3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Primary Category
3346 items
Per Page

Beschilderd zijden waaier, 19e eeuw, de benen ingelegd met zilver. In vergulde vitrine (enkelel benen missend) 52 x 78 cm. ...[more]

Roze kwarts obelisk h. 46 cm. ...[more]

Grote Ammoniet 40 x 33 x 20 cm. ...[more]

Shiva Lingam 31 x 13 cm. ...[more]

Hematoide Kwarts bol diam. 19 cm. ...[more]

Celestiet Geode 35 x 19 x 16 cm. ...[more]

Orthocena wasbak diam. 37,8 cm. ...[more]

Lapis multi bol diam. 12,4 cm. ...[more]

Versteend hout in ei vorm 30 x 21 cm. ...[more]

Labradoriet 25 x 25 x 15 cm. ...[more]

Lot 1169

Septaria 26 x 19

Septaria 26 x 19 ...[more]

Japis Kambaba bol diam. 23 ...[more]

Septaan bol diam. 16,5 cm. ...[more]

Drie damestassen, slangen- en krokoleer ...[more]

Teddybeer, ca. 1940 l. 70 cm. ...[more]

Teddybeer, ca. 1940 l. 75 cm. ...[more]

Divers poppen en speelgoed ...[more]

Divers blikken speelgoed ...[more]

Diverse modelauto's ...[more]

Diverse wandelstokken ...[more]

Diverse oude spellen en puzzels ...[more]

Vijf barbiepoppen, ca. 1970 ...[more]

Diverse stoommachines en toebehoren ...[more]

Lot 1200

Houten omberdoos

Houten omberdoos ...[more]