Fine Art Photography

20781 item(s)

Images

Location

Creator / Brand

Item Type

Auction Type

  • Live webcast (20781)

Country

Auctioneer

  • Auction Type
  • 20781 item(s)

Hendrik Jan van Wijk (1911-1990) Stilleven met appel en noten in een mand board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Groene kat metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Stilleven met fruitschaal board, gesign. l.o., 25,5 x 35 cm. [1]

Jan Schoonhoven (1914-1994) Zonder titel litho, gesign. r.o., 23/300, '89, 64 x 50 cm. [1]

Fraukje Wartena (1855-1933) 'Interieur, rue Jerzuel, Dinan' doek, gesign. l.o., 55 x 47 cm. [1]

Jacques van Maurik (1879-1971) Jongen te paard doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]

Jan van Laar (1886-1952) Kolkkade met spoorwegbrug en Laurenskerk, Rotterdam doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]

Henk Bos (1901-1979) Stilleven met aardappelen op een koperen schaal en een koperen kan doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]

Leo Gestel (1881-1941) Paard houtskool en pastel, ongesign., 30 x 25 cm. [1]

Clement van Vlaardingen (1916-1972) Gezicht op het Waterlooplein inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 31 cm. [1]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Landschap met moeder en kind inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm. [1]

Willem Frederick Hulk (1852-1906) Koeien bij water in een weiland board, gesign. l.o., 27 x 23 cm.

Jan Sierhuis (geb. 1928) Zonder titel aquarel en gouache, gesign. r.o., '65, 60 x 45 cm. [1]

Toegeschreven aan Salomon Saverij (1594-1678) Schaatsende man gravure, 16 x 12,5 cm. [1]

Marcel Canneel (1894-1953) Haven van Antwerpen board, gesign. l.o., '28, 63 x 68 cm. [1]

Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Chinees beeldje houtskool, gesign. r.o., 1942, 25 x 15,3 cm. [1]

Aat Veldhoen (1934-2018) Collectie van achtendertig rotaprints. Hiebij diverse bladen. [map]

Jaap Min (1914-1987) Interieur met moeder en kind aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Lot 6228

Naar Breitner

Naar Breitner Bouwplaats paneel, 30 x 40 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Havengezicht houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm. [1]

Willem van Konijnenburg (1868-1943) Mansfiguur houtskool en pastel, met atelierstempel, 31 x 22 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 18e eeuw Studie van een staand naakt houtskool, 58 x 40 cm. [1]

Leo Eland (1884-1952) Figuur in een boot board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Elisabeth Verwoert (1836-1905) Gezicht op huizen aan een vaart doek, gesign. l.o., 43 x 68 cm. [1]

Henk Kuijpers (1900-1966) Bloemstilleven board, gesign. r.o., 37 x 30 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958) Stilleven met vaas bloemen en schedel paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 35 x 30 cm. [1]

Salvador Dali (1904-1989) 'Hommage a Konrad Adenauer' etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuw Feestend gezelschap bi een dorp doek, niet ingelijst [1]

Jean Paul Fransens (1938-2003) 'In de tropen' doek, gesign., 110 x 85 cm. [1]

Frederik Sieger (1902-1999) Zonder titel gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm. [1]

Jacoba Surie (1879-1970) 'Na het diner' houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm. [1]

Europese school, 20e eeuw De slager board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm. [1]

Eugene Brands (1913-2002) 'Golden dawn II' gouache, gesign. verso, genummerd 9083, 1990, herkomst: Galerie Mia Joosten, 49 x 59 cm. [1]

André van der Vossen (1893-1963) Abstracte compositie gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm. [1]

Gorki Bollar (1944-2015) De Nieuwmarkt, Amsterdam board, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Hans Wilt (1867-1917) Straatje in Amalfi board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Giovanni Dalessi (geb. 1964) Madonna met kind doek, niet ingelijst, 2012, 40 x 45 cm. [1]

John Rädecker (1885-1956) Dubbelportret pastel, gesign. r.o., 62 x 47 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Jo Schrijnder (1894-1968) Eenden bij een rietkraag doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]

Franz van den Hove (1846-1921) De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm. [1]

Jan Cossaar (1874-1966) Zicht op de Ridderzaal op het Binnenhof maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm. [1]

Daniel Been (1885-1967) Stilleven met chrysanten doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]

Lot 6192

Gesigneerd FS

Gesigneerd FS 'La negresse Américaine' board, 30 x 22 cm. [1]

Franse school, 20e eeuw Figuur bij een fontein board, 40 x 33 cm. [1]

Vögel u. Pflanzen.: 2 Bl. mit Pflanzen u. je einem Vogel u. 2 Bl. mit Pflanzen. Lavierte Buchholzschnitte, wohl 1.H. 20. Jh. Blgr. je 28,5 x 21 cm.

Omgeving van Pyke Koch Portret doek, 51 x 36 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Ad Dekkers (1938-1974) 'Reliëfs'. Kunstenaarsboek met 9 reliefprints, 30 x 30 cm. [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Boot in de haven van Concarneau doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Mogelijk Henri Jonas Stilleven doek, niet ingelijst, 30 x 39 cm. [1]

Louis Verboeckhoven (1802-1889) Schepen op een meer voor een dorp board, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [1]

Pieter de Haard (1914-2000) Zonder titel pastel, gesign. l.o., '42 VII, 28 x 40 cm.

Edmond Sigrist (1882-1947) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 56 x 46 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Twin Seven Seven (1944-2011) 'The skull ghost' inkt op papier, gesign. r.o., 1972, 90 x 65 cm. [1] ink on paper, signed lower right

Henk van Leeuwen (1890-1972) Dorpje, Cote d'Azur doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm. [1]

Willem Molin (1895-1959) Zittend mannelijk naakt doek, gesign. r.o., 100 x 84 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Henri ten Holt (1884-1968) Zelfportret doek, ongesign., 100 x 80 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Jacob Maris (1837-1899) Schepen in de haven van Dordrecht houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm. [1]

Fine Art Photography Auctions

Browse through hundreds of fine art photography auctions and find prints from famous and undiscovered photographers alike on the saleroom. With so many reputable auction houses selling on the saleroom, it's easy to find incredible photography that will scratch your collector's itch or brighten up your home or office. Discover works from famous photographers like Bruce Weber and Robert Mapplethorpe or dive into our collection and explore hundreds of prints from lesser-known photographers. Use filters to speed up your search and narrow your focus to find the perfect photo for your collection today. Start your bidding journey by creating an account ensuring stay in the loop with our free automated reminders and alerts. Explore fine art photography auctions on the saleroom and complete your collection today.