Remove filter- 20th century decorative arts (126)
- Antique and classic furniture (134)
- Archeology and pre-colombian objects (107)
- Asian artifacts (271)
- Books on tribal art (29)
- Chairs and sofas (65)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chess sets from the private collection of M. and I. Kloprogge (76)
- Chinese porcelain and ceramics (154)
- Clocks (40)
- Collection boelen: post war unica ceramics (51)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (30)
- European porcelain, ceramics and glass (92)
- European sculptures and works of art (212)
- Indonesian paintings, drawings and prints (17)
- Jewellery (241)
- Modern art from private collections (142)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (406)
- Persian rugs (33)
- Plated objects and objets de vertu (269)
- Private collection minerals once removed from Castle Moersbergen, Door (40)
- Silver (207)
- Silver jewellery (23)
- Tribal art (365)
- Watches (65)
Profiel van Amsterdam vanaf het IJ, uitgegeven door Covens en Mortier, ca. 1740 gravure, 57 x91
Profiel van Amsterdam vanaf het IJ, uitgegeven door Covens en Mortier, ca. 1740 gravure, 57 x91 cm. [1] ...[more]
Ludovic le Poittevin de la Croix (19e eeuw) Boslandschap doek, 52 x 35 cm. [1] ...[more]
Europese school, ca. 1800 Portret van een vrouw pastel, 39 x 32 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Adriaen van Everdingen Figuren op een pad bij huizen board, 41 x 50 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Adriaen van Everdingen Figuren op een pad bij huizen board, 41 x 50 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen paneel, 26 x 34 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen paneel, 26 x 34 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Jacobus Theodorus Abels (1803-1866) Figuren op een pad, in de verte een stad
Toegeschreven aan Jacobus Theodorus Abels (1803-1866) Figuren op een pad, in de verte een stad paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd J. van Dijck Interieur met jongeman aan een tafel waarop een globe paneel, 52 x 42 cm. [
Gesigneerd J. van Dijck Interieur met jongeman aan een tafel waarop een globe paneel, 52 x 42 cm. [1] ...[more]
Diverse opticaprenten [map]
Diverse opticaprenten [map] ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw w.b. tekeningen door Jan de Waardt (1871-1909) [map]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw w.b. tekeningen door Jan de Waardt (1871-1909) [map] ...[more]
Christian Hammer (1779-1864) Gezicht op Dresden gravure, handgekleurd, 38 x 52 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Schepen voor een rotskust paneel, 24 x 38 cm. [1] ...[more]
Europese school Portret van een meisje pastel, 35 x 25 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Schepen voor de kust paneel, gesign. r.o., 1844, 26 x 36 cm. Herkomst:
Hollandse school, 19e eeuw Kerkinterieur paneel, 34 x 26 cm. Herkomst: Uit de collectie van een
Onbekend, 19e eeuw Blad met familiewapens uit de familie Van der Lelij van Oudewater aquarel en
Onbekend, 19e eeuw Blad met familiewapens uit de familie Van der Lelij van Oudewater aquarel en gouache, 54 x70 cm. [1] ...[more]
Italiaanse school, 19e eeuw Jongen en meisje in een interieur doek, beschadigd, 68 x 50 cm. [1]
Italiaanse school, 19e eeuw Jongen en meisje in een interieur doek, beschadigd, 68 x 50 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Cornelis Johannes de Vogel (1824-1879) Figuur op een zandpad bij een boerderij
Negen diverse advertenties voor tabak, 18e en 19e eeuw, samen ingelijst 50 x 50 cm. [1] ...[more]
Jan van Lokhorst (1837-1929) Koeien en schapen in een landschap doek, gesign. r.o., 1885, 41 x 60
Jan van Lokhorst (1837-1929) Koeien en schapen in een landschap doek, gesign. r.o., 1885, 41 x 60 cm. [1] ...[more]
Gravure, 18e eeuw, 'Gedeelte van Noort Kennermerlant' gravure, 55 x 23 cm. [1] ...[more]
Nicolaas Samuelis Cruquius (1678-1754) ’t Hoogheemraedschap van Delflant. Uitgegeven in 1712.
Nicolaas Samuelis Cruquius (1678-1754) ’t Hoogheemraedschap van Delflant. Uitgegeven in 1712. gravure, handgekleurd, 53 x 60 cm. [1] ...[more]
Frederick de Wit (1629-1706) Delflandia, Schielandia gravure, handgekleurd, 45 x 55 cm. [1]
Frederick de Wit (1629-1706) Delflandia, Schielandia gravure, handgekleurd, 45 x 55 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd A. Scheffer Lezende oude man aquarel, 20 x 25 cm. [1] ...[more]
Albert Jacobus Sap van Drenthe (1835-1919) Figuren op straat bij een huis paneel, 22 x 18 cm. [1]
Albert Jacobus Sap van Drenthe (1835-1919) Figuren op straat bij een huis paneel, 22 x 18 cm. [1] ...[more]
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Drie schetsen van een vrouw ets, latere afdruk, gesign. in de
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Drie schetsen van een vrouw ets, latere afdruk, gesign. in de plaat, 1637, beschadigd, 14 x 10 cm. [1] ...[more]
Adriaen van Ostade (1610-1685) Boer leunend in deuropening ets, mogelijk latere afdruk, 10,5 x 9,5
Adriaen van Ostade (1610-1685) Boer leunend in deuropening ets, mogelijk latere afdruk, 10,5 x 9,5 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Figuur bij een huis tussen de bomen aquarel, 12 x 18 cm. [1] ...[more]
Kaart van Holland, 16e eeuw Hierbij een litho, gezicht op Rotterdam. Gravure, 25 x 32 cm. en
Kaart van Holland, 16e eeuw Hierbij een litho, gezicht op Rotterdam. Gravure, 25 x 32 cm. en litho, 15 x 22 cm. [2] ...[more]
Frierich von Jahlen (19e eeuw) Heren in een interieur aan tafel olieverf op board, niet ingelijst,
Frierich von Jahlen (19e eeuw) Heren in een interieur aan tafel olieverf op board, niet ingelijst, 47 x 40 cm. [1] ...[more]
Corrie Gallas (1885-1967) Portret van een hond pastel, gesign. r.o., 30 x 35 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866) Schaatsers op een bevroren rivier
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Polder, een stad in de verte houtskool, gesign. l.o., '
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Polder, een stad in de verte houtskool, gesign. l.o., '80, 23 x 32 cm. [1] ...[more]
Brief van de hand van Jozef Israels, gericht aan dhr. Duparc te Leeuwarden met verzoek om informatie
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Mogelijk zelfportret houtskool, gesign. l.o., 17 x 16 cm.
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903) Mogelijk zelfportret houtskool, gesign. l.o., 17 x 16 cm. [1] ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968) Kermis tekening, gesign. r.o., 10 x 14,5 cm. [1] ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968) Figuren op een pad tekening, gesign. r.o., [1] ...[more]
Schetsboek, gedateerd 1890 17 x 14 cm. [1] ...[more]
Anthonie Waterloo (1610-1690) Landschap ets [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van John Frederick Lewis Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54 x 35
Mogelijk van de hand van John Frederick Lewis Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54 x 35 cm. [1] ...[more]
Naar Jan van Huchtenburg, twee gravures, 18e eeuw Slag bij Cassano / Slag bij Hochstedt twee
Naar Jan van Huchtenburg, twee gravures, 18e eeuw Slag bij Cassano / Slag bij Hochstedt twee gravures, 45 x 60 cm. [2] ...[more]
Thomas Bush Hardy (1842-1897) Rustington Mill Hants aquarel, gesign. r.o., 43 x 568 cm. [1]
Thomas Bush Hardy (1842-1897) Rustington Mill Hants aquarel, gesign. r.o., 43 x 568 cm. [1] ...[more]
Gravure, 18e eeuw Ekster. Hierbij twee tekeningen, niet ingelijst. gravure, handgekleurd, 40 x 25
Gravure, 18e eeuw Ekster. Hierbij twee tekeningen, niet ingelijst. gravure, handgekleurd, 40 x 25 cm. [3] ...[more]
Albert Moultoun Foweraker (1873-1942) Landschap in Cornwall aquarel, gesign. r.o., '32, 35 x 54
Albert Moultoun Foweraker (1873-1942) Landschap in Cornwall aquarel, gesign. r.o., '32, 35 x 54 cm. [1] ...[more]
John Edmund Buckley (1824-1876) Twee vrouwen bij een fontein aquarel, gesign. l.o., 32 x 24 cm. [1]
John Edmund Buckley (1824-1876) Twee vrouwen bij een fontein aquarel, gesign. l.o., 32 x 24 cm. [1] ...[more]
Bernard Blommers (1845-1914) Studietekening van moeder en kind houtskool, gesign. r.o., 42 x 35
Bernard Blommers (1845-1914) Studietekening van moeder en kind houtskool, gesign. r.o., 42 x 35 cm. [1] ...[more]
Nicolaas van der Waay (1855-1936) Meisje op een stoel houtskool, gesign. r.b., 43 x 28 cm. [1]
Nicolaas van der Waay (1855-1936) Meisje op een stoel houtskool, gesign. r.b., 43 x 28 cm. [1] ...[more]
Hendrik Maarten Krabbe (1868-1931) 'Pekingeesjes' aquarel, gesign. l.b., 1930, 30 x 35 cm. [1]
Hendrik Maarten Krabbe (1868-1931) 'Pekingeesjes' aquarel, gesign. l.b., 1930, 30 x 35 cm. [1] ...[more]
Hobbe Smith (1862-1942) Schepen bij een stad aquarel, gesign., l.o., 28 x 25 cm. [1] ...[more]
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930) Polderlandschap aquarel, gesign. r.o., 34 x 51 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Gerard Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Figuur bij bomen aquarel, gesign. l.o., 15
Toegeschreven aan Gerard Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Figuur bij bomen aquarel, gesign. l.o., 15 x 25 cm. [1] ...[more]
Onbekend, ca. 1920 'De schilder Theo van Wijngaarden' tekening, 26 x 21 cm. [1] ...[more]
Albert Hahn (1910-1995) Map met acht diverse tekeningen, ontwerpen voor spotprenten allen gesign. en
Albert Hahn (1910-1995) Map met acht diverse tekeningen, ontwerpen voor spotprenten allen gesign. en ca. 35 x 35 cm. [map] ...[more]
Gerard Hordijk (1899-1958) De balletdanser Leonide Masinne aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 24
Gerard Hordijk (1899-1958) De balletdanser Leonide Masinne aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 24 x 20 cm. [1] ...[more]
Gerard Hordijk (1899-1958) Ballerina ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 8/25, 13 x 14 cm. [1]
Gerard Hordijk (1899-1958) Ballerina ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 8/25, 13 x 14 cm. [1] ...[more]
Adolf Levolger (1869-1952) Twee stillevens met peren twee aquarellen, gesign., 1890, 15 x 20 cm. [2]
Adolf Levolger (1869-1952) Twee stillevens met peren twee aquarellen, gesign., 1890, 15 x 20 cm. [2] ...[more]
Eleodoro Marenco (1914-1996) Cowboy op een paard. Hierbij tekening door Luis Cordiviola. potlood,
Duitse school, 19e eeuw, gesigneerd CO 1875 Twee vrouwen in een landschap aquarel, 35 x 25 cm. [1]
Duitse school, 19e eeuw, gesigneerd CO 1875 Twee vrouwen in een landschap aquarel, 35 x 25 cm. [1] ...[more]
Maria Hofker-Rueter (1902-1999) Bloementak aquarel, gesign. l.o., '66, 34 x 47 cm. [1] ...[more]
Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op een gracht, Amsterdam houtskool en pastel, gesign. r.o.,
Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op een gracht, Amsterdam houtskool en pastel, gesign. r.o., 32 x 26 cm. [1] ...[more]
Adri Bleys (1877-1964) Volendammer visser pastel, gesign. r.m., 40 x 30 cm. [1] ...[more]