Remove filter- Armband- und Taschenuhren (31)
- Asian Art (248)
- Bücher und Graphiken (26)
- Ceramics (24)
- Design (26)
- European porcelain (4)
- Furniture (304)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (34)
- Grafiken (31)
- Ikonen (55)
- Jewellery & Watches (5)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Keramik, Glas (59)
- Lampen (47)
- Paintings Graphics (366)
- Schmuck (289)
- Silber divers (3)
- Silver, Jewellery (382)
- Skulpturen (58)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (38)
- Uhren (64)
- Varia (240)
octagonale Amsterdamse school tafel rustend op 4 gecanneleerde zuilen op basement, afm.: 74, br.
coromandel Amsterdamse school drankenkastje met opklapbaar blad en interieur met glazenhouders,
coromandel Amsterdamse school drankenkastje met opklapbaar blad en interieur met glazenhouders, circa 1925, h. 75, br. 50, d. 55 ...[more]
eiken art deco kapstok met verchroomde haken, waaronder wandkleed met art deco motieven, gemerkt:
eiken art deco kapstok met verchroomde haken, waaronder wandkleed met art deco motieven, gemerkt: Wimba, circa 1920, br. 101 cm. ...[more]
moderne wortelnoten bakbarometer met timpaanvormige kap in Louis XVI-stijl, h. 126 cm. ...[more]
spiegel met vergulde kuif en omlijst door geprofileerde zwarte lijst, 19e eeuw, h. 110, br. 49
spiegel met vergulde kuif en omlijst door geprofileerde zwarte lijst, 19e eeuw, h. 110, br. 49 ...[more]
mahonie biedermeier kapspiegel met gebogen zijden, 19e eeuw ...[more]
set van 6 Engelse windsor stoelen waarvan 2 met armleggers, met gespijlde rug en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw ...[more]
Franse eiken boekenkast bekroond door gestoken fruitmand, met 2 beglaasde deuren geflankeerd door
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden, rustend op gedraaide poten, circa 1700, h. 76,
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden, rustend op gedraaide poten, circa 1700, h. 76, br. 107 ...[more]
wortelnoten porseleinkast met oplopende kap, 2 deuren waarin beglaasde panelen, in de dubbelgebogen
orgelgebogen wortelnoten bureau met schuingeplaatste schrijfklep, 3 laden en rustend op klauwpoten,
mahonie biedermeier kaarttafel met opklapbaar halfrond blad, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw,
mahonie biedermeier kaarttafel met opklapbaar halfrond blad, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 74, br. 70 ...[more]
moderne Italiaanse glazen tafel rustend op RVS poten, ontwerp: Marco Zanuso, uitvoering: Zanotta,
moderne Italiaanse glazen tafel rustend op RVS poten, ontwerp: Marco Zanuso, uitvoering: Zanotta, 1984, h. 70, bladmaat: 90 x 200 ...[more]
moderne Italiaanse zwart marmeren tafel met ovaal blad, rustend op 2 halfronde poten, uitvoering:
modern 3-delig Italiaans glazen kamerscherm versierd met met geblokt glas, ontwerp: Vittorio Livi
modern 3-delig Italiaans glazen kamerscherm versierd met met geblokt glas, ontwerp: Vittorio Livi voor Fiam, h. 164, br. 3 x 65 ...[more]
gepatineerde metalen schemerlampvoet versierd met palmetten en klauwpootjes, circa 1900, h. 64 cm
gepatineerde metalen schemerlampvoet versierd met palmetten en klauwpootjes, circa 1900, h. 64 cm ...[more]
Hollandse zwartgepolitoerde Willem III breistoel met kuipvormige rug en rustend op gecanneleerde
Hollandse zwartgepolitoerde Willem III breistoel met kuipvormige rug en rustend op gecanneleerde pootjes, circa 1870 ...[more]
mahonie theekastje met afneembaar dienblad, geslepen glazen ruitjes en rustend op tapstoelopende
noten gefineerde commode met 5 laden versierd met biesintarsia, voorzien van marmeren blad in twee
koloniale hardhouten kist versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, 18e/19e eeuw, h. 33, br.
koloniale hardhouten kist versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, 18e/19e eeuw, h. 33, br. 56, d. 43 ...[more]
koloniale teakhouten scheepskistje met koperen beslag en handgrepen, 19e eeuw, h. 19, br. 46, d. 27
koloniale teakhouten scheepskistje met koperen beslag en handgrepen, 19e eeuw, h. 19, br. 46, d. 27 ...[more]
stel eiken hoekbanken bekleed met groene velours en rustend op gedraaide poten verbonden door een
stel eiken hoekbanken bekleed met groene velours en rustend op gedraaide poten verbonden door een regel, 19e eeuw ...[more]
eiken halbank met rechte armleggers, versierd met panelen in de rug en rustend op getorste poten,
Engelse mahonie George II hangoortafel met opklapbare zijden, rustend op gebogen poten, 18e eeuw,
Engelse mahonie George II hangoortafel met opklapbare zijden, rustend op gebogen poten, 18e eeuw, h. 70, br. 121 ...[more]
eiken herenfauteuil met hoge rechte rug en armleggers en mahonie biedermeier fauteuil met gebogen
eiken herenfauteuil met hoge rechte rug en armleggers en mahonie biedermeier fauteuil met gebogen armleggers, beide 19e eeuw ...[more]
zwart lederen designfauteuil met verchroomd buisframe armleggers en draaibare poot, model: EA 124,
stel moderne stoelen met hoge kuipvormige rug, rustend op tapstoelopende poot op verchroomde
glazen design salontafel met afgeronde hoeken, jaren '80, h. 37, blad,maat 142 x 90 ...[more]
Gispen design fauteuil met gebogen rug en armleggers en verende verchroomd buis zitting, model 412,
Gispen design fauteuil met gebogen rug en armleggers en verende verchroomd buis zitting, model 412, uitvoering Van der Stroom, Asperen ...[more]
wortelnoten hangvitrine met beglaasde deur in 18e eeuwse stijl, h. 69 cm. ...[more]
mahonie biedermeier bank met rechte rug, gebogen armleggers en rustend op gebogen poten, circa
mahonie biedermeier bank met rechte rug, gebogen armleggers en rustend op gebogen poten, circa 1830, br. 171 cm. ...[more]
Friese stoelklok omlijst door beschilderde en verguld metalen ornamenten en beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 68 cm. ...[more]
spiegel in verzilverde lijst met afgeronde hoeken, 19e eeuw, h. 67, br. 51 ...[more]
mahonie boekenkast met stel beglaasde deuren in de terugliggende bovenkast, voorzien van stel
eiken halbank met rechte rug, versierd met panelen en bekroond door leeuwenmascarons, rustend op
Engels mahonie bureau ministre met 10 laden, versierd met bronzen grepen en ingelegd met bruin
Duitse noten ladenkast met 3 rechte laden, versierd met bronzen grepen en rustend op tapstoelopende
Hollandse eiken biedermeier klepsecretaire met 4 laden en interieur achter schrijfklep, circa 1840,
Hollandse eiken biedermeier klepsecretaire met 4 laden en interieur achter schrijfklep, circa 1840, h. 168, br. 113, d. 52 ...[more]
eiken scheepssecretaire met interieur voorzien van vakverdeling en laatjes, voorzien van bronzen
gebogen beuken 2-zitsbankje met pitriet zitting, toegeschreven aan Thonet, circa 1900 ...[more]
leren clubfauteuil met brede armleuningen, h. 83, br. 90, d. 95 ...[more]
mahonie gefineerde empire commode met marmeren bovenblad, voorzien van 4 laden geflankeerd door
Hollandse mahonie gefineerde wandetagère met spiegelachterwand en gecontourneerd bovenblad, circa
Hollandse mahonie gefineerde wandetagère met spiegelachterwand en gecontourneerd bovenblad, circa 1830, h. 97, br. 100, d. 44 ...[more]
beschilderde houten Louis XVI wandconsole met spiegel en marmeren blad, versierd met gestoken
mahonie Charles X tafel met rond witmarmeren blad, rustend op vaasvormige kolomvoet uitlopend in
Hollandse mahonie empire chiffonnière met 6 brede laden versierd met houten knoppen en geflankeerd
Hollands wortelnoten Louis XV kabinet met oplopende kap versierd met gestoken cartouche omgeven
Engelse joint stool rustend op gedraaide poten verbonden door een regel, 19e eeuw ...[more]
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 72,
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 72, br. 75, d. 34 ...[more]
mahonie Louis XVI kinderstoel met rechte rug, gebogen armleggers en rustend op gecanneleerde poten,
mahonie Louis XVI kinderstoel met rechte rug, gebogen armleggers en rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw ...[more]
Hollands mahonie Louis XIV wandtafel met opstaande gewelfde rand, in het orgelgebogen front 2 lade
mahonie empire buffet met marmeren bovenblad, 2 laden en 2 rechte deurtjes, geflankeerd door ronde
decoratieve goudbeschilderde spiegel versierd met reliëflijst en acanthusbladmotief, h. 65, br. 32
decoratieve goudbeschilderde spiegel versierd met reliëflijst en acanthusbladmotief, h. 65, br. 32 ...[more]
Hollandse eiken renaissance kast met geprofileerde kap, gestoken fries waarop figuren, ranken en
stel verchroomd metalen draadfauteuils, jaren '60 ...[more]
verchroomd metalen serveertafeltje met 2 glazen bladen, jaren 30 ...[more]
eiken voltaire bekleed met velours, circa 1890 ...[more]