Fine Art Photography

20761 item(s)

Images

Location

Creator / Brand

Item Type

Auction Type

  • Live webcast (20761)

Country

Auctioneer

  • Auction Type
  • 20761 item(s)

Roel Frankot (1911-1986) Interieur met vrouw doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Getulio Alviani (1939-2018) Zonder titel litho, gesign. r.o., 49 x 49 cm. [1] lithograph

Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-2023) Diverse schilderijen Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Willem Jansen (1892-1969) Stilleven. Hierbij pastel, vrouw voor raam paneel, 50 x 40 cm. en pastel, 50 x 34 cm. [2]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen litho, gesign. r.o., '87, 31/250, 67 x 96 cm. [1]

Armando (1929-2018) Zonder titel litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm. [1]

Siemen Dijkstra (geb. 1968) 'Dwingelder Es, winter 2012' houtsnede, gesign. r.o., oktober-november 2014, 2de editie, No. 12/32, 18 x 88 cm. [1]

China - Kiangsi, kaart door J. Blaeu. 1655-1659 engraving, handcoloured, 40 x 50 cm. China - Kiangsi, map by J. Blaeu. 1655-1659

Willem Witsen (1860-1923) Binnenkant met sneeuw ets, gesign. r.o., 50 x 70 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Reinier Lucassen (geb. 1939) 'Que 3' zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm. [1]

Louis Raemakers (1869-1956) 'De A tot Z polis van Blom & van der Aa' litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm. [1]

Cornelis Kloos (1895-1976) Staand naakt in interieur aquarel, 60 x 40 cm. [1]

Franz Erhard Walther (geb. 1939) Material-Wechsel zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm. silkscreen [1]

Hollandse school, 17e eeuw Portret van een meisje met parelketting en rozen in het haar paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm. [1]

Hollandse school, 17e eeuw Dorpsgezicht met figuren aan een vaart zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm. [1]

Richard Carniel (1868-1915) Compositie met vrouw inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

H. de Regt (20e eeuw) Stadsgezicht board, 30 x 44 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op Crackstate, Heerenveen inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 32 cm. [1]

Onduidelijk gesign. l.o. Portret van een man met baard board, 62 x 62 cm. [1]

Bob Buys (1912-1970) Gezicht op de Amstel aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Arthur Bryks (1894-1951) Gandhi doek, gesign. l.b., 97 x 73 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Russische School, 20e eeuw Atelier van een kunstenaar [1]

Suze Robertson (1856-1922) Portret van een boerin houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm. [1]

E. de Bruyn (21e eeuw) Gzicht op de Prinsengracht, hoek Brouwersgracht pastel, 2012, 79 x 98 cm. [1]

Theo Wolvecamp (1925-1992) Zonder titel litho, gesign. r.o., '89, 40 x 55 cm. [1]

Michael Hutter (geb. 1963) Fantasievoorstelling gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm. [1]

Adriaan Lubbers (1892-1954) Central park litho, gesign. r.o., 37 x 23 cm. [1]

Johan Coenraad Ulrich Legner (1859-1932) Bomen aan een sloot bij huizen aquarel, gesign. r.o., 43 x 50 cm. [1]

Arnout Colnot (1887-1983) Stilleven aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm. [1]

Gerard Schäperkötter (1914-2006) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm. [10]

Lot 3207

Altar.

Lot 3690

Kanzel

Lot 3143

Delkeskamp,F.W.

Lot 2506

Colton's

Lot 3780

Lagemann, Otto

Lot 3431

Dürer, Albrecht

Lot 3582

Hopfer, Daniel

Lot 4140

Ting, Walasse

Lot 3124

Baixos de Iudia.

Lot 3538

Guber, Stephan

Lot 3346

Callot, Jacques

Lot 2297

Bartgeier.

Lot 2333

Ente.

Lot 3255

Bega, Cornelis

Lot 2363

Haselhuhn.

Fine Art Photography Auctions

Browse through hundreds of fine art photography auctions and find prints from famous and undiscovered photographers alike on the saleroom. With so many reputable auction houses selling on the saleroom, it's easy to find incredible photography that will scratch your collector's itch or brighten up your home or office. Discover works from famous photographers like Bruce Weber and Robert Mapplethorpe or dive into our collection and explore hundreds of prints from lesser-known photographers. Use filters to speed up your search and narrow your focus to find the perfect photo for your collection today. Start your bidding journey by creating an account ensuring stay in the loop with our free automated reminders and alerts. Explore fine art photography auctions on the saleroom and complete your collection today.