- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Primary Category
Zuid Amerika, Peru, paar dennenappelvormige wierookbranders, 18e/19e eeuw, met houten steel, op drie
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en 82 cm. ...[more]
Gestoken houten putto, Barok, 18e eeuw; Putto, wit gelakt l. 50 cm. ...[more]
Frankrijk, set van vier verguld en gestoken houten architectuurornamenten, 18e eeuw; Kariatiden, het
Gestoken houten ornament, vroeg 19e eeuw; Sfinx l. 40, d. 14, h. 26 cm. ...[more]
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in medaillon 190 x 30 en 28 x 130 cm. ...[more]
Brussel, paar geweven textiel fragmenten, eind 17e eeuw, met voorstelling van man- en vrouwportret
Brussel, atelier Jerome le Clerc en Jaques van der Borght, zgn. 'Teniers' wandtapijt, 17e eeuw,
Italië, geweven linnen-zijden wandkleed, Barok, 17e/vroeg 18e eeuw, met roze florale motieven 211
Italië, geweven linnen-zijden wandkleed, Barok, 17e/vroeg 18e eeuw, met roze florale motieven 211 x 173 cm. ...[more]
Paars velours wandtapijt, 18e eeuw, met geborduurd zilverdraad bloemranken, strikwerk en kwasten.
Marokko, groot formaat roodkoperen inktpot, 19e eeuw, alle zijden met gedamasceerd zilveren
Antiek gestoken vruchthouten sculptuur in Gotische stijl; Liggende leeuw l. 26 cm. ...[more]
Antiek bronzen deurklopper in vorm van zeemeermin l. 24 cm. ...[more]
Antiek bronzen staand signaalkanon, 17e/18e eeuw, op ronde voet waarin opening voor de lont, met c-
Antiek bronzen staand signaalkanon, 17e/18e eeuw, op ronde voet waarin opening voor de lont, met c-vormige greep h. 22 cm. ...[more]
Koloniaal bronzen kanon, zgn. 'lantaka', op antieke (deels vernieuwde) houten afuit met ijzeren
Koloniaal bronzen kanon, zgn. 'lantaka', op antieke (deels vernieuwde) houten afuit met ijzeren beslag kanon l. 81 cm. ...[more]
Frankrijk, houten dromedariszadel, 1e helft 19e eeuw, met koperen sierstukken, het front met metalen
Frankrijk, houten dromedariszadel, 1e helft 19e eeuw, met koperen sierstukken, het front met metalen valken l. 134 cm. ...[more]
Spanje, twee bronzen vijzels met stamper, een met ribben, de ander met mascarons h. 9 cm. ...[more]
Antiek bronzen crucifix, mogelijk 17e eeuw, met resten van vergulding, gemonteerd op omlijsting.
Antiek bronzen crucifix, mogelijk 17e eeuw, met resten van vergulding, gemonteerd op omlijsting. h. 11 cm. ...[more]
Bronzen reliëfplaquette, zilveren wijwaterbakje en bronzen crucifix, 19e eeuw. De plaquette met
Bronzen reliëfplaquette, zilveren wijwaterbakje en bronzen crucifix, 19e eeuw. De plaquette met voorstelling van Petrus 10,5 x 8 cm. ...[more]
Drie gestoken houten crucifixen, 18e eeuw l. 22-40 cm. ...[more]
Eikenhouten sculptuur, 17e/18 eeuw; Franciscaner monnik, met koord om de middel h. 44 cm. ...[more]
Gestoken notenhouten sculptuur, 16e eeuw; Paus, zittend met lang gewaad h. 80 cm. ...[more]
Gestoken houten sculptuur, vroeg 18e eeuw; Madonna met kind met wereldbol in de hand. Met vergulde
Polychroom beschilderd houten altaarkast, 19e eeuw, met snijwerk in de kap waaronder een deur met
Gestoken, opengewerkt en polychroom houten ornament, ca. 1800, gevormd door twee zeewezens. l.
Gestoken, opengewerkt en polychroom houten ornament, ca. 1800, gevormd door twee zeewezens. l. 147, h. 25 cm. ...[more]
Houten 'volkskunst' wagenschot, 19e eeuw, met gestoken reliëf van heer met twee paarden 61 x 23 cm.
Houten 'volkskunst' wagenschot, 19e eeuw, met gestoken reliëf van heer met twee paarden 61 x 23 cm. ...[more]
Wit-zwart gelakt houten scheepsmodel, ca. 1900; Kotter, met linnen zeilen. Op de achterboeg
Fossiele schelp, 'Tridacna Gigas', 120-60 miljoen jaar oud. Met cites-verklaring l. 80 cm. ...[more]
Paar smeedijzeren consoles op vier gebogen poten met vergulde knoppen waartussen bloemen h. 100 cm
Paar smeedijzeren consoles op vier gebogen poten met vergulde knoppen waartussen bloemen h. 100 cm ...[more]
Paar ronde labradoriet bladen, kunnende dienen bij voorgaand nummer ...[more]
Schuitvormige mahoniehouten theeëmmer en Engeland, eikenhouten karafhouder, zgn. 'tantalizer'
Cilindervormige mahoniehouten theeëmmer met bol deksel, Louis XVI, op vier klauwpoten en gestoken
Mahoniehouten leerling-meubel, Louis XVI; klepbureau, met twee laden en gecanneleerde zijden en
Frankrijk, met satijnhout belijmd houten waaierkastje, Louis XVI, met marqueterie van bandwerk en
Mahoniehouten leerling- of kindermeubel, zgn. meidenkast, Biedermeier met twee deuren waarin
Engeland, eikenhouten leerling- of kindermeubel, vroeg 19e eeuw; Kabinet met gecontourneerde kuif
Frankrijk, paar smeedijzeren-verguld bronzen haardventers in Louis XVI stijl, eind 19e eeuw, in vorm
Frankrijk, paar bronzen vuurbokken in Rococo stijl, 18e/19e eeuw, rocailles en voluten h. 41 cm.
Frankrijk, paar bronzen vuurbokken in Rococo stijl, 18e/19e eeuw, rocailles en voluten h. 41 cm. ...[more]
Paar koperen vuurbokken, 19e eeuw, in Barok stijl met bollen, flambeau en leeuwenmasker h. 48 cm.
Paar koperen vuurbokken, 19e eeuw, in Barok stijl met bollen, flambeau en leeuwenmasker h. 48 cm. ...[more]
Frankrijk, paar verguld bronzen vuurbokken, 19e eeuw, in Rococo stijl h. 39 cm. ...[more]
Verguld bronzen vuurbok en paar vuurbokken, 19e eeuw ...[more]
Verguld bronzen haarscherm, 19e eeuw, in Louis XVI stijl 83 x 66 cm. ...[more]
Antiek smeedijzeren treeft l. 75 cm.
Antiek smeedijzeren treeft l. 75 cm. ...[more]
Duitsland, Tirol, houten paneel met luiken, eind 19e eeuw, deels gestoken en deels ingebrand decor
Houten boogvormig paneel, zgn. 'dessus de porte', eind 19e eeuw, met gestoken reliëf van vier
Houten boogvormig paneel, zgn. 'dessus de porte', eind 19e eeuw, met gestoken reliëf van vier jonge kinderen bij een vuur 142 x 70 cm. ...[more]
Paar verguld gelakt houten kandelaars, Louis XVI, ieder met gestoken voet (geëlektrificeerd) h.
Kapitale ronde pleet plaquette in Renaissance stijl met reliëfdecor van veldslag, de rand met
Kapitale ronde pleet plaquette in Renaissance stijl met reliëfdecor van veldslag, de rand met putti diam. 62 cm. ...[more]
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken relief van moeder met kind aan de borst, geflankeerd door
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken relief van moeder met kind aan de borst, geflankeerd door putti en grotesken 48 x 140 cm. ...[more]
Gestoken notenhouten lijst in Rococo stijl, 19e eeuw, met micro-mozaïk vlakken 46 x 30 cm. ...[more]
Schildvormige wandspiegel in Rococo stijl met verguld, mogelijk 18e eeuws, latoenkoperen lijstwerk
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars in Rococo stijl, 19e eeuw, met rocailles en schelpornamenten h. 27 cm. ...[more]
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen zeslichts kandelaars, Louis Phillipe, met rocailles op de stam
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen zeslichts kandelaars, Louis Phillipe, met rocailles op de stam en driekantige voet h. 62 cm. ...[more]
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen vierlichts -tevens éénlichts- kandelaars, laat Empire, met
Frankrijk, vuurverguld bronzen éénlichts wandkandelaar, Empire, versierd met palmetten en bruin
Frankrijk, paar bronzen drielichts wandappliques, Empire, 2e periode, de drie armen rond toorts
Frankrijk, paar bruin gepatineerd bronzen cassolettes, Empire, in vaasvorm op zuil met lier en-