• Accueil
  • Résultats de la recherche
20264 item(s)

Affinez votre recherche

Photographies

Estimation

Localisation géographique

Catégorie

Creator / Brand

Item Type

Type

  • Live webcast (20264)
Supprimer le filtre

Pays

Salle des Ventes

  • Primary Category,
  • Type
  • Grille
  • 20264 item(s)

Duitsland, dríedelige toiletset met zilveren armatuur, met monogram, gemerkt mt. en 800ste, bruto 653 gr. [zkj]

Vijf viscouverts, Van Kempen Voorschoten 1920, dubbele filetrand, rond model, mt. Fa. J.M van Kempen Voorschoten 1920, 2e gehalte, 419 gr. [zkj]

Divers opdiengerei, waarbij Art Deco natfruitschep, diverse modellen en meestertekens, voornamelijk 2e gehalte 631 gr. [zkj]

waarbij met kornalijnen heft, voornamelijk 2e gehalte, bruto 460 gr. [zkj]

Zeventien divers vorken en twee lepels, 19e en 20 eeuw, verschillende modellen en meestertekens, voornamelijk 2e gehalte, 1140 gr. [zkj]

Vijf vruchtencouverts, model Haags-lof, mt. Gerritsen & Van Kempen Zeist 1925-1960, lemmet en heft, 2e gehalte, 328 gr. [zkj]

Diverse miniaturen, 19e en 20e eeuw, waarbij vogelkooi, voornamelijk 2e gehalte, 271 gr. [zkj]

Divers klein zilverwerk, voornamelijk 20e eeuw, waarbij natfruit lepel, diverse gehaltes, bruto 750 gr. [zkj]

Paar breipenhouders en divers naaigerei, Empire en later, geribd en hartvormige emblemen, een met mt. FC en bloem, zwaardje gekeurd 87 gr. [zkj

Drie diverse parfumflacons met zilveren montering, 19e eeuw porseleinen, kristallen en steengoedflacons, h 13 cm, h 8,5 en h 7,8 cm, h [zkj]

Vijf diverse miniaturen, o.a, miniatuur Opel Coupe 1909, 2e gehalte, br. max 9 cm, h max 10 cm, 291 gr. [zkj]

Set van elf theelepels, 1e helft 20e eeuw, rond model met kam, mt. A. Willemse 1932/1941 Amsterdam, 2e gehalte, 221 gr. [zkj]

Divers klein zilverwerk, waarbij zeven taartvorkjes en vingerdoekring, voornamelijk 2e gehalte, 322,8 gr. [zkj]

Sigarettenkoker, twee beursjes, tasbeugel en kristallen parfumflacon, ca. 1900, l 16 - 6,5 cm, h 10 - 1 cm, bruto 433 gr. [zkj]

Een set van zes tafelcouverts, Haags-lof, mt. J. A.A. Gerritsen Amsterdam & Zeist 1934, 2e gehalte, 763 gr. [zkj]

Diverse tafelcouverts, waarbij mes, 18e eeuw, couverts verschillende modellen, voornamelijk 2e gehalte, bruto 1356 gr. [zkj]

Divers dinergerei, samengesteld, 1083 gr. [zkj

Divers klein zilverwerk, 19e en 20e eeuw, 338 gr. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Divers opdiengerei en klein zilverwerk, 19e en 20e eeuw, hierbij een gelegenheidslepel, voornamelijk 2e gehalte, 670 gr. [zkj]