Remove filter- 20th century decorative arts (126)
- Antique and classic furniture (134)
- Archeology and pre-colombian objects (107)
- Asian artifacts (271)
- Books on tribal art (29)
- Chairs and sofas (65)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chess sets from the private collection of M. and I. Kloprogge (76)
- Chinese porcelain and ceramics (154)
- Clocks (40)
- Collection boelen: post war unica ceramics (51)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (30)
- European porcelain, ceramics and glass (92)
- European sculptures and works of art (212)
- Indonesian paintings, drawings and prints (17)
- Jewellery (241)
- Modern art from private collections (142)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (406)
- Persian rugs (33)
- Plated objects and objets de vertu (269)
- Private collection minerals once removed from Castle Moersbergen, Door (40)
- Silver (207)
- Silver jewellery (23)
- Tribal art (365)
- Watches (65)
Greet Schutte (geb. 1957) Zonder titel houtskool, gesign. r.o., 1992, 75 x 55 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Abstracte compositie krijttekening, 20 x 28 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Klee Abstracte compositie doek, niet ingelijst, 27 x 50 cm. [1] ...[more]
'NYC Skyline Mirror' geproduceerd door Harvard Reflections spiegel, 46 x 92 cm. [1] ...[more]
Cees Bantzinger (1914-1985) Vrouw. Met annotatie 'voor Ridder Sem Presser'. inkt en aquarel, gesign.
Cees Bantzinger (1914-1985) Vrouw. Met annotatie 'voor Ridder Sem Presser'. inkt en aquarel, gesign. r.o., 15 x 12 cm. [1] ...[more]
Paul ten Hoopen (geb. 1927) 'De bui' doek, gesign. l.o., '74, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Robert Rauschenberg (1925-2008) Gesigneerde poster [1] ...[more]
Ans Wortel (1929-1997) 'Ik weet wat je van plan bent kleine maar van mij mag je niet te dicht bij 't
Ans Wortel (1929-1997) 'Op 't land of in 't water je staande trachten t houden' gouache, gesign. r.
Ans Wortel (1929-1997) 'Op 't land of in 't water je staande trachten t houden' gouache, gesign. r.b., '76, 47 x 38 cm. [1] ...[more]
Max Kisman (geb. 1953) 'Samen (on)verantwoordelijk' fotocollage, ongesign., 50 x 40 cm. [1]
Max Kisman (geb. 1953) 'Samen (on)verantwoordelijk' fotocollage, ongesign., 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Cas Oorthuys (1908-1975) Keizersgracht ter hoogte van de Leidsegracht. Hierbij schoolplaat,
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Drie abstracte composities driemaal zeefdruk, gesign. r.o., 1981,
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Drie abstracte composities driemaal zeefdruk, gesign. r.o., 1981, 9/15, 45 x 60 cm. [3] ...[more]
Vincent Mentzel (geb. 1945) Aat Veldhoen aan het werk in zijn atelier fotoafdruk, ongesign., besch.,
Vincent Mentzel (geb. 1945) Aat Veldhoen aan het werk in zijn atelier fotoafdruk, ongesign., besch., 50 x 76 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Figuren op straat board, 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Louis van Roode (1914-1964) Naakt op de rug gezien board, gesign. r.o., 45 x 36 cm. [1] ...[more]
Diverse fotografie, 20e eeuw [2dzn]
Diverse fotografie, 20e eeuw [2dzn] ...[more]
Drie diverse werken, 20e eeuw allen ca. 35 x 40 cm. [3] ...[more]
Drie diverse werken, 20e eeuw allen ca. 45 x 35 cm. [3] ...[more]
Henk Sitskoorn (geb. 1917) Gezicht op een bergmeer aquarel, gesign. l.o., 45 x 60 cm. [1] ...[more]
Kees van Bohemen (1928-1985) Safari zeefdruk, gesign. r.o., '76, 39/100, 65 x 48 cm. [1] ...[more]
Joe A. Pecsenke (1942-1989) 'Marc Chagall 1887-1985' gemengde techniek tekening / druk op papier,
Joe A. Pecsenke (1942-1989) 'Marc Chagall 1887-1985' gemengde techniek tekening / druk op papier, gesign. r.o., '89, 97 x 68 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Zonder titel sculptuur, h. 100 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Man met gespreide armen [1] ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw [map] ...[more]
Dirkjan Ribbeling (1932-2013) Twee figuren gouache, gesign. l.o., '75, 25 x 38 cm. [1] ...[more]
Fon Klement (1930-2000) 'Continuel' / 'Láparition rouge' twee boardsnedes, gesign, 50 x 50 cm. [2]
Fon Klement (1930-2000) 'Continuel' / 'Láparition rouge' twee boardsnedes, gesign, 50 x 50 cm. [2] ...[more]
Karl Korab (geb. 1937) Huizen tekening, gesign. r.o., '74, 30 x 47 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Vrouwelijk naakt tekening, 53 x 37 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Lucebert Dierfiguren inkt en aquarel, 17 x 25 cm. [1] ...[more]
Louis Gans (1930-2012) 'Bij open zee' aquarel, gesign. r.o., 1977, 22 x 32 cm. [1] ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw [ds] ...[more]
George Stanislaus van Herwaarde (1938-2011) Vrouw met kat doek, gesign. r.b., 1928, 54 x 66 cm. [1]
George Stanislaus van Herwaarde (1938-2011) Vrouw met kat doek, gesign. r.b., 1928, 54 x 66 cm. [1] ...[more]
Hollandse school Schepen voor de kust in een storm doek, 64 x 75 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Paar schilderijen met voorstelling van figuren bij een meer twee panelen, 25 x 42
Onbekend, 19e eeuw Paar schilderijen met voorstelling van figuren bij een meer twee panelen, 25 x 42 cm. [2] ...[more]
Navolger van David Teniers Dansende boeren paneel, 19 x 25 cm. [1] ...[more]
Handgekleurde gravure, 18e eeuw, koekoek gravure, 12 x 18 cm. [map] ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Jager in een boslandschap doek, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Ary Scheffer Bewening van Christus maroufle, 20 x 25 cm. [1] ...[more]
Europese school Strijdende soldaten bij een kust paneel, 38 x 44 cm. [1] ...[more]
Onbekend, ca. 1800 Gezicht op een kerk aan een vaart doek, 55 x 75 cm. [1] ...[more]
Carel Allard (1648-1709), kaart van Azië, uitgegeven in 1695 gravure, handgekleurd, 50 x 60 cm. [1]
Carel Allard (1648-1709), kaart van Azië, uitgegeven in 1695 gravure, handgekleurd, 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 19e eeuw Portret van de Friedrich Riege en portret van Emma Riege tweemaal doek,
Duitse school, 19e eeuw Portret van de Friedrich Riege en portret van Emma Riege tweemaal doek, 110 x 90 cm. [2] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Interieur met figuren board, 19 x 15 cm. [1] ...[more]
P.J. Huysmans (18e eeuw) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een brug bij een huis paneel,
Hollandse school Bij de tandarts paneel, niet ingelijst, 40 x 35 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw Figuren bij een huis paneel, 37 x 32 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw, met monogram HGKH Portret van een jongeman paneel, 1835, 50 x 42 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met monogram HGKH Portret van een jongeman paneel, 1835, 50 x 42 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Twee tekeningen van kasteel Moersbergen te Doorn Twee tekeningen, 15 x 20 cm.
Diverse gravures, 18e en 19e eeuw w.b. handgekleurd Herkomst: uit de collectie van een adellijke
Kaart van Utrecht, 17e eeuw, door Frederik de Wit Hierbij kaart van Chili en gravure van paarden
Naar J.A. Rust Schepen op een meer olieverf (op reproductie?) op paneel, 24 x 40 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o. Schip in een storm voor een rotskust doek, niet ingelijst, 40 x 60 cm. [1]
Onduidelijk gesign. l.o. Schip in een storm voor een rotskust doek, niet ingelijst, 40 x 60 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuw Bloemen in een vaas paneel, 30 x 24 cm. [1] ...[more]
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Gezicht op een dorp aan een vaart aquarel,
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Gezicht op een dorp aan een vaart aquarel, gesign. r.o., 33 x 27 cm. [1] ...[more]
Charles Venneman (1802-1875) Man bij een raam paneel, gesign. l.o., 17,5 x 15,5 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw Koeien in een weiland bij een boom doek, niet ingelijst, 52 x 83 cm. [1]
Hollandse school, 20e eeuw Koeien in een weiland bij een boom doek, niet ingelijst, 52 x 83 cm. [1] ...[more]
Adrianus David Hilleveld (1838-1869) Kustgezicht met schip op het strand paneel, gesign. r.o., '
Kasparus Karsen (1810-1896) Figuren op een brug in een stad. Hierbij litho, Korte Voorhout, Den