Art, Antiques, Collectibles

2407 items 2407 items
No Image
(6 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(6 day sale)

  • ( Lots: 1-425)
  • ( Lots: 501-950)
  • ( Lots: 1001-1475)
  • ( Lots: 1501-1900)
  • ( Lots: 2001-2450)
  • ( Lots: 2501-2900)

  • 11:00 CET - 17:00 CET
  • 11:00 CET - 17:00 CET
  • 11:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
2407 items
Per Page

Japanse ingekleurde blokdruk met voorstelling van sage met figuren, door Hokuei, 19e eeuw, h. 37, br. 25, in lijst met passe partout ...[more]

Duitse geglazuurde aardewerk bierpul met decor van kasteel in landschap, voorzien van tinnen montuur en deksel, 18e eeuw, h. 25 cm ...[more]

gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van meisje, gesigneerd Wasterlain (=Geoges Wasterlain,1889-1963), h. 26 cm ...[more]