Remove filter- 20th century decorative arts (126)
- Antique and classic furniture (134)
- Archeology and pre-colombian objects (107)
- Asian artifacts (271)
- Books on tribal art (29)
- Chairs and sofas (65)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chess sets from the private collection of M. and I. Kloprogge (76)
- Chinese porcelain and ceramics (154)
- Clocks (40)
- Collection boelen: post war unica ceramics (51)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (30)
- European porcelain, ceramics and glass (92)
- European sculptures and works of art (212)
- Indonesian paintings, drawings and prints (17)
- Jewellery (241)
- Modern art from private collections (142)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (406)
- Persian rugs (33)
- Plated objects and objets de vertu (269)
- Private collection minerals once removed from Castle Moersbergen, Door (40)
- Silver (207)
- Silver jewellery (23)
- Tribal art (365)
- Watches (65)
China, twee fijn gestoken ivoren objecten, 19e eeuw, beide met afschroefbare delen l. 14 en 17
China, twee fijn gestoken ivoren objecten, 19e eeuw, beide met afschroefbare delen l. 14 en 17 cm. [2] ...[more]
China, divers been en ivoor, w.o. twee puzzels [zkj] ...[more]
China, jade ring en drie ajour gestoken plaquettes, Qing dynastie, met o.a. vissen, munten ten
China, jade ring en drie ajour gestoken plaquettes, Qing dynastie, met o.a. vissen, munten ten vleermuizen l. ca. 7 cm. [4] ...[more]
China, jade kledinghaak en ivoren snijwerk, 19e eeuw, in vorm van bamboe en boomtak l. 8 en 21
China, jade kledinghaak en ivoren snijwerk, 19e eeuw, in vorm van bamboe en boomtak l. 8 en 21 cm. [2] ...[more]
China, driedelig zilveren toiletstel, ca. 1900, met draak en-reliëf [3] ...[more]
Oosters gevlochten rieten mandje met zilveren beslag l. 12 cm. [1] ...[more]
Maleisië, zilveren herinneringschaal 'Shell Maleisië 1985-1987' diam. 32 cm. [1] ...[more]
China, bronzen Boeddha in Ming stijl, gezeten op kylin, met verguld patina h. 29 cm. [1] ...[more]
China, bronzen koro, 20e eeuw, de oren in vorm van draken. Gemerkt l. 12 cm. [1] ...[more]
China, bronzen koro met opengewerkt deksel waarop kylin als knop. Op driepoot. Gemerkt Ming h. 48
China, bronzen koro met opengewerkt deksel waarop kylin als knop. Op driepoot. Gemerkt Ming h. 48 cm. [1] ...[more]
China, bronzen cloisonné vaas, met draken als grepen. h. 30,5 cm. [1] ...[more]
China, blauw glazen, rood glazen en glazen overlay snuifflesje, ca. 1900 [3] ...[more]
China, vijf glazen snuifflesjes, ca. 1900, deels overlay, één in vorm van haas [5] ...[more]
China, vijf porseleinen snuifflesjes, ca. 1900 [5] ...[more]
China, negen diverse snuifflesjes (één defect) [9] ...[more]
China, vijf diverse snuifflesjes, één overlay met decor van sprinkhaan en kreeft [5] ...[more]
China, twee grote jade snijstukken; Penseelwasser in vorm van lotusblad/hanger in vorm van vrucht l.
China, twee grote jade snijstukken; Penseelwasser in vorm van lotusblad/hanger in vorm van vrucht l. 10 en 7 cm. [2] ...[more]
China, drie jade snijstukken, jade en benen ring l. 3-8 cm. [5] ...[more]
China, tien stuks jade, w.o. armbanden [zkj] ...[more]
China, negen stuks jade en rood glazen ring 'bi' [10 ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha, 18e/19e eeuw, met hoge usnisa, gezeten in lotushouding op getrapte troon.
Birma, verguld bronzen Boeddha, 18e/19e eeuw, met usnisa, gezeten in lotushouding op kantige
Birma, verguld bronzen Boeddha, 18e/19e eeuw, met usnisa, gezeten in lotushouding op kantige troon. h. 19 cm. [1] ...[more]
Birma, gelakt houten Boeddha, mogelijk 19e eeuw, gezeten in bhumisparsamudra (lak mist ten dele,
Birma, gelakt houten Boeddha, mogelijk 19e eeuw, gezeten in bhumisparsamudra (lak mist ten dele, usnisa los) h. 50 cm. [1] ...[more]
Birma, drie houten Boeddha's en India, twee bronzen doosjes [5] ...[more]
Birma, rood en verguld lakwerk gebedenboek, met veertien bladen met tekst, de kaft met dansers 58
Birma, rood en verguld lakwerk gebedenboek, met veertien bladen met tekst, de kaft met dansers 58 x 12 cm. [1] ...[more]
Cambodja, groen gepatineerd bronzen staande bodhisattva, 20e eeuw met afgeplatte usnisa en vier
Cambodja, groen gepatineerd bronzen staande bodhisattva, 20e eeuw met afgeplatte usnisa en vier armen h. 70 cm. [1] ...[more]
Thailand, zwart gelakt en verguld bronzen Boeddha, 20e eeuw, gezeten in bhumisparsamudra h. 21
Thailand, zwart gelakt en verguld bronzen Boeddha, 20e eeuw, gezeten in bhumisparsamudra h. 21 cm. [1] ...[more]
Nepal, bronzen Boeddha, 20e eeuw, gezeten in bhumisparsamudra, op lotustroon h. 38 cm. [1] ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha gezeten op getrapte troon, met resten van verguldsel h. 33 cm. [1]
Thailand, bronzen Boeddha gezeten op getrapte troon, met resten van verguldsel h. 33 cm. [1] ...[more]
Nepal, stoffen hoofddeksel, 20e eeuw, bezet met turkooisen en rode kralen [1] ...[more]
Nepal, bronzen sculptuur; Drie goden staande op tempelleeuw, met poortvormige achterzijde met
Nepal, bronzen sculptuur; Drie goden staande op tempelleeuw, met poortvormige achterzijde met vlammen h. 36 cm. [1] ...[more]
Vijf oosterse bronzen [5]
Vijf oosterse bronzen [5] ...[more]
India, diverse benen en ivoren snijwerken, w.o. doosjes [zkj] ...[more]
India, gestoken houten sculptuur; Fluitspeelster h. 45 cm. [1] ...[more]
Oosters koperen ghendi h. 25 cm. [1]
Oosters koperen ghendi h. 25 cm. [1] ...[more]
India, gestoken houten stele; Veelarmige Shiva h. 21 cm. [1] ...[more]
Tibet, metalen schildpad met gemonteerd schildpad schild, de onderzijde met mandala l. 18 cm. [1]
Tibet, metalen schildpad met gemonteerd schildpad schild, de onderzijde met mandala l. 18 cm. [1] ...[more]
India, stoffen kamelendek met opgezette stroken en pailletten [1] ...[more]
Thailand, gelakt en verguld bronzen Boeddha, 20e eeuw, Sukhothai stijl, gezeten met geplooid
Thailand, gelakt en verguld bronzen Boeddha, 20e eeuw, Sukhothai stijl, gezeten met geplooid gewaad in bhumisparsamudra h. 42 cm. [1] ...[more]
Indonesie, Java, polychroom en gestoken houten danseres met opgelegde glasstenen. De opbrengst
Indonesie, bronzen beeld van Tara, met lotusbloem in de hand en gezeten op lotustroon. h. 25 cm. [1]
Indonesie, bronzen beeld van Tara, met lotusbloem in de hand en gezeten op lotustroon. h. 25 cm. [1] ...[more]
Nepal, twee bronsjes, één met verguldsel en gelakt rode troon h. 17 en 19 cm. [2] ...[more]
Oosterse zandstenen Boeddhakop als dekselpot h. 25 cm. [1] ...[more]
India, twee bronzen lepels de steel bekroond door Hinduistische goden l. 21 cm. [2] ...[more]
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Godin Lakshmi met vier armer en omring door lotussen h. 18
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Godin Lakshmi met vier armer en omring door lotussen h. 18 cm. [1] ...[more]
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Godin Durga met tien armen waarin wapens, staande op een
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Godin Durga met tien armen waarin wapens, staande op een leeuw h. 16 cm. [1] ...[more]
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Krishna met fluit h. 15 cm. [1] ...[more]
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Ganesha, gezeten op troon h. 16 cm. [1] ...[more]
India, gestoken ivoren groep, ca. 1930; Rama met gezellin h. 16 cm. [1] ...[more]
India, vier gestoken ivoren groepen, ca. 1930, o.a. Ganesha h. ca. 12 cm. [4] ...[more]
India, drie gestoken ivoren groepen, ca. 1900; Ganesha/Vierarmige god/Echtpaar onder boom h. ca.
India, drie gestoken ivoren groepen, ca. 1900; Ganesha/Vierarmige god/Echtpaar onder boom h. ca. 16 cm. [3] ...[more]
India, fijn ajour gestoken ivoren plaquette, ca. 1900, met geschilderde voorstelling van Sjah
India, drie miniaturen, begin 20e eeuw 13 x 18 en 10 x 9 cm. [3] ...[more]
Perzie, zilveren theepot, 19e eeuw, met fijn relief decor van dieren en bladranken, de greep met
Perzie, zilveren theepot, 19e eeuw, met fijn relief decor van dieren en bladranken, de greep met vogelkop h. 23 cm, 900 gr. [1] ...[more]
Perzië, zilveren of verzilverde beker met twee oreen en gravé h. 20 cm. [1] ...[more]
Birma, verguld lakwerk Boedha en India, vier bronsjes h. 12 en ca. 7 cm. [5] ...[more]
India, rood stenen altaarfragment met twee figuren h. 16 cm. [1] ...[more]
India, Rajastan, bronzen Jain huisaltaar, 19e eeuw of ouder; Godheid gezeten lotushouding onder
Srilanka, bronzen staande godheid, ca. 1900, met gelooid gewaad h. 13,5 cm. [1] ...[more]