portemanteau Bamboe portemanteau versierd met gebogen haken en geslepen spiegel, ca. 1900, h.198
portemanteau Bamboe portemanteau versierd met gebogen haken en geslepen spiegel, ca. 1900, h.198 cm.
salontafel vruchtenhouten salontafel met rechthoekig blad, voorzien van 3 laden en rustend op rechte
salontafel vruchtenhouten salontafel met rechthoekig blad, voorzien van 3 laden en rustend op rechte poten, h. 46, bladmaat: 168 x 69
koperen lamp glas in lood koperen hallamp met 6-kantige glas in lood kap versierd met opengewerkte
koperen lamp glas in lood koperen hallamp met 6-kantige glas in lood kap versierd met opengewerkte galerieranden, ca. 1900, h. 108 cm.
schouwspiegel facetgeslepen schouwspiegel in noten lijst, versierd met vrijstaande pilasters en
schouwspiegel facetgeslepen schouwspiegel in noten lijst, versierd met vrijstaande pilasters en snijwerk, ca. 1890, h. 160, br. 116
theetafel Hollandse noten theetafel met lade op gebogen pootjes, Louis XV-stijl, ca. 1900, h. 73,
theetafel Hollandse noten theetafel met lade op gebogen pootjes, Louis XV-stijl, ca. 1900, h. 73, br. 70, d. 49
barometer wortelnoten gefineerde barometer ingelegd met marquetterie en met koperen wijzerplaat,
barometer wortelnoten gefineerde barometer ingelegd met marquetterie en met koperen wijzerplaat, h. 106 cm. -naar antiek voorbeeld-
kapspiegeltje mahonie gefineerd kapspiegeltje voorzien van stel laatjes, 19e eeuw
Amerikaanse pubklok Amerikaanse pubklok in beuken kast en voorzien van beschilderd metalen wijzerplaat, h. 68 cm
comtoise met 1 bel Franse comtoise bekroond door bel en met geëmailleerde wijzerplaat, adres: L.
comtoise met 1 bel Franse comtoise bekroond door bel en met geëmailleerde wijzerplaat, adres: L. Bellet a Albi, 19e eeuw
S. Kramer, strandgezicht doek, 40 x 50, zeilschepen bij kust, gesigneerd Simon Kramer
doek, moeder en kind met parasol doek, 42 x 34, moeder en kind met parasol op bospad, gesigneerd
doek, moeder en kind met parasol doek, 42 x 34, moeder en kind met parasol op bospad, gesigneerd H.v.d. Velde (=Henry van der Velde, 1896-1969)
J. van Vuuren, dorpsgezicht marouflé, 26 x 31, zonnig straatje te Elburg, gesigneerd J. v. Vuuren (=Jan van Vuuren, 1871-1941)
Ravenswaay, doek, zomerlandschap doek, 18 x 24, bomen en tuin bij vaart, gesigneerd H.A. Ravenswaay
Ravenswaay, doek, zomerlandschap doek, 18 x 24, bomen en tuin bij vaart, gesigneerd H.A. Ravenswaay (=Huibert Antonie Ravenswaay, 1891-1972)
J. Kagie, gezicht op Veere pastel, 60 x 100, 'Zeeland', gesigneerd Jan Kagie '23 (1885-1971)
Korthals, doek, Amersfoort doek, 70 x 50, achterhuizen en kerktoren, gesigneerd Jan Korthals (1916-
Korthals, doek, Amersfoort doek, 70 x 50, achterhuizen en kerktoren, gesigneerd Jan Korthals (1916-1972)
ets, Jongkind ets, 14 x 19, 'Moulins en Hollande' gesigneerd in de plaat Jongkind, Rotterdam
Bob ten Hoope, aquarel, naakt aquarel, 62 x 44, vrouwelijk naakt, gesigneerd ten Hoope 1981 (=Bob
Bob ten Hoope, aquarel, naakt aquarel, 62 x 44, vrouwelijk naakt, gesigneerd ten Hoope 1981 (=Bob ten Hoope, 1920-2014)
schilderij Akkrum marouflé,,19 x 38, gezicht op Akkrum, aan achterzijde gesigneerd op sticker Ids
schilderij Akkrum marouflé,,19 x 38, gezicht op Akkrum, aan achterzijde gesigneerd op sticker Ids Wiersma (1878-1965)
Willy Sluiter, tekening, Concours Hippique kleurkrijttekening, 32 x 19, 'Concours Hippique Haag
J. le Blanc, schepen op zee doek, 40 x 60, platbodems in de branding, gesigneerd J. le Blanc
Germ de Jong, aquarel, avondgezicht te Amsterdam aquarel, 20 x 14, plein bij avond, gesigneerd
Germ de Jong, aquarel, avondgezicht te Amsterdam aquarel, 20 x 14, plein bij avond, gesigneerd Germ de Jong '45 (1886-1967)
Henk Dekker, schilderij, ondergaande zon doek, 50 x 60, ondergaande zon, gesigneerd Henk Dekker (
Henk Dekker, schilderij, ondergaande zon doek, 50 x 60, ondergaande zon, gesigneerd Henk Dekker (1897-1974)
H. Bieling, olieverf bomen doek, 53 x 70, wilg aan sloot, gesigneerd Bieling '45 (=Herman Frederik
H. Bieling, olieverf bomen doek, 53 x 70, wilg aan sloot, gesigneerd Bieling '45 (=Herman Frederik Bieling, 1887-1964)
J. Buning, bloemstilleven doek, 75 x 55, lelies en etnografisch beeldje, gesigneerd Johan Buning (
J. Buning, bloemstilleven doek, 75 x 55, lelies en etnografisch beeldje, gesigneerd Johan Buning (1893-1963)
Makkes, gemengde techniek, bouwplaats gemengde techniek, 54 x 74, bouwplaats, gesigneerd Makkes (=
Makkes, gemengde techniek, bouwplaats gemengde techniek, 54 x 74, bouwplaats, gesigneerd Makkes (=Jan Makkes, 1935-1999)
W. Noordijk, korenschoven triplex, 30 x 39, Larensche Eng, gesigneerd W. Noordijk (=Willem Noordijk,
W. Noordijk, korenschoven triplex, 30 x 39, Larensche Eng, gesigneerd W. Noordijk (=Willem Noordijk, 1887-1970)
Krabbe, doek, portret doek, 100 x 70, portret van 'Erica', gesigneerd M Krabbé 1951 (=Maarten
Krabbe, doek, portret doek, 100 x 70, portret van 'Erica', gesigneerd M Krabbé 1951 (=Maarten Krabbé, 1908-2005)
van Schagen, doek, boerderij doek, 40 x 60, boerderij aan waterkant, gemonogrammeerd G.F. v S (=
Louis Soonius, cafe Amsterdam potloodtekening en aquarel, 22 x 30, tapperij te Amsterdam, gesigneerd
Louis Soonius, cafe Amsterdam potloodtekening en aquarel, 22 x 30, tapperij te Amsterdam, gesigneerd Louis Soonius 1913 (1883-1956)
S.L. Verveer, aquarel, kade aquarel, 10 x 20, figuren op havenkade, gesigneerd S.L. Verveer (=
S.L. Verveer, aquarel, kade aquarel, 10 x 20, figuren op havenkade, gesigneerd S.L. Verveer (=Salomon Leonardus Verveer, 1813-1876)
Van Noort, strandgezicht doek, 60 x 80, figuren op het strand bij Zandvoort, gesigneerd van Noort
J. den Hengst, bloemstilleven doek, 100 x 80, stilleven met gladiolen, gesigneerd J.G. den Hengst (=Johannes Gerardus den Hengst,1904-1982)
Jan Korthals, Amsterdam doek, 45 x 65, besneeuwde Amsterdamse gracht, gesigneerd Jan Korthals (
Jan Korthals, Amsterdam doek, 45 x 65, besneeuwde Amsterdamse gracht, gesigneerd Jan Korthals (1916-1972)
J..W. van Trirum, poezen doek, 60 x 48, spelende kittens bij koperen ketel, gesigneerd J.W.van
Mooyman, gezicht op strand doek, 60 x 90, afgemeerde bomschuiten op het strand bij vissersdorp,
Mooyman, gezicht op strand doek, 60 x 90, afgemeerde bomschuiten op het strand bij vissersdorp, gesigneerd Mooyman
Mooyman, strandgezicht met bomschuit doek, 80 x 120, figuren op het strand bij afgemeerde bomschuit,
Mooyman, strandgezicht met bomschuit doek, 80 x 120, figuren op het strand bij afgemeerde bomschuit, gesigneerd H.J. Mooyman
aquarel, G. Benner aquarel, 34 x 48, ruiter in bos, gemonogrammeerd B.N.R. (=Gerrit Benner, 1897-
aquarel, G. Benner aquarel, 34 x 48, ruiter in bos, gemonogrammeerd B.N.R. (=Gerrit Benner, 1897-1981)
J. Knikker, polderlandschap doek, 40 x 60, hengelaars op plas, gesigneerd Jan Knikker (1889-1957)
Joan v. Gent, stilleven doek, 50 x 40, bloemstilleven met snuifflacon, gesigneerd Joan v.Gent (=
Joan v. Gent, stilleven doek, 50 x 40, bloemstilleven met snuifflacon, gesigneerd Joan v.Gent (=Jan Baptist Nicolaas van Gent, (1891-1974)
Ten Hoope, aquarel, liggend naakt aquarel, 56 x 76, liggend naakt, gesigneerd ten Hoope (=Bob ten
Ten Hoope, aquarel, liggend naakt aquarel, 56 x 76, liggend naakt, gesigneerd ten Hoope (=Bob ten Hoope, 1920-2014)
Constant Artz, paneel, eendjes paneel, 18 x 24, eendenfamilie aan slootkant, gesigneerd Constant
Constant Artz, paneel, eendjes paneel, 18 x 24, eendenfamilie aan slootkant, gesigneerd Constant Artz (1870-1951)
Willem Noordijk, korenschoven doek, 48 x 100, korenschoven in landschap bij Eemnes, gesigneerd W.
Willem Noordijk, korenschoven doek, 48 x 100, korenschoven in landschap bij Eemnes, gesigneerd W. Noordijk (=Willem Noordijk, 1887-1970)
aquarel, berglandschap, Sande Bakhuijzen sepia en aquarel, 18 x 23, hengelaars bij waterval in
van Noort, kinderen in de duinen paneel, 25 x 34, kinderen in de duinen, gesigneerd Van Noort
David Schulman, aquarel aquarel, 23 x 39, schepen op rivier, gesigneerd D. Schulman (=David Schulman, 1881-1966)
Smeerdijk, bloemstilleven doek, 70 x 50, zomerboeket, gesigneerd Ant. Smeerdijk (=Anton Smeerdijk, 1885-1965)
A.M. Gorter, Vordense Beek doek, 42 x 32, koeien bij Vordense beek, dubbel gesigneerd A.M. Gorter (=Arnold Marc Gorter, 1866-1933)
Nicolaas Riegen, kustgezicht doek, 47 x 64, driemaster op woelige zee bij vuurtoren, gesigneerd N.
Nicolaas Riegen, kustgezicht doek, 47 x 64, driemaster op woelige zee bij vuurtoren, gesigneerd N. Riegen (=Nicolaas Riegen, 1827-1889)
Krenz, gouache, gezicht op Parijs gouache, 39 x 50, Seine te Parijs, gesigneerd A. Krenz (=Alfred
Krenz, gouache, gezicht op Parijs gouache, 39 x 50, Seine te Parijs, gesigneerd A. Krenz (=Alfred Frederik Krenz, 1899-1980)
doek, dame, Russische school, doek, 40 x 30, meisje met rood haar, gesigneerd Smirnoff
M.de Jongere, doek, haven doek, 60 x 100, havengezicht, gesigneerd M. de Jongere (=Marinus Johannes de Jongere, 1912-1978)
Vlaamse School 17e eeuw - Eliah en de Raven doek, 67 x 95, Eilah en de Raven, navolger van Gillis
Vlaamse School 17e eeuw - Eliah en de Raven doek, 67 x 95, Eilah en de Raven, navolger van Gillis van Coninxloo, 17e eeuw
W.G.F. Jansen, Zaltbommel doek, 60 x 80, gezicht op de Waal bij Zaltbommel, gesigneerd W.G.F. Jansen
W.G.F. Jansen, Zaltbommel doek, 60 x 80, gezicht op de Waal bij Zaltbommel, gesigneerd W.G.F. Jansen (=Willem George Frederik Jansen, 1871-1949)
Dake, board, gezicht op orientaalse stad gemaroufleerd karton in delen, 49 x 113, gezicht op
Dake, board, boot bij tempeltrap gemaroufleerd karton in delen, 49 x 113, gondels en figuren bij
E.J. Ligtelijn, vechtgezicht triplex, 25 x 30, boerderij aan vaart, gesigneerd E. Ligtelijn (=
E.J. Ligtelijn, vechtgezicht triplex, 25 x 30, boerderij aan vaart, gesigneerd E. Ligtelijn (=Evert Jan Ligtelijn, 1893-1975)
J. Bogaerts, stilleven met kom aquarel, 39 x 59, stilleven met Chinees porseleinen schotel, tinnen
kustgezicht, J.C. Schotel gewassen inkttekening, 22 x 32, figuren in de duinen bij vissersdorp,