Remove filter- 20th century decorative arts (126)
- Antique and classic furniture (134)
- Archeology and pre-colombian objects (107)
- Asian artifacts (271)
- Books on tribal art (29)
- Chairs and sofas (65)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chess sets from the private collection of M. and I. Kloprogge (76)
- Chinese porcelain and ceramics (154)
- Clocks (40)
- Collection boelen: post war unica ceramics (51)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (30)
- European porcelain, ceramics and glass (92)
- European sculptures and works of art (212)
- Indonesian paintings, drawings and prints (17)
- Jewellery (241)
- Modern art from private collections (142)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (406)
- Persian rugs (33)
- Plated objects and objets de vertu (269)
- Private collection minerals once removed from Castle Moersbergen, Door (40)
- Silver (207)
- Silver jewellery (23)
- Tribal art (365)
- Watches (65)
India, vier bronzen huisaltaartjes, 20e eeuw h. 7-9 cm. [4] ...[more]
India, vier bronsjes, 18e/19e eeuw, w.o. Krishna h. 5-10 cm. [4] ...[more]
Thailand/Birma, bronzen Boeddha, 19e eeuw of ouder, gezeten in bhumisparsamudra h. 12 cm. [1]
Thailand/Birma, bronzen Boeddha, 19e eeuw of ouder, gezeten in bhumisparsamudra h. 12 cm. [1] ...[more]
India, bronzen Ganesha, 19e eeuw, met attributen in de vier armen, op lotustroon, met ziel h. 11 cm.
India, bronzen Ganesha, 19e eeuw, met attributen in de vier armen, op lotustroon, met ziel h. 11 cm. [1] ...[more]
Tibet, ronde zilveren amulethouder, 19e eeuw, met gedreven motieven, centraal vergulde lotus
Tibet, ivoren plaquette, ca. 1900, met gestoken relief van mandala 10 x 7 cm. [1] ...[more]
Tibet, koperen amulethouder en terracotta plaquette, begin 20e eeuw. Hierbij India, houten kop 10
Tibet, koperen amulethouder en terracotta plaquette, begin 20e eeuw. Hierbij India, houten kop 10 x 13 cm. [3] ...[more]
Tibet/Nepal, thanka, ca. 1900, met decor van vergulde Boeddha gezeten in bhumisparsamudra, omringd
Nepal, drie thanka's, 20e eeuw [3]
Nepal, drie thanka's, 20e eeuw [3] ...[more]
China/Tibet, kapitale lederen riem, ca. 1900, met koperen kantige appliques en bezet met ovale
China/Tibet, kapitale lederen riem, ca. 1900, met koperen kantige appliques en bezet met ovale cornalijnen br. 7,5, l. 110 cm. [1] ...[more]
India, stenen buste van Shiva, 11e eeuw, met fraaie uitgewerkte hoofdtooi, opgebonden haardracht,
The Art of Central Asia: The Stein Collection in The British Museum. 3 volume set: Paintings from
The World of Tibetan Buddhism, Published by Gyosei ltd. In Japan, Supervision by council of
Pakistan, Gandhara, stucco Boeddha hoofd, 3e-4e eeuw, met haardracht van opgebonden strengen, half
India, Gupta, stucco hoofd, 6e eeuw, het smalle gezicht met ingekerfde wenkbrauwen, kleine mond en
India, Gupta, stucco hoofd, 6e eeuw, het smalle gezicht met ingekerfde wenkbrauwen, kleine mond en fijne neus. h. 9 cm. [1] ...[more]
Pakistan, Gandhara, stucco Boeddha hoofd, 3e-4e eeuw, met opgebonden haardracht. (een flank
Pakistan, Gandhara, stucco Boeddha hoofd, 3e-4e eeuw, met opgebonden haardracht. (een flank beschadigd) h. 11 cm. [1] ...[more]
Pakistan, Gandhara, leistenen rond schaaltje, 3e-4e eeuw, verdeeld in vier delen door opstaande
Pakistan, Gandhara, leistenen altaarfragment, 3e-4e eeuw, met in reliëf zittend Boeddha boven
Pakistan, Gandhara, leistenen altaarfragment, 3e-4e eeuw, met in reliëf zittend Boeddha boven hekwerk. h. 19 cm. [1] ...[more]
Tibet, bronzen schaal, 19e eeuw, de rand in de vorm van een opgekrulde cobra. diam. 14 cm. [1]
Tibet, bronzen schaal, 19e eeuw, de rand in de vorm van een opgekrulde cobra. diam. 14 cm. [1] ...[more]
Birma, bronzen sculptuur van zittende Boeddha, 19e eeuw, rechter hand in bumisparsamudra, met resten
Birma, bronzen sculptuur van zittende Boeddha, 19e eeuw, rechter hand in bumisparsamudra, met resten van vergulding. h. 16 cm. [1] ...[more]
China-Tibet, paar zilveren stemcups, 19e eeuw, met drie ingedrukte symbolen versierd. Op hoge
China-Tibet, paar zilveren stemcups, 19e eeuw, met drie ingedrukte symbolen versierd. Op hoge voet. h. 9 en 10 cm. [2] ...[more]
China, antiek bronzen kleine kylin en India, twee kleine bronzen beeldjes van Vishnu, ca. 1900. h.
China, antiek bronzen kleine kylin en India, twee kleine bronzen beeldjes van Vishnu, ca. 1900. h. 4, 6 en 6,5 cm. [3] ...[more]
India, twee bronzen figuren te paard, ca. 1900; godinnen met kind en zwaard te paard h. 17 en 14 cm.
India, twee bronzen figuren te paard, ca. 1900; godinnen met kind en zwaard te paard h. 17 en 14 cm. [2] ...[more]
India, bronzen Nandi en beeld van Shiva te paard, ca. 1900 h. 10 cm. [2] ...[more]
India (?), antiek stenen hoofd, met opgebonden ushnisa, een flank van gelaat verkleurd. h. 9 cm. [1]
India (?), antiek stenen hoofd, met opgebonden ushnisa, een flank van gelaat verkleurd. h. 9 cm. [1] ...[more]
China, bewerkt houten luit, 19e eeuw, de hals versierd met gesneden drakenkop, de klankkast versierd
India, bronzen sculptuur van gezeten Boeddha, 17e-18e eeuw, op dubbele lotustroon en rechter hand in
Sri Lanka, paar albasten beelden van staande Boeddha in poort. h. 15,5 cm. [2] ...[more]
India, Goa, beschilderd houten staand vrouwfiguur, ca. 1920, met gestoken houten hoed, beweegbare
India, schildering op papier, ca. 1930, met voorstelling van Shiva op pauw in de wolken, met boog en
India, schildering op papier, ca. 1930, met voorstelling van Shiva op pauw in de wolken, met boog en pijl. 25 x 16 cm. [1] ...[more]
Perzie, miniatuur, ca. 1930 en Nepal, tanghka, 20ste eeuw. Hierbij twee Japanse beschilderde kaarten
Perzie, miniatuur, ca. 1930 en Nepal, tanghka, 20ste eeuw. Hierbij twee Japanse beschilderde kaarten en een Perzie, boekblad. [4] ...[more]
Birma, albasten liggende Boeddha, 19e eeuw, met geplooid gewaad ca. l. 100, h. 40 cm. [1] ...[more]
Perzie, twee metalen handdolken, katar, ca. 1900, met gegraveerde bloempatronen versierd, een met
Perzie, twee metalen handdolken, katar, ca. 1900, met versierde lemmets en gegraveerd met tekst in
India, ceremoniële dolk, ca. 1900, de greep met zilver en verguld zilveren applieks. Hierbij dolk.
India, ceremoniële dolk, ca. 1900, de greep met zilver en verguld zilveren applieks. Hierbij dolk. l. 32 cm. [2] ...[more]
India, bronzen Nandi, staande Vishnu en Hanuman. br. 11 en h. 12,5 en 17 cm. [3] ...[more]
India, geborduurde doek, ca. 1920, met voorstelling van levensboom met paar pauwen, de rand met
India, geborduurde doek, ca. 1920, met voorstelling van levensboom met paar pauwen, de rand met florale motieven. 120 x 95 cm. [1] ...[more]
Perzie, geborduurde doek, 19e eeuw, met Kufische tekst binnen decoratieve band. Met ophanglussen.
Japan, Sakaida Kakiemon XIII (1906-1982), porseleinen bord, met Kakiemon decor van twee hoenders bij
Japan, Arita, porseleinen kom, Edo periode, 18e eeuw, met Kakiemon decor van bloesemtak en vogel
Japan, porseleinen Imari kom, Edo periode, met ajour rand, met famille verte en verguld decor van
Japan, celadon porseleinen bolvaasje en Bizen, keramiek cilindervaas. De eerste gesigneerd Kimura
Japan, drie stuks keramiek betreffende theeceremonie; watervat 'mizusashi' met lakwerk deksel,
Japan, Iga keramiek vaas, 19e eeuw. In originele houten opbergkist h. 24 cm, [1] ...[more]
Japan, keramiek Raku 'badarai' zomer-chawan met oker Ohi-glazuur. Gesigneerd Sasaki Shoraku III. Met
Japan, geweven doek, 19e eeuw met voorstelling in zilverdraad van draken en Mon tekens. 315 x 57 cm.
Japan, geweven doek, 19e eeuw met voorstelling in zilverdraad van draken en Mon tekens. 315 x 57 cm. [1] ...[more]
Japan, Satsuma schotel, Taisho periode, met decor van dames bij kamerscherm diam. 31 cm. [1]
Japan, Satsuma schotel, Taisho periode, met decor van dames bij kamerscherm diam. 31 cm. [1] ...[more]
Japan, paar Satsuma puntvazen, Taisho periode, met gekleurd decor van bloesem op rood fond (een hals
Japan, paar Satsuma puntvazen, Taisho periode, met gekleurd decor van bloesem op rood fond (een hals defect) h. 57 cm. [2] ...[more]
Japan, Satsuma vaas, Meiji periode, met fijn geschilderd en verguld decor van figuren in interieur. Gemerkt h. 15 cm. [1] ...[more]
Japan, Kutani porseleinen vaas, Meiji periode, vermaakt tot olielamp met bronzen voet h. 33 cm. [1]
Japan, Kutani porseleinen vaas, Meiji periode, vermaakt tot olielamp met bronzen voet h. 33 cm. [1] ...[more]
Japan, porseleinen dekselvaas als schemerlampvoet, begin 20e eeuw. Gestempeld 'Nippon' h. 30 cm. [1]
Japan, porseleinen dekselvaas als schemerlampvoet, begin 20e eeuw. Gestempeld 'Nippon' h. 30 cm. [1] ...[more]
Japan, paar Satsuma vazen, Meiji/Taisho periode, met decor van Samurai (een gescheurd) h. 32 cm. [2]
Japan, paar Satsuma vazen, Meiji/Taisho periode, met decor van Samurai (een gescheurd) h. 32 cm. [2] ...[more]
Japan, paar Satsuma vaasjes, Meiji periode, met fijn geschilderd en verguld decor van figuren.
Japan, paar Satsuma vaasjes, Meiji periode, met fijn geschilderd en verguld decor van figuren. Gesigneerd h. 20 cm. [2] ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Taisho periode, met reliëf van twee karpers. Gesigneerd (
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Taisho periode, met reliëf van twee karpers. Gesigneerd (deukje) h.27 cm. [1] ...[more]
Japan, ivoren snijwerk, ca. 1920; Dame met lampion in de hand (lampion afgebroken) h. 17 cm. [1]
Japan, ivoren snijwerk, ca. 1920; Dame met lampion in de hand (lampion afgebroken) h. 17 cm. [1] ...[more]
Japan, ivoren netsuké, Taisho periode; Man met mand, met bewegende ogen. Gesigneerd h. 5 cm. [1]
Japan, ivoren netsuké, Taisho periode; Man met mand, met bewegende ogen. Gesigneerd h. 5 cm. [1] ...[more]