- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Primary Category
Paar zwart en vuurverguld bronzen kaarsen-wandappliques, Empire, l. 18, d. 24 cm. ...[more]
Japan, lakwerk bestekcassette, 18e eeuw, met fijn verguld decor van berglandschap met figuren, op
Paar verguld bronzen kaarsen-wandlusters, midden 19e eeuw, Neo Gotisch, met roze glazen kelken (
Ovale porseleinen plaquette, eind 19e eeuw; Klassieke dame, in vergulde lijst ...[more]
Vuurverguld bronzen monstrans-onderdeel, 19e eeuw, rond het geslepen glas zilveren bladranken
Rusland, Fabergé, zilveren fotolijst in wortelhouten lijst, ca. 1900, met fijn zilveren beslag van
Evgeni Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw; Bashkir te paard. Gesigneerd h. 23 cm.
Evgeni Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw; Bashkir te paard. Gesigneerd h. 23 cm. ...[more]
Wenen, kleine kristallen dekselbokaal, 1e helft 19e eeuw, met geslepen bladranken en zilveren stam
Rusland, zilveren etui de buitenzijde geheel bewerkt met emaille 11 x 7 cm. ...[more]
Rusland, verguld zilveren-kunststof poederdoos, ca. 1950, in vorm van St. Jacobsschelp ...[more]
Koperen tazza op marmeren voet, ca. 1900, met in het plat vergulde plaquette door D. Alonzo (
Robijnrood kristallen flacon en kristallen-zilveren inktpot, 19e eeuw, op marmeren voet h. 13 en
Robijnrood kristallen flacon en kristallen-zilveren inktpot, 19e eeuw, op marmeren voet h. 13 en 20 cm. ...[more]
Decoratief bronzen buste; Hippocrates h. 30 cm. ...[more]
Italië, Bologna, terracotta sculptuurtje, 18e eeuw; Kind liggend op houten bed (beschadigd) l. 12
Italië, Bologna, terracotta sculptuurtje, 18e eeuw; Kind liggend op houten bed (beschadigd) l. 12 cm. ...[more]
Italië, gestoken en polychroom houten 'Blackemoor', vroeg 19e eeuw; met toorts in de linker
Italië, gestoken en polychroom houten 'Blackemoor', vroeg 19e eeuw; met toorts in de linker geheven hand h. 120 cm. ...[more]
Vlaanderen, paar koperen altaarkandelaars, Neo Gotisch, 19e eeuw, met getorste stam en ingelegd
Vlaanderen, paar koperen altaarkandelaars, ca. 1900 h. 60 cm. ...[more]
Zilveren schaallamp aan drie kettingen, deels gehamerd en met gedreven voluten diam. 34, l. 100 cm.,
Zilveren schaallamp aan drie kettingen, deels gehamerd en met gedreven voluten diam. 34, l. 100 cm., 2480 gr. ...[more]
Italië, Toscane, paar houten girandoles in Barok stijl, 19e eeuw, met acht zilverkleurige metalen
Paar koperen penkandelaars h. 66 cm.
Paar koperen penkandelaars h. 66 cm. ...[more]
Paar bronzen kandelaars, vijzel met stamper en sluitgewicht naar antiek voorbeeld ...[more]
Twee antiquarische miniatuur boeken; 'Kern der kerkelijke historie'. Uitgave A. Blusse, Dordrecht,
Paar antiquarische boeken; Voorbereidselen tot de Bybelsche Wysheid, en gebruik der Heilige en
Bijbel, 17e eeuw. Uitg. Keur, Dordrecht, 1686. In verguld lederen kaft met bronzen sloten (slechte
Bijbel, 17e eeuw. Uitg. Keur, Dordrecht, 1686. In verguld lederen kaft met bronzen sloten (slechte staat) 46 x 27 cm ...[more]
Afghanistan, Swat vallei, houten sarcofaagvormige kist met kerfsnijwerk l. 50, h. 32, d. 20 cm.
Afghanistan, Swat vallei, houten sarcofaagvormige kist met kerfsnijwerk l. 50, h. 32, d. 20 cm. ...[more]
Paar houten kerkkandelaars, zwart en zilverkleurig gelakt. Herkomst: schuilkerk Petrus Banden,
Paar houten kerkkandelaars, zwart en zilverkleurig gelakt. Herkomst: schuilkerk Petrus Banden, Diemen h. 90 cm. ...[more]
Antiek boekblad uit Joods (Jemenitisch) gebedenboek 'sidoer', met Hebreeuwse tekst en schildering
Antiek boekblad uit Joods (Jemenitisch) gebedenboek 'sidoer', met Hebreeuwse tekst en schildering van figuren in boot 24 x 17 cm. ...[more]
Tunesië, zilveren thorawijzer, 19e eeuw l. 22 cm. ...[more]
Rusland, ikoon met verguld zilveren rizza, ca. 1880; St. Nicolaas, met kroon en stralenkrans. In
Rusland, ikoon, 18e eeuw; Zes heiligen, op oker fond 30 x 27 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw; voorstelling in drie verdelingen; St. Nicolaas en Salomonsoordeel,
Rusland, ikoon; Elya 60 x 60 cm.
Rusland, ikoon; Elya 60 x 60 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 2e helft 19e eeuw; Kloosterstichters Zosima en Sawaty 18 x 14 cm. ...[more]
Ikoon, 19e eeuw; Vier heiligen 'Voorspraak der Verlorenen/Gastmaal der Verlorenen/Zeven smarten/
Ikoon, 19e eeuw; Moder Gods 'Akathistos' 23 x 17 cm. ...[more]
Ikoon, 19e eeuw; Geboorte van Maria, omringd door de heiligen Fotini, Maroi en Artemi 36 x 31 cm.
Ikoon, 19e eeuw; Geboorte van Maria, omringd door de heiligen Fotini, Maroi en Artemi 36 x 31 cm. ...[more]
Griekenland, ikoon, ca. 1800; Mirredragende vrouwen bij tombe van Christus 37 x 30 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Madonna met kind, met koperen rizza 32 x 27 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Madonna met kind 31 x 26 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Diverse heiligen in zeven vlakken 31 x 27 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw; Christus omringd door heiligen 31 x 28 cm. ...[more]
Rusland, ikoon, 20e eeuw, Madonna met kind. Met verzilverde rizza met emaille hoekstukken. Hierbij
Rusland, ikoon, 20e eeuw, Madonna met kind. Met verzilverde rizza met emaille hoekstukken. Hierbij bronzen ikoon 31 x 27 cm. ...[more]
Frankrijk, eikenhouten sculptuur, 17e eeuw; Heilige Sivinus, met bisschopsmijter en geplooid gewaad,
Antiek vruchthouten hoofd en Christuskind met bol in de hand, beiden met ingelegd glazen oog h. 28
Antiek vruchthouten hoofd en Christuskind met bol in de hand, beiden met ingelegd glazen oog h. 28 en 12 cm. ...[more]
Antiek vruchthouten heiligenbeeld; Madonna met kroon en resten van polychromie h. 43 cm. ...[more]
Antiek vruchthouten heiligenbeeld; Zittende martelaar, met resten van polychromie h. 39 cm.
Antiek vruchthouten heiligenbeeld; Zittende martelaar, met resten van polychromie h. 39 cm. ...[more]
Drie antieke vruchthouten heilgenbeelden met resten van polychromie h. 31-42 cm. ...[more]
Antiek vruchthouten heiligenbeeld; Apostel Paulus, met groene polychromie h. 42 cm. ...[more]
Zeven polychroom vruchthouten heiligenbeelden, o.a. Madonna's h. 20-42 cm. ...[more]
Zes polychroom vruchthouten heiligenbeelden, 19e eeuw Franciscaner monniken h. 33-41 cm. ...[more]
Vier polychroom houten heiligenbeelden, 19e eeuw, w.o. engelen h. 28-35 cm. ...[more]
Hardhouten heiligenbeeld, laat 19e eeuw op troon versierd met vier engelhoofden. h. 47 cm. ...[more]
Polychroom antiek vruchthouten Christuskind en twee crucifixen l. 18-25 cm. ...[more]
Twee antieke gestoken vruchthouten corpi een met polychromie l. 17 en 25 cm. ...[more]
Gestoken vruchthouten corpus, Barok, 18e eeuw, met resten van polychromie. Met kopie van aankoopnota
Duitsland, ronde koperen offerandeschotel, 17e eeuw, met visblaasmotief diam. 44 cm. ...[more]
Duitsland, antiek tinnen klepkan ofwel tankart met reliëf in banden, maskarons en voluutvormige
Fraai gestoken en polychroom houten heiligenbeeld, 18e eeuw; Johannes de Doper, met lange groene
Duitsland, mogelijk Keulen, gestoken houten sculptuur, 15 eeuw, met mijter en lang gewaad, met
Duitsland, mogelijk Keulen, gestoken houten sculptuur, 15 eeuw, met mijter en lang gewaad, met polychromie h. 112 cm. ...[more]