Remove filter- Armband- und Taschenuhren (31)
- Asian Art (248)
- Bücher und Graphiken (26)
- Ceramics (24)
- Design (26)
- European porcelain (4)
- Furniture (304)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (34)
- Grafiken (31)
- Ikonen (55)
- Jewellery & Watches (5)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Keramik, Glas (59)
- Lampen (47)
- Paintings Graphics (366)
- Schmuck (289)
- Silber divers (3)
- Silver, Jewellery (382)
- Skulpturen (58)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (38)
- Uhren (64)
- Varia (240)
eiken dossierkast met rechte laden, geflankeerd door afsluitbare zijde, circa 1900, h. 193, br.
mahonie chiffonniére met 6 laden, versierd met bronzen grepen en rustend op tapstoelopende poten,
orgelgebogen eiken commode met 3 laden, versierd met bronzen grepen,18e eeuw, h. 69, br. 69, d, 49
orgelgebogen eiken commode met 3 laden, versierd met bronzen grepen,18e eeuw, h. 69, br. 69, d, 49 cm. ...[more]
vergulde wandtafel met marmeren blad, versierd met reliëf van zon- en bladmotieven, rustend op
eiken empire boekenkast met timpaanvormige kap, 2 deuren bespannen met gaas en stof, geflankeerd
wortelnoten Louis XIV commode met gecontourneerde rand, gebogen front waarin 4 laden versierd met
Hollands Iepen Louis XV bureau met gebogen schrijfklep, dubbelgebogen onderkast waarin 3 landen en
mahonie empire bedombouw versierd met bronzen guirlandes, circa 1810, binnenmaat: 100 x 200 cm. -
Hollands wortelnoten Louis XV kabinet met gecontourneerde kap, 2 deueren waarin verdiepte panelen,
mahonie commode met 3 laden, geflankeerd door kariatiden en rustend op blokpoten, empire-stijl, 19e
Franse noten gueridon met hexagonaal blad, rustend op gedraaide poot versierd met verguld bronzen
mahonie Louis XVI secretaire met rechte schrijfklep, lade en 2 deurtjes, versierd met gestoken
Franse eiken hangkastje bekroond door wapenschild, met 1 deur versierd met bronzen strikmotief en
Hollands mahonie Louis XV bureau met cilindervormige klep, gebogen front waarin 3 laden en versierd
mahonie vitrine met 2 beglaasde deuren, ingelegd met satijhouten bies en rustend op gebogen poten,
eiken portemanteau met spiegel, versierd met acanthusbladmotief en in de teruglopende onderkast met
Hollandse eiken renaissance kast met 4 deuren, versierd met verdiepte panelen en geflankeerd door
noten barok commode met 4 laden ingelegd met satijnhouten bies en versierd met bronzen grepen en
noten spiegel met gecontourneerde bovenrand, bekroond met vergulde cartouche, 19e eeuw, h. 77, br.
Hollandse mahonie biedermeier bank, met gebogen armleggers en rustend op gebogen poten, bekleed met
Friese eiken staartklok bekroond door koperen engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat waarop
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat omgeven door metalen zeemeerminnen, 19e eeuw, h. 75
bronzen kroonlamp met 8 gebogen armen, bekroond door spiegeltjes en tweekoppige arend, 19e eeuw, h.
eiken hoekkast met geprofileerde kap en rechte deur versierd met panelen, 19e eeuw, h. 198, br. tot
eiken hoekkast met geprofileerde kap en rechte deur versierd met panelen, 19e eeuw, h. 198, br. tot de hoek 57 ...[more]
eiken balpoottafel versierd met gezwartte vlakken en rustend op gedraaide poten verbonden door
eiken en wortelnoten ladenkastje met orgelgebogen front waarin 2 laden en rustend op gebogen poten,
set van 9 Engelse noten stoelen met gebogen rug, versierd met fleur-de-lis en rustend op gebogen
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad en diabolovormige kolompoot, circa
mahonie empire trumeau met rechte lade, versierd met bronzen details en rustend op ronde zuilen met
Hollandse noten Louis XVI bakbarometer met timpaanvormige kap en tinnen schaalplaten, adres: A.
eiken linnenpers met lade en 2 deurtjes versierd met ebben vlakken en rustend op bolpoten, 19e
eiken linnenpers met lade en 2 deurtjes versierd met ebben vlakken en rustend op bolpoten, 19e eeuw, h. 190 cm. ...[more]
bronzen kerkkandelaar voorzien van kaarsenhouders, rustend op gedraaide stam en driepoot, circa
koperen tafellessenaar bekleed met velours en vergulde houten lessenaar, beide 19e eeuw -coll.
3 eiken stoeltjes met rechte rug en overtrokken met leer, 19e eeuw ...[more]
Gelderse eiken renaissance kussenkast met geprofileerde kap, versierd met gestoken putti en ranken,
Duitse mahonie babyvleugel, merk: C.C. Bender, H. Wolfframm, Dresden, br. 147 cm. ...[more]
set van 6 mahonie stoelen waarvan 2 met armleggers, met gecontourneerde rug bekroond door kuifje en
set van 6 mahonie stoelen waarvan 2 met armleggers, met gecontourneerde rug bekroond door kuifje en rustend op gebogen poten, 19e eeuw ...[more]
korte staartklok met verhoogde gecontourneerde kap bekroond door goudbeschilderde engelen en atlas,
Engelse staande klok in mahonie gefineerde kast, bekroond door bronzen arend, met beschilderde
Franse comtoise met emaille wijzerplaat, voorzien van koperen front en uitgerust met slagwerk en 3
Franse comtoise met emaille wijzerplaat, voorzien van koperen front en uitgerust met slagwerk en 3 bellen, 19e eeuw ...[more]
mahonie spiegel bekroond door balusters en omlijst met koperen bies, 19e eeuw, h. 103, br. 84
mahonie spiegel bekroond door balusters en omlijst met koperen bies, 19e eeuw, h. 103, br. 84 ...[more]
mahonie biedermeier trumeau met marmeren blad omlijst door eierlijsten, rustend op gebogen zuilen
Perzisch tapijt 305 x 218 -coll. Kanunnik J. Spaans, oud-Kath. kerk Aalsmeer- ...[more]
2 diverse Perzische tapijten
2 diverse Perzische tapijten ...[more]