Art & Antiques

3324 items 3324 items
No Image
(6 day sale)
room

Art & Antiques

(6 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Sale Section
3324 items
Per Page

Toegeschreven aan Jacobus Theodorus Abels (1803-1866) Figuren op een pad, in de verte een stad paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm. [1] ...[more]

Diverse opticaprenten [map] ...[more]

Onbekend, 19e eeuw Blad met familiewapens uit de familie Van der Lelij van Oudewater aquarel en gouache, 54 x70 cm. [1] ...[more]

Nicolaas Samuelis Cruquius (1678-1754) ’t Hoogheemraedschap van Delflant. Uitgegeven in 1712. gravure, handgekleurd, 53 x 60 cm. [1] ...[more]

Rembrandt van Rijn (1606-1669) Drie schetsen van een vrouw ets, latere afdruk, gesign. in de plaat, 1637, beschadigd, 14 x 10 cm. [1] ...[more]

Kaart van Holland, 16e eeuw Hierbij een litho, gezicht op Rotterdam. Gravure, 25 x 32 cm. en litho, 15 x 22 cm. [2] ...[more]

Naar Jan van Huchtenburg, twee gravures, 18e eeuw Slag bij Cassano / Slag bij Hochstedt twee gravures, 45 x 60 cm. [2] ...[more]

Albert Hahn (1910-1995) Map met acht diverse tekeningen, ontwerpen voor spotprenten allen gesign. en ca. 35 x 35 cm. [map] ...[more]