- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Primary Category
Haardscherm, met beschilderde voorstelling van bloemen. Hierbij doek naar D'Hondecoeter marouflé, 80
Haardscherm, met beschilderde voorstelling van bloemen. Hierbij doek naar D'Hondecoeter marouflé, 80 x 110 cm. en doek, 35 x 43 cm. ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw Herderin met schapen bij een meertje doek, 45 x 60 cm. ...[more]
Zeven diverse stuks tekeningen en grafiek ...[more]
Hendrik IJkelenstam (1897-1993) Twee tekeningen, hierbij tekening door Willem Klijn ...[more]
Von Stein Drie diverse werken driemaal olieverf, ongesign., ca. 25 x 20 cm. ...[more]
Gesigneerd Coubiere (20e eeuw) Portret van een vrouw ets, 35 x 24 cm. ...[more]
Gesigneerd Tytgat 1947 Studie van poezen aquarel, 10 x 15 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Marie-Melanie Laurencin (1883-1956) Portret van een vrouw / Portret van een
Jacques-Emile Blanche (1861-1942) Twee zusjes op een bank litho, op de steen gesign. l.o. 23 x 35
Jacques-Emile Blanche (1861-1942) Twee zusjes op een bank litho, op de steen gesign. l.o. 23 x 35 cm. ...[more]
Diverse schilderstukken en tekeningen ...[more]
P. Vroom (20e eeuw) Bloemen in een vaas doek, 50 x 60 cm. ...[more]
Hans Schmidt (20e eeuw) Abstracte compositie ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Vrouw met bloemen doek, beschadigd, 70 x 50 cm. ...[more]
C. Vermeulen (20e eeuw) Boereninterieur. Hierbij paneel, figuren in interieur. doek, 40 x 50 cm.
C. Vermeulen (20e eeuw) Boereninterieur. Hierbij paneel, figuren in interieur. doek, 40 x 50 cm. en paneel, 30 x 20 cm. ...[more]
Diverse grafiek en reproducties vnl. betreffende Indonesië ...[more]
Tilly Moes (1899-1979) Twee stillevens doek, 56 x 87 cm. en board, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Tilly Moes (1899-1979) Twee stillevens doek, 56 x 87 cm. en board, gesign. r.o., 40 x 60 cm. ...[more]
Gesigneerd r.o. Bloemen in een kan doek, 40 x 30 cm. ...[more]
Engels (20e eeuw) Zittende vrouw houtskool, '60, 98 x 66 cm. ...[more]
Gerard Koelen (20e eeuw) Stilleven met flessen board, 46 x 38 cm. ...[more]
Gesign. r.o. Gezicht op de Prinsengracht en de Westerkerk doek, 50 x 40 cm. ...[more]
Chr. Koelemeyer (20e eeuw) Figuren op een bevroren vaart paneel, niet ingelijst, 25 x 30 cm.
Chr. Koelemeyer (20e eeuw) Figuren op een bevroren vaart paneel, niet ingelijst, 25 x 30 cm. ...[more]
Ad van der Kop (1901-1963) Wilgen doek, gesign. r.o., 48 x 70 cm. ...[more]
Gerard Post Greve (1913-1990) Zonnebloemen in een vaas doek, 70 x 60 cm. ...[more]
Barend Polvliet (1869-1918) Landschap met bomen aquarel, gesign. l.o., 40 x 60 cm. ...[more]
Pieter de Haard (1914-2000) Abstracte compositie doek, ongesign., 18 x 24 cm. ...[more]
Engelse school, 20e eeuw Uitzicht op een landschap Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed.
Engelse school, 20e eeuw Uitzicht op een landschap Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
H. van Gessel (20e eeuw) Aardappelschillende vrouw op een bankje voor een huis doek, 35 x 50 cm.
H. van Gessel (20e eeuw) Aardappelschillende vrouw op een bankje voor een huis doek, 35 x 50 cm. ...[more]
C.E. Hubschman (20e eeuw) Landschap doek, gesign. r.o., 55 x 77 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e/20e eeuw Polderlandschap paneel, 22 x 30 cm. ...[more]
Frans Funke (1908-1993) Berglandschap. Hierbij houtsnede door Eugene Lucker en aquarel door
Diverse gravures en reproducties, 19e en 20e eeuw ...[more]
Onno Docters van Leeuwen (20e eeuw) Mandala 'Herfst' doek, gesign. r.o., 1983, 100 x 100 cm.
Onno Docters van Leeuwen (20e eeuw) Mandala 'Herfst' doek, gesign. r.o., 1983, 100 x 100 cm. ...[more]
A. Zwanenberg (20e eeuw) Landschap doek, 60 x 70 cm. ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 17e t/m 20e eeuw, w.b. plattegronden uit de 18e en 19e eeuw en
Diverse grafiek en tekeningen, 17e t/m 20e eeuw, w.b. plattegronden uit de 18e en 19e eeuw en reproductie naar Erelman ...[more]
Zes diverse gravures, 18e en 19e eeuw
Zes diverse gravures, 18e en 19e eeuw ...[more]
Naar Gross Kaartende figuren board, 40 x 30 cm. ...[more]
Piet Klaasse (1918-2001) Muzikanten litho, gesign. r.o., 45 x 65 cm. ...[more]
F. David (20e eeuw) Abstracte compositie pastel en aquarel, '67, 50 x 78 cm. ...[more]
Prah A. (20e eeuw) Achterglasschildering 33 x 40 cm. ...[more]
Monique (20e eeuw) Vrouw op step. Hierbij onbekend, vrouwenhoofd. doek, 75 x 50 cm., gouache, 17 x
Monique (20e eeuw) Vrouw op step. Hierbij onbekend, vrouwenhoofd. doek, 75 x 50 cm., gouache, 17 x 30 cm. ...[more]
Zoltin Peeter (geb. 1942) Abstracte compositie ets, gesign. 45 x 50 cm. ...[more]
Drie verguld houten schilderijlijsten ...[more]
Leon Schwartz-Abrys (1905-1990) Nocturne board, gesign., 44x 52 cm. ...[more]
Metten Koornstra (1912-1978) Figuren bij huis in landschap litho, gesign. r.o., '71, 30 x 39 cm.
Metten Koornstra (1912-1978) Figuren bij huis in landschap litho, gesign. r.o., '71, 30 x 39 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Interieur met figuren board, 26 x 42 cm. ...[more]
Louis Ector (1921-2004) Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. ...[more]
Theo Beerendonk (1905-1979) Ca. dertig diverse etsen en tekeningen. Hierbij diverse tekeningen en
Theo Beerendonk (1905-1979) Ca. dertig diverse etsen en tekeningen. Hierbij diverse tekeningen en grafiek. ...[more]
Jan van Gent (1891-1974) Stilleven doek, gesign. r.o., 24 x 18 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Man en vrouw in een koets doek, 40 x 62 cm. ...[more]
Naar Arntzenius Straat met winkelende figuren aquarel ...[more]
Kazimierz Szemioth (1933-1985) Twee aquarellen van figuren in de sneeuw twee aquarellen, gesign., 34
Kazimierz Szemioth (1933-1985) Twee aquarellen van figuren in de sneeuw twee aquarellen, gesign., 34 x 48 cm. ...[more]
Eikenhouten balpoottafel, 17e eeuw, de rechthoekige tafel met twee uittrekbladen op vaasvormige
Mahoniehouten boekenkast, 19e eeuw, met rechte kap en tandlijst waaronder een lade. De twee deuren
Duitsland, notenhouten commode, 18e eeuw, met gecontourneerd blad en orgelgebogen front waarin
Rijk gestoken eikenhouten tafel in Rococo-stijl, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. De vier cabriole
Mahoniehouten kast in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met twee deuren. Het geheel versierd met fijnhouten
Bruin laqué houten bibliotheek wenteltrap, ontwerp Studio Globe Wernicke, met zeven treden en spil
Eikenhouten kist, 17e eeuw, met sierlijk smeedijzeren beslag en boldeksel. In de voet twee laden br.
Eikenhouten kist, 17e eeuw, met sierlijk smeedijzeren beslag en boldeksel. In de voet twee laden br. 127, h. 77 en d. 54 cm. ...[more]