Remove filter- Armband- und Taschenuhren (31)
- Asian Art (248)
- Bücher und Graphiken (26)
- Ceramics (24)
- Design (26)
- European porcelain (4)
- Furniture (304)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (34)
- Grafiken (31)
- Ikonen (55)
- Jewellery & Watches (5)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Keramik, Glas (59)
- Lampen (47)
- Paintings Graphics (366)
- Schmuck (289)
- Silber divers (3)
- Silver, Jewellery (382)
- Skulpturen (58)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (38)
- Uhren (64)
- Varia (240)
ajourgezaagde zilveren broodmand versierd met decor van bloemen en bladeren, anno 1942, lengte 36
ajourgezaagde zilveren broodmand versierd met decor van bloemen en bladeren, anno 1942, lengte 36 cm., gewicht 575 gram ...[more]
ajourgezaagde zilveren flessenbak met mahonie bodem, Louis XIV-stijl, anno 1965, meester firma
ajourgezaagde zilveren flessenbak met mahonie bodem, Louis XIV-stijl, anno 1965, meester firma Amsterdamse keur, diameter 13 cm. ...[more]
3 zilveren colliers voorzien van hanger met kruis ingelegd met ametist en jade -beneden wettelijk
14 krt. gouden dameshorloge, merk Edox, 22 x 19 mm -incompleet- en gouden broche vervaardigd van
14 krt. gouden dameshorloge, merk Edox, 22 x 19 mm -incompleet- en gouden broche vervaardigd van een trouwring ...[more]
herenhorloge met vierkante wijzerplaat in 14 krt. gouden kast en leren band, merk: Lancia Superautomatic, 29 x 29 mm. ...[more]
messing dekselpot met reliëfdecor op onderstel met gedeeltelijke galerijrand, 19e eeuw ...[more]
balustervormige verzilverde schenkkan versierd met graveerwerk in Louis XIV-stijl, 2e helft 19e
balustervormige verzilverde schenkkan versierd met graveerwerk in Louis XIV-stijl, 2e helft 19e eeuw, hoogte 18 cm ...[more]