaie deels gepatineerd bronzen 2-lichts kandelaars met gebogen
3 groenglazen roemers 3 groenglazen roemers met floraal graveerwerk, 17e/18e eeuw, h. 12 cm (2 x
3 groenglazen roemers 3 groenglazen roemers met floraal graveerwerk, 17e/18e eeuw, h. 12 cm (2 x A, 1 x B) ...[more]
knoopglas met randgravering, 18e eeuw knoopglas met randgravering van vogels en florale motieven,
knoopglas met randgravering, 18e eeuw knoopglas met randgravering van vogels en florale motieven, 18e eeuw, hoogte: 18,5 cm. ...[more]
houtsnijwerk, Laatste Avondmaal gestoken houten reliëf met polychrome voorstelling van Het heilig
2 Japanse Imari beelden stel Japans porseleinen Imari sculpturen met voorstelling van Geisha's,
2 Japanse Imari beelden stel Japans porseleinen Imari sculpturen met voorstelling van Geisha's, circa 1700, h. 49 cm ...[more]
2 famille rose vaasjes stel Chinees porseleinen famille rose bloemvaasjes in de vorm van zittende
Chinees polychroom sculptuur van koopman Chinese porseleinen sculptuur met voorstelling van man
bronzen boeddha, Tibet 18e eeuw bronzen sculptuur met voorstelling van tara op lotustroon, vermoedelijk Tibet 18e eeuw, h. 39 cm ...[more]
dubbelloops geweer in kist dubbelloops jachtgeweer voorzien van percussie slot, gemerkt: J.
witglazen muizenflesje met polychromering melkglazen muizenflesje met decor van hart met tortelduiven en opschrift, 18e eeuw, h. 12 ...[more]
blankglazen muizenflesje en beker met polychromering Duits blankglazen muizenflesje met emaille
ivoren doosje Chinees ivoren juwelendoosje met decor van draken en florale motieven, Kanton 19e
ivoren doosje Chinees ivoren juwelendoosje met decor van draken en florale motieven, Kanton 19e eeuw, h. 6,5, br. 11, d. 8 ...[more]
famille rose schotel Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van prunusbloesem en
2 famille rose borden stel Chinees porseleinen famille rose borden met decor van paradijsvogels