Remove filter- Armband- und Taschenuhren (31)
- Asian Art (248)
- Bücher und Graphiken (26)
- Ceramics (24)
- Design (26)
- European porcelain (4)
- Furniture (304)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (34)
- Grafiken (31)
- Ikonen (55)
- Jewellery & Watches (5)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Keramik, Glas (59)
- Lampen (47)
- Paintings Graphics (366)
- Schmuck (289)
- Silber divers (3)
- Silver, Jewellery (382)
- Skulpturen (58)
- Spielzeug (10)
- Teppiche (38)
- Uhren (64)
- Varia (240)
Japanse ingekleurde blokdruk met voorstelling van sage met figuren, door Hokuei, 19e eeuw, h. 37,
Japanse ingekleurde blokdruk met voorstelling van sage met figuren, door Hokuei, 19e eeuw, h. 37, br. 25, in lijst met passe partout ...[more]
2 moderne Chinees porseleinen sculpturen met voorstelling van keizer en onsterfelijke, h. 79
2 moderne Chinees porseleinen sculpturen met voorstelling van keizer en onsterfelijke, h. 79 ...[more]
klein noten spinnenwiel, 18e/19e eeuw, h. 53cm ...[more]
tinnen engelenkan met gebogen oor en dubbelkakig scharnier, 19e eeuw, h. 26 cm en steengoed bierpul
blankglazen karaf en grijsglazen tulpenvaas, beide gemerkt: Copier, Leerdam (1 x A, 1 x B) ...[more]
3 persglazen schalen, ontwerp: K.P.C. de Bazel voor Leerdam, circa 1920, br. 24, 27 en 30 cm (
3 persglazen schalen, ontwerp: K.P.C. de Bazel voor Leerdam, circa 1920, br. 24, 27 en 30 cm (gebruiksporen) ...[more]
5 diverse glazen presse-papiers met ingesloten luchtbellen ...[more]
Delfts aardewerk bord met bolle bodem en landschappelijk decor, 18 eeuw, diam. 30 cm. (beschadigingen) ...[more]
2 metalen wijnbekers en gestoken houten sculptuur met voorstelling van zwijn ...[more]
Duitse geglazuurde aardewerk bierpul met decor van kasteel in landschap, voorzien van tinnen
Duitse geglazuurde aardewerk bierpul met decor van kasteel in landschap, voorzien van tinnen montuur en deksel, 18e eeuw, h. 25 cm ...[more]
locomotief met opwindmechaniek, spoor O, merk Märklin, jaren '30, l. 18 cm ...[more]
lot van 11 militaire modelvoertuigen, merk: Dinky Toys ...[more]
Indische beschilderde doek met voorstelling van Boeddha en danseressen, h. 53, br. 53 ...[more]
Indiase schildering met voorstelling van figuren musicerende figuren bij avondlicht, h. 100, br. 72
Indiase schildering met voorstelling van figuren musicerende figuren bij avondlicht, h. 100, br. 72 ...[more]
polychroom beschilderde Tanka doek, mogelijk Tibet, h. 88, br. 64, in lijst met passe partout
polychroom beschilderde Tanka doek, mogelijk Tibet, h. 88, br. 64, in lijst met passe partout ...[more]
moderne gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van leeuw, h. 25 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van dame en heer, gesigneerd J. Dubois, rustend op
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van meisje, gesigneerd Wasterlain (=Geoges Wasterlain,1889-1963), h. 26 cm ...[more]
Chinese aquarel met voorstelling van vogel bij boom op rots, h. 96, br. 42, in originele houten
Chinese aquarel met voorstelling van vogel bij boom op rots, h. 96, br. 42, in originele houten lijst ...[more]
Japans porseleinen Imari kraagvaas met decor van figuren in landschap, vogels en florale motieven,
Japans porseleinen Imari kraagvaas met decor van figuren in landschap, vogels en florale motieven, 19e eeuw, h. 61 (A) ...[more]
5 Chinees porseleinen kommetjes met decor van figuren en florale motieven, 19e eeuw ...[more]
antieke tulptegel, 17e eeuw
antieke tulptegel, 17e eeuw ...[more]
3 Russische bronzen reisikonen met voorstelling van onder andere de herrijzenis van Christus en
Russisch bronzen reisikoon met voorstelling van de drie Hiërarchen en huiskruis, 19e eeuw, h. 15 en
Russisch bronzen reisikoon met voorstelling van de drie Hiërarchen en huiskruis, 19e eeuw, h. 15 en 16 cm ...[more]
verguld metalen 9-lichts kandelaar versierd met rozetten in cloisonné, circa 1880, h. 69 cm
verguld metalen 9-lichts kandelaar versierd met rozetten in cloisonné, circa 1880, h. 69 cm ...[more]
Boulle klok in mahonie gefineerde kast met metalen wijzerplaat, adres: Bracher & Sydenham, Reading,
Boulle klok in mahonie gefineerde kast met metalen wijzerplaat, adres: Bracher & Sydenham, Reading, circa 1900, h. 30 cm ...[more]
biscuit porseleinen schemerlampvoet in bronzen montuur, circa 1900, h. 40 cm ...[more]
Leerdam Unica met ingesloten tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, jaarletter S535 (=1940), h. 24 cm (
Leerdam Unica met ingesloten tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, jaarletter S535 (=1940), h. 24 cm (A) ...[more]
Frans cameoglazen steelvaasje met floraal decor, gemerkt: Gallé, h. 23 cm (A) ...[more]
pendule in noten behuizing met gestileerd floraal inlegwerk, Jugendstil, circa 1910, h. 40 cm
pendule in noten behuizing met gestileerd floraal inlegwerk, Jugendstil, circa 1910, h. 40 cm pendule ...[more]
Franse plateel sculptuur met voorstelling van valk, gemerkt: Sarreguemines, circa 1900, h. 26 cm (
Franse plateel sculptuur met voorstelling van valk, gemerkt: Sarreguemines, circa 1900, h. 26 cm (A) ...[more]
grijsglazen bolvaas, gemerkt: Copier Leerdam, circa 1930, h. 20 cm (B) ...[more]
Indisch opengewerkt dekseldoosje, Chinese koperen schaal en onderzetter ...[more]
minicord filmcamera, merk: C.P. Coerz Wien, jaren '50 ...[more]
10 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein waaronder kommen en kopjes, 19e eeuw en later ...[more]
Chinese jade sculptuur met voorstelling van katachtige met jong, rustend op houten voet, circa
Chinese jade sculptuur met voorstelling van katachtige met jong, rustend op houten voet, circa 1900, l. 5 cm ...[more]
Schuco modelauto met opwindmechaniek, model 3000, met toebehoren, jaren '30 ...[more]
bronzen tafelkanon op houten affuit, 19e eeuw, l. 34 cm ...[more]
3 Chinees porseleinen kopjes met polychroom decor van dame bij boom, 18e/19e eeuw, h. 4 cm (1 x A,
3 Chinees porseleinen kopjes met polychroom decor van dame bij boom, 18e/19e eeuw, h. 4 cm (1 x A, 2 x B) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met floraal decor, idem theepot met decor van rivierlandschap,
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen bordjes waaronder Wanli, 17e eeuw ...[more]
Indisch wandkleed 190 x 117
Indisch wandkleed 190 x 117 ...[more]
2 Indische gestoken houten sculpturen met voorstelling van Garuda en dame, h. 32 em 25 ...[more]
zilveren bootje onder glazen stolp, zilveren geboortjebekertje, benen waaier en biedermeier
zilveren bootje onder glazen stolp, zilveren geboortjebekertje, benen waaier en biedermeier schildpad theekistje ...[more]
8 delen The works of Lord Macaulay, uitgave Longmans, Green and Co, London, 1875 ...[more]
12 delen Petits Contures de XVIII-siecle, uitgave Oct. Uzanne ...[more]
Duitse metalen stoomlocomotief, spoor O, merk: Bing, circa 1930, l. 19 cm ...[more]
bronzen miniatuur tempel, Sumatra, eind 19e eeuw, h. 37 cm ...[more]
metalen houder voor vestzakhorloge in de vorm van adelaar en koperen toneelkijker met emaille, eind
metalen houder voor vestzakhorloge in de vorm van adelaar en koperen toneelkijker met emaille, eind 19e eeuw ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van dame, onbekend, h. 20 cm ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van de annunciatie, 1e helft 19e eeuw, h. 34, br. 28 ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van Christus pantocrator, voorzien van koperen rizza, 19e eeuw, h.
Russische ikoon met voorstelling van Christus pantocrator, voorzien van koperen rizza, 19e eeuw, h. 31, br. 25 ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van Moeder Gods, 19e eeuw, h. 31, br.26 ...[more]
Russisch bronzen drieluik met voorstelling van o.a. Christus Pantocrator en Maria, h. 15 cm
Russisch bronzen drieluik met voorstelling van o.a. Christus Pantocrator en Maria, h. 15 cm ...[more]
bakelieten luidspreker, Philips model; 2032, circa 1935, h. 40 cm ...[more]
3 diverse Indische aquarellen met voorstelling van figuren, allen vervaardigd te Bali ...[more]
uitgebreide collectie Russische laqué dozen met fraaie beschilderde voorstellingen en Matroeska's
lot divers waaronder bronzen vijzel, stel gestoken houten ornamenten, tinnen schotels, koperen
4 Chinese Kangxi vaasjes met decor van vakverdeling, allen circa 1700 (4 x D) ...[more]