Remove filter- 20th century decorative arts (126)
- Antique and classic furniture (134)
- Archeology and pre-colombian objects (107)
- Asian artifacts (271)
- Books on tribal art (29)
- Chairs and sofas (65)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chess sets from the private collection of M. and I. Kloprogge (76)
- Chinese porcelain and ceramics (154)
- Clocks (40)
- Collection boelen: post war unica ceramics (51)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (30)
- European porcelain, ceramics and glass (92)
- European sculptures and works of art (212)
- Indonesian paintings, drawings and prints (17)
- Jewellery (241)
- Modern art from private collections (142)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (406)
- Persian rugs (33)
- Plated objects and objets de vertu (269)
- Private collection minerals once removed from Castle Moersbergen, Door (40)
- Silver (207)
- Silver jewellery (23)
- Tribal art (365)
- Watches (65)
Marijke van Vlaardingen (geb. 1942), De Porceleyne Fles, keramiek kom en twee dekselpotten, o.a.
Suzanne Taub (geb. 1937), De Porceleyne Fles, drie keramiek kommen en puntvaas, o.a. 1961 en 1966.
Jan Meidell (geb. 1946), De Porceleyne Fles, steengoed puntvaas, 1973, met roodbruin glazuur.
Kees van Renssen (geb. 1941), keramiek vormstuk, 1976 en vaas. De vaas gesigneerd met monogram en De
Adriek Westenenk (geb. 1933), enkele De Porceleyne Fles, twee keramiek dekselvazen en vier kommen,
Adriek Westenenk (geb. 1933), De Porceleyne Fles, keramiek schaal met bruin glazuur. Gesigneerd
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1958, met blauw grijs glazuur. Gesigneerd
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1958, met blauw grijs glazuur. Gesigneerd en gedateerd h. 32,5 cm. [1] ...[more]
Jan van der Vaart (1931-2000), hoge keramiek vaas, 1966, met bruin geel glazuur en holgebogen
Jan van der Vaart (1931-2000), hoge keramiek vaas, 1976, met holgebogen zijden en getorst, met
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1957, met bruin glazuur. Gesigneerd en
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1957, met bruin glazuur. Gesigneerd en gedateerd h. 19,5 cm. [1] ...[more]
Jan van der Vaart (1931-2000), drie keramiek vazen, 1961, met egaal wit - en egaal bruin glazuur.
Chris Lanooy (1881-1948), keramiek bord en vaas. Beide gesigneerd (vaas hersteld) diam. 21 en h.
Chris Lanooy (1881-1948), keramiek bord en vaas. Beide gesigneerd (vaas hersteld) diam. 21 en h. 10 cm. [2] ...[more]
Pauline Ploeger (geb. 1958), kantige steengoed schaal, 1984 met grijs blauw vlakdecor. Gemerkt met
Pauline Ploeger (geb. 1958), kantige steengoed schaal, 1984 met grijs blauw vlakdecor. Gemerkt met monogram diam. 32,5 cm. [1] ...[more]
Zaalberg, drie keramiek vazen h. 10-20 cm. [3] ...[more]
Johan van Loon (geb. 1934), vier keramiek vazen, o.a. 1959 met bruin/wit/blauw glazuur. Drie
Johan van Loon (geb. 1934), vier keramiek vazen, één gedateerd 1960, met bruin glazuur. Eén
Ben Oldenhof (geb. 1955), porseleinen schaal, 1986 met iriserend sang de boeuf kleurig glazuur.
Claartje Boekhorst Froger (geb. 1947), keramiek vormstuk, 1971, met groen glazuur en ingekraste
Johnny Rolf (geb. 1936), tapstoelopende keramiek dekselpot, 1963 en kantige vaas met celadon/crème
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vazen met organisch reliëf en blauw/turkoois glazuur. Een
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vormstukken; gevel/landschap, met blauw glazuur. Een
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vormstukken; gevel/landschap, met blauw glazuur. Een gemerkt met monogram h. 24 en 29 cm. [2] ...[more]
Johnny Rolf (geb. 1936), drie keramiek vormstukken en vaasje. Twee gemerkt (één beschadigd) h. 10-25
Johnny Rolf (geb. 1936), drie keramiek vormstukken en vaasje. Twee gemerkt (één beschadigd) h. 10-25 cm. [4] ...[more]
Lucie Rie (1902-1995), handgevormde keramiek puntvaas met crèmekleurig glazuur. Gemerkt met
Joanne Yaban (geb. 1943), twee bolle keramiek vormstukken, 1970. Gesigneerd en gedateerd h. 12
Joanne Yaban (geb. 1943), twee bolle keramiek vormstukken, 1970. Gesigneerd en gedateerd h. 12 cm. [2] ...[more]
Kurt Spurey (geb. 1941), porseleinen vaas, 1982, met toegeknepen zijden en blauw glazuur. Gesigneerd
Karl Scheid (geb.1929), twee keramiek bakjes en vomstuk met grijs glazuur. Bakjes gemerkt met
Karl Scheid (geb.1929), twee keramiek bakjes en vomstuk met grijs glazuur. Bakjes gemerkt met monogram h. 6-11 cm. [3] ...[more]
Ursula Scheid (geb. 1932), keramiek vaas , 1988 en dekselbakje. 1981 met rood grijs en geel grijs
Dieter Crumbiegel (geb. 1938), cylindrische keramiek vaas met rood-bruin glanzend glazuur. Gesigneerd met monogram h. 31 cm. [1] ...[more]
Zes stuks keramiek waaronder door Horst Göbbels en Joanne Tuff [6] ...[more]
Jim Miller, steengoed servies, 1977 met blauw grijs glazuur en beschilderd décor van figuren,
Jim Miller, steengoed servies, 1977 met blauw grijs glazuur en beschilderd décor van figuren, gesigneerd en gedateerd [12] ...[more]
Vier keramiek vazen. Deels gemerkt met diverse monogrammen, niet geïdentificeerde makers h. 20-37
Vier keramiek vazen. Deels gemerkt met diverse monogrammen, niet geïdentificeerde makers h. 20-37 cm. [4] ...[more]
Zeven stuks keramiek van diverse niet geïdentificeerde makers (één defect) [7] ...[more]
Zestien kleine keramiek kommetjes van diverse niet geïdentificeerde makers [16] ...[more]
China, paar kantige Imari theebussen, 18e eeuw, met decor van bloesem (één deksel different) h. 12
China, paar kantige Imari theebussen, 18e eeuw, met decor van bloesem (één deksel different) h. 12 cm. [2] ...[more]
China, paar Imari kommen, 1e helft 18e eeuw, met fraai decor van pioenrozen en granaatappels en
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw, met decor van tulp (tuit schilfertje, deksel schilfer,
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw, met decor van tulp (tuit schilfertje, deksel schilfer, greep barstje) h. 11 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van bloesemboom bij hekwerk, de rand met
China, blauw-wit porseleinen 'Chine-de-Commande' zgn. 'Scheveningen' bord, Kangxi, met decor van
China, blauw-wit porseleinen kantige theepot, Kangxi, met decor van bloesem en kostbaarheden (
China, blauw-wit porseleinen diep bord, Kangxi, met decor van bloesem in vakwerk (twee haarscheurtjes) diam. 21 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen, Kangxi, met fijn decor van bloesem in vakwerk (één
China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen, Kangxi, met fijn decor van bloesem in vakwerk (één hersteld) h. 22 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met vol decor van karakters en medaillons waarin twee
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van twee herten, de rand met kostbaarheden (
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van twee herten, de rand met kostbaarheden (drie haarscheuren) diam. 22 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional, met decor rondom van berglandschap met figuur met
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional, met decor van eenden, waterplanten en lotussen
A Chinese blue and white garniture. One lid restored, one lid with flints, one vase with two
A Chinese blue and white garniture. One lid restored, one lid with flints, one vase with two hairlines. h. 25 en 28 cm. [5] ...[more]
China, Swatow schotel, Ming, 17e eeuw, met groen en zwart decor in cirkel van pagodes, de rand
A Chinese Transitional sleeve vase. Decorated with a mountainous landscape with rider on a horse
China, blauw porseleinen dekselvaas, Wanli, met 'Wucai' decor van bloesemtakken bij rotsformatie
China, famille rose-verte gelobde sauskom, Qianlong, met decor van paddenstoel plukkende vrouwfiguren en hert l. 21, br. 11 cm. [1] ...[more]
China, famille rose en twee encre-de-chine kopjes, 18e eeuw (twee beschadigd) [3] ...[more]
China, porseleinen bord, Yongcheng/Qianlong, met decor van bovenglazuur blauw lotus en bruin-
China, famille verte schotel, 18e eeuw, met fijn decor van lotus, de rand met bovenglazuur blauw
China, twee blauw-wit porseleinen bekers, Qianlong, naar Europees voorbeeld met één oor en met
China, famille rose bord en schotel, 18e eeuw, met decor van pioenroos/tabaksblad en kostbaarheden
China, famille rose bord en schotel, 18e eeuw, met decor van pioenroos/tabaksblad en kostbaarheden diam. 23 en 30 cm. [2] ...[more]