Remove filter- Armband- und Taschenuhren (31)
- Asian Art (248)
- Bücher und Graphiken (26)
- Ceramics (24)
- Design (26)
- European porcelain (4)
- Furniture (304)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (34)
- Grafiken (31)
- Ikonen (55)
- Jewellery & Watches (5)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Keramik, Glas (59)
- Lampen (47)
- Paintings Graphics (366)
- Schmuck (289)
- Silber divers (3)
- Silver, Jewellery (382)
- Skulpturen (58)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (38)
- Uhren (64)
- Varia (240)
3 Russische bronzen kruizen waaronder zegen wijdingskruis en huiskruis, 19e eeuw, h. 16 - 23 cm
3 Russische bronzen kruizen waaronder zegen wijdingskruis en huiskruis, 19e eeuw, h. 16 - 23 cm ...[more]
3 Russische bronzen reisikonen met emaille versiering en voorstelling van onder andere Moeder Gods
stel Nederlandse Gotische bronzen penkandelaars met stam voorzien van 3 platte knopen rustend op
antieke bronzen schijfkandelaar met stam voorzien van platte knopen, 16e eeuw, h. 19 cm ...[more]
Duitse steengoed baardmankruik versierd met medaillon, 17e eeuw, h. 33 cm (B) ...[more]
Delfts aardewerk met 3 compartimenten voorzien van deksels en florale motieven, 18e eeuw, diam. 16
Delfts aardewerk met 3 compartimenten voorzien van deksels en florale motieven, 18e eeuw, diam. 16 cm (randschilfers) ...[more]
Franse consoleklok in schildpad belijmde kast versierd met koperen inlegwerk in boulle-techniek,
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule bekroond door vaasornament, 1e helft 19e
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule bekroond door vaasornament, 1e helft 19e eeuw, h. 40 cm ...[more]
Twentse polychroom beschilderde stoelklok voorzien van mechaniek met wekker, 18 eeuw, hoogte: 70
Twentse polychroom beschilderde stoelklok voorzien van mechaniek met wekker, 18 eeuw, hoogte: 70 cm. ...[more]
8-lichts verguld bronzen kroonlamp versierd met cannelures, acanthusbladmotieven en ranken, h. 80
8-lichts verguld bronzen kroonlamp versierd met cannelures, acanthusbladmotieven en ranken, h. 80 cm. (gemeten exclusief ketting) ...[more]
stel Chinees porseleinen kommen met Amsterdamse bont decor van bloemen en landschap, Qianlong, 18e
stel Chinees porseleinen kommen met Amsterdamse bont decor van bloemen en landschap, Qianlong, 18e eeuw, diam. 15 cm (randschilfers) ...[more]
2 Chinees porseleinen kommen met Amsterdamse bont decor van vogels en man en vrouw op bankje, 18e
2 Chinees porseleinen kommen met Amsterdamse bont decor van vogels en man en vrouw op bankje, 18e eeuw, diam. 15 cm (2 x C) ...[more]
serie van 4 Chinees porseleinen borden met polychroom decor van lotusbloem, Qianlong, 18e eeuw,
serie van 4 Chinees porseleinen borden met polychroom decor van lotusbloem, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (2 x A, 2 x A/B) ...[more]
Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, 2 Imari kop en
Duitse bronzen vijzel met stamper, voorzien van recht oor en pilasters met klauwpoten, 16e eeuw, h.
Duitse bronzen vijzel met stamper, voorzien van recht oor en pilasters met klauwpoten, 16e eeuw, h. 14 cm ...[more]
Engelse gelithografeerde aarde- en hemelglobe met bronzen gradenboog en rustend op houten voet,
Engelse gelithografeerde aarde- en hemelglobe met bronzen gradenboog en rustend op houten voet, gemerkt: Newton & Son, 1848, h. 36 cm. ...[more]
Franse grote gelithografeerde aardglobe op gezwarte houten voet, Delamare Paris, 19e eeuw, h. 78 cm
Franse grote gelithografeerde aardglobe op gezwarte houten voet, Delamare Paris, 19e eeuw, h. 78 cm ...[more]
smeedijzeren menora met gebogen armen, versierd met bladmotief en rustend op krulvormige poten, 19e
smeedijzeren menora met gebogen armen, versierd met bladmotief en rustend op krulvormige poten, 19e eeuw, h. 122 cm. ...[more]
miniatuur eiken commode, zgn. meesterstukje met gecontourneerde bovenrand en recht front waarin 4
miniatuur eiken commode, zgn. meesterstukje met gecontourneerde bovenrand en recht front waarin 4 laden, 18e/19e eeuw, h. 35 cm. ...[more]
grote blauw/wit Chinees porseleinen dekselterrine op onderschotel met decor van rivierlandschap,
grote blauw/wit Chinees porseleinen dekselterrine op onderschotel met decor van rivierlandschap, Qianlong, 18e eeuw, h. 27 cm (3 x A) ...[more]
balustervormige Chinees porseleinen vaas met polychroom floraal decor om geven door blauw/wit
balustervormige Chinees porseleinen vaas met polychroom floraal decor om geven door blauw/wit bloemdecor, circa 1900, diam. 44 cm (D) ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselvaasjes en 2 bekervaasjes, Kangxi, circa 1700, h. 8 t/m 13 cm
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselvaasjes en 2 bekervaasjes, Kangxi, circa 1700, h. 8 t/m 13 cm (beschadigingen) ...[more]
Frans met leer bekleed geldkistje voorzien van smeedijzeren slotplaat, 17e eeuw, h. 9, br. 15, d.
Frans met leer bekleed geldkistje voorzien van smeedijzeren slotplaat, 17e eeuw, h. 9, br. 15, d. 10 ...[more]
stel antieke schoengespen versierd met emaille en geslepen glazen stenen, 19e eeuw ...[more]
rood- en geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde voorstellimg van de 4 seizoenen, 4 continenten en
Duits bronzen sluitgewicht met ornamenten in de vorm van figuren, vervaardigd door Hans Lönhart
blauw/wit Chinees porseleinen vaas met florale motieven in cartouches, Kangxi, circa 1700, h. 16 cm
blauw/wit Chinees porseleinen vaas met florale motieven in cartouches, Kangxi, circa 1700, h. 16 cm (A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen vaasje met decor van antiquiteiten in medaillons, Kangxi, circa 1700,
blauw/wit Chinees porseleinen vaasje met decor van antiquiteiten in medaillons, Kangxi, circa 1700, h. 13 (A) ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en bloemen, 18e eeuw, diam.
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en bloemen, 18e eeuw, diam. 22 en 23 cm (2 x B, 1 x C) ...[more]
set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van lijzen, 19e eeuw ...[more]
stel Franse porseleinen vazen in bronzen montuur, voorzien van polychroom decor van landschappen en
Frans porseleinen dekseldoosje met floraal decor, gemerkt: Sevres, 19e eeuw, l. 9 cm ...[more]
ronde schildpad snuifdoos met deksel voorzien van polychrome voorstelling van omhelzende figuren,
ronde schildpad snuifdoos met deksel voorzien van polychrome voorstelling van omhelzende figuren, 1e helft 19e eeuw, diam. 7,5 cm ...[more]
Chinese groengeglazuurde porseleinen sculptuur met voorstelling van hondje, Kangxi, circa 1700, h.
Chinese groengeglazuurde porseleinen sculptuur met voorstelling van hondje, Kangxi, circa 1700, h. 7 cm ...[more]
bronzen tafelkanon op gietijzeren affuit met wielen, 19e eeuw, l. 36 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van bloemen en vogels omgeven door vakverdeling,
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van bloemen en vogels omgeven door vakverdeling, 17e eeuw, diam. 35 cm (C) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van draken, 17e eeuw, diam. 11 cm (C) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen dekselkom met decor van florale motieven in vakverdeling, Kangxi,
serie van 6 octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met decor van bamboe en bloemen, 18e
Russische ikoon met centrale voorstelling van moeder Gods omgeven door 12 scènes, 18e eeuw, h. 35,
Russische ikoon met centrale voorstelling van moeder Gods omgeven door 12 scènes, 18e eeuw, h. 35, br. 31 ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van Moeder Gods, voorspraak voor de verlorenen, met randfiguren:
2 Russische bronzen reisikonen met voorstelling van moeder Gods van Vladimir en Moeder Gods van de
4 Russische bronzen borstkruizen, 18e/19e eeuw, h. 10 - 17 cm ...[more]
antieke Lutherse bijbel in band, voorzien van koperen sloten, Amsterdam 1748 ...[more]
stel Chinese spekstenen figuren met voorstelling van onsterfelijken, circa 1900, h. 25 cm ...[more]
7 diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22,5 cm (randschilfers en
7 diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22,5 cm (randschilfers en 2 borden met haarlijn) ...[more]
Chinees blank jade kom met oren voorzien van ringen, vermoedelijk 18e eeuw, h. 4 cm (barsten)
Chinees blank jade kom met oren voorzien van ringen, vermoedelijk 18e eeuw, h. 4 cm (barsten) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje, idem zoutvat en rond dekseldoosje, alle 18e eeuw ...[more]
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met floraal decor, 19e eeuw, h. 31 (minieme randschilfers) ...[more]
7 diverse blauw/wit Chinees porseleinen kastvaasjes en 6 losse deksels, 18e eeuw en later ...[more]
Frans tafelklokje in schildpad belijmde kast versierd met boulle techniek, voorzien van bronzen
2 reiswekkers in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 11
2 reiswekkers in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 11 cm ...[more]
Frans wekkertje in metale behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat in foudraal, circa 1900, h.
Frans wekkertje in metale behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat in foudraal, circa 1900, h. 7 cm ...[more]
vergulde bronzen hallantaarn met 6 geslepen ruiten, in royale verguld bronzen montering versierd
mahonie gefineerd likeurkeldertje versierd met intarsia en voorzien van interieur met 4 karaffen,
mahonie gefineerd likeurkeldertje versierd met intarsia en voorzien van interieur met 4 karaffen, 1e helft 19e eeuw, h. 24 cm ...[more]
Duits steengoed kruikje met tinnen montuur en deksel, gemerkt met dubbelkoppige adelaar, 17e/18e
Duits steengoed kruikje met tinnen montuur en deksel, gemerkt met dubbelkoppige adelaar, 17e/18e eeuw, h. 14 cm ...[more]
Delfts aardewerk plooischotel met chinoiserie decor, 17e eeuw, diam. 26 cm (B) ...[more]
Delfts blauw/wit aardewerk tabakspot met decor van schepen en huizen in cartouches, omgeven door
stel polychrome aardewerk sculpturen met voorstelling van figuren, mogelijk Brussel, 18e eeuw (2 x