- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Primary Category
China, groen gepatineerd bronzen koro, met boogvormige oren en archaïsche motieven en-relief h. 30
China, groen gepatineerd bronzen koro, met boogvormige oren en archaïsche motieven en-relief h. 30 cm. ...[more]
China, vier cloisonné vazen, 20e eeuw h. 21-27 cm. ...[more]
China, drie jadeït snijwerken, 20e eeuw l. 17-27 cm. ...[more]
China, drie bronzen spiegels
China, drie bronzen spiegels ...[more]
China, paar bronzen-cloisonné vazen, ca. 1900, met oren in vorm van draken h. 60 cm. ...[more]
China, paar decoratief bronzen ramskoppen, 20e eeuw, h. 38 cm. ...[more]
China, paar bronzen kylins en paard, 20e eeuw l. 24 en 29 cm. ...[more]
China, antiek bronzen Boeddha, mogelijk laat Ming, gezeten met kind in de hand. Met resten van
China, kubus van zes instapelbare bronzen stempels, Qing dynastie, 18e/19e eeuw, met aan alle zijden
China, bronzen gesp, Qing dynastie, 19e eeuw, met fijn ajour losse en in elkaar vallende delen met
China, fijn gestoken groen lakwerk doosje en koperen kandelaar, Qing dynastie, 19e eeuw. De
China, serie van vier houten panelen ingelegd met speksteen 86 x 31 cm. ...[more]
China, zwart cloisonné schaal, 20e eeuw, met omgeslagen rand diam. 30 cm. Herkomst: uit de collectie
Vijf stuks Aziatica, w.o. lakwerk doosje en bronzen instapelbare vijfdelige zegel ...[more]
China, fraai bewerkte kantige afgeplatte koro, 19e eeuw, met twee oren als draak, knop als kylin, op
China, twee felgroen jade plaquettes, vroeg Qing dynastie, ajour gestoken, een met reliëf van
China, twee felgroen jade plaquettes, vroeg Qing dynastie, ajour gestoken, een met reliëf van kylin h. 5,5 en 8 cm. ...[more]
China, twee jade pendanten, Qing dynastie, in vorm van vruchten l. 6 en 7 cm. ...[more]
China, jade ring en drie ajour gestoken plaquettes, Qing dynastie, met o.a. vissen, munten en
China, jade ring en drie ajour gestoken plaquettes, Qing dynastie, met o.a. vissen, munten en archaïsche motieven l. ca. 7 cm. ...[more]
China, streepagaat brushwasher, Qing dynastie, in vorm van lotusblad 14 x 9 cm. ...[more]
China, divers jade en jadeït plaquettes en armbanden ...[more]
China, diverse jade, jadeït en benen ringen ...[more]
China, antiek bronzen sculptuur, waarschijnlijk laat Ming; Hoogwaardigheidsbekleder met ruyi-scepter
Chinese school, 20e/21e eeuw Huis olieverf op papier, 60 x 46 cm. ...[more]
Chinese school, 20e/21e eeuw Figuren bij bomen aquarel, 33 x 40 cm. ...[more]
Chinese school, 20e eeuw Ezels inkttekening, 45 x 33 cm. ...[more]
China, langwerpige bronzen koro met archaïsche motieven en kylin op opengewerkte deksel h. 26, l. 16
China, langwerpige bronzen koro met archaïsche motieven en kylin op opengewerkte deksel h. 26, l. 16 cm. ...[more]
Nepal, koperen Boeddha met hoofdtooi, gezeten op lotustroon. Met ziel h. 42 cm. ...[more]
Thailand, verguld bronzen staande Boeddha h. 40 cm. ...[more]
Thailand, bronzen Boeddhahoofd naar antiek voorbeeld, op houten voet l. 40 cm. ...[more]
Nepal, drie koperen Boeddha's, gezeten op lotustroon h. 14-20 cm. ...[more]
Thailand, ronde dekseldoos met gedreven reliëf van dansers diam. 14 cm., 290 GR. ...[more]
Thailand, mogelijk antiek bronzen Boeddhahoofd, met resten van vergulsel h. 21 cm. Herkomst: Via
India, bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw; Krishna en Parvati, gezeten op vierkante troon
India, bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw; Krishna en Parvati, gezeten op vierkante troon met lotusbladmotief h. 46 cm. ...[more]
Nepal, twee bronzen Boeddha's en India, antiek bronzen Ganesh h. 8-23 cm. Herkomst: uit de collectie
China-Tibet, houten suikerplank, 19e eeuw; met vormen van twaalf goden waaronder tekst. br. 45,5 cm.
China-Tibet, houten suikerplank, 19e eeuw; met vormen van twaalf goden waaronder tekst. br. 45,5 cm. ...[more]
India, bronzen sculptuur; Vierarmige Ganesh, met deels groen-bruin patina h. 38 cm. ...[more]
India, twee ivoren en twee benen snijstukken, 19e eeuw, w.o. paar olifanten (beschadigd) ...[more]
India, zwart stenen lingam h. 28 cm.
India, zwart stenen lingam h. 28 cm. ...[more]
Nepal, verguld bronzen Boeddha, gezeten op lotustroon met bedelnap in de hand. Met ziel h. 21 cm.
Nepal, verguld bronzen Boeddha, gezeten op lotustroon met bedelnap in de hand. Met ziel h. 21 cm. ...[more]
Nepal, Tangka, 20e eeuw 60 x 43 cm.
Nepal, Tangka, 20e eeuw 60 x 43 cm. ...[more]
Nepal, twee tangka's, 20e eeuw
Nepal, twee tangka's, 20e eeuw ...[more]
Bronzen Boeddha gezeten in bhumisparsamudra, op lotustroon h. 27 cm. ...[more]
Nepal, verguld en bruin gepatineerd en deels beschilderd bronzen monnik, 20e eeuw, gezeten op
Afghanistan, gestoken houten Boeddha gezeten in bhumisparsamudra, met resten van lakwerk h. 27 cm.
Afghanistan, gestoken houten Boeddha gezeten in bhumisparsamudra, met resten van lakwerk h. 27 cm. ...[more]
Tibet, gedreven en geciseleerd zilveren boterlamp, ca. 1900, de stam in 'kalasa' vaasvorm, de kelk
Tibet, antiek bronzen medicijnlepel met godin op de steel en ring voor bevestiging aan gordel l.
Tibet, antiek bronzen medicijnlepel met godin op de steel en ring voor bevestiging aan gordel l. 15 cm. ...[more]
Tibet, rond koperen plaquette, 19e eeuw, met zilveren Manjushri in het midden, omgeven door
Tibet, koperen offerschaal, vroeg 19e eeuw, met gedreven zilveren rand diam. 25 cm. ...[more]
Tibet, metalen ceremoniele dolk, dorje gedecoreerd met Vishnu rijdent op mythologisch weze. br. 29
Tibet, metalen ceremoniele dolk, dorje gedecoreerd met Vishnu rijdent op mythologisch weze. br. 29 cm. ...[more]
Tibet, gesneden benen schedelketting; met kralen van gesneden schedeltjes. L. 51 cm. ...[more]
Pakistan, Ghandara, schist stenen stele, mogelijk antiek met voorstelling van Boeddha Gautama en
Pakistan, Ghandara, schist stenen stele, mogelijk antiek met voorstelling van Boeddha Gautama en twee dienaressen. br. 19 cm. ...[more]
India, schildering op papier, 18e/19e eeuw; Man en vrouw bij een steen, deels opgehoogd met goud
India, schildering op papier, 18e/19e eeuw; Man en vrouw bij een steen, deels opgehoogd met goud 31 x 23 cm. ...[more]
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met polychrome kleuren en rode banen.
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met polychrome kleuren en rode banen. Ingelijst. 80 x 78 cm. ...[more]
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en groene vierkanten.
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en groene vierkanten. Ingelijst. 88 x 88 cm. ...[more]
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en blauw paarse
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en blauw paarse vierkanten. Ingelijst. 98 x 96 cm. ...[more]
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met gele en blauwe banen en rode en