2 vazen Herend 2 porseleinen cachepots met polychroom decor van vruchten, vogels en bloemen, beide
2 vazen Herend 2 porseleinen cachepots met polychroom decor van vruchten, vogels en bloemen, beide gemerkt: Herens, h. ca 15 cm (2 x A)
2 karaffen stel geslepen glazen karaffen met gegraveerd decor van Willem V en Maria van Pruissen, 2e
2 karaffen stel geslepen glazen karaffen met gegraveerd decor van Willem V en Maria van Pruissen, 2e helft 18e eeuw, h. 20 cm
famille rose bakje Chinees porseleinen schaaltje met polychroom decor van bloemen en planten, 20e
famille rose bakje Chinees porseleinen schaaltje met polychroom decor van bloemen en planten, 20e eeuw, diam. 14 cm
2 trekpotjes en 2 melkkanetjes 2 octagonale Chinees Imari trekpotjes met decor van vakverdeling
3 dozen waaronder zilveren lepeldoos geribd zilveren lepeldoosje, rustend op klauwpootjes en 2
3 dozen waaronder zilveren lepeldoos geribd zilveren lepeldoosje, rustend op klauwpootjes en 2 schildpad lepeldoosjes, 19e eeuw
lot verzilverde dienschalen 2 verzilverde dekselterrines, ovale schaal en sauskom, ontwerp: Gerog
lot verzilverde dienschalen 2 verzilverde dekselterrines, ovale schaal en sauskom, ontwerp: Gerog Nilson, uitvoering: Gero
verzilverd servies, Christoffle verzilverd koffieserviesdeel bestaande uit bouilloire, 2 melkkannen en 3 schotels, allen gemerkt: Christoffle
2 boeken en aquarel 2 antieke boeken w.o. 'Historiea Romanae, anno 1779 en inkt en aquarel, 24 x 20,
2 boeken en aquarel 2 antieke boeken w.o. 'Historiea Romanae, anno 1779 en inkt en aquarel, 24 x 20, 'Benedendijks', gemon. T.H. '45
R. Piek, 3x prent serie van 3 lithografische spotprenten uit Lebels Sport Collection, door Riet
R. Piek, 3x prent serie van 3 lithografische spotprenten uit Lebels Sport Collection, door Riet Piek, ca. 1900, in eiken lijsten, h. 46, br. 67
koperen tabaksdoos rood- en geelkoperen tabaksdoos met voorstelling van figuren, 18e eeuw, l. 14
koperen tabaksdoos rood- en geelkoperen tabaksdoos met voorstelling van figuren, 18e eeuw, l. 14 cm.
2 silhouetportretten 2 diverse silhouet portretminiaturen met voorstelling van jongen en dame, 19e
2 silhouetportretten 2 diverse silhouet portretminiaturen met voorstelling van jongen en dame, 19e eeuw
WMF Ikora vaas Duitse gepatineerde metalen siervaas, gemerk: WMF, circa 1915, h. 32 cm
kristallen schemerlamp geslepen kristallen schemerlamp voorzien van verguld bronzen montuur, h. 73
kristallen schemerlamp geslepen kristallen schemerlamp voorzien van verguld bronzen montuur, h. 73 cm
Jugendstil schaal verzilverde tinnen Jugendstil presenteerschaal met voorstelling van knielende dame
Jugendstil schaal verzilverde tinnen Jugendstil presenteerschaal met voorstelling van knielende dame aan water, circa 1900, h. 15 cm -reparatie-
bakje, tang en glas op zilveren voet Engelse Victoriaanse zilveren bonbonniére met opengewerkt decor
lot verzilverd bestek lot verzilverd bestek waaronder tafelcouverts, Haags lofje, theelepeltjes en
lot verzilverd bestek lot verzilverd bestek waaronder tafelcouverts, Haags lofje, theelepeltjes en dienbestek
Makkum fruittest op onderschotel Fries polychroom beschilderd aardewerk fruittest op onderschotel,
3 gietijzeren spaarpotten 3 beschilderde gietijzeren spaarpotten met voorstelling van o.a. Uncle
3 gietijzeren spaarpotten 3 beschilderde gietijzeren spaarpotten met voorstelling van o.a. Uncle Sam
3 gietijzeren spaarpotten 3 beschilderde gietgijzeren spaarpotten met mechaniek en voorstelling
3 gietijzeren spaarpotten 3 beschilderde gietgijzeren spaarpotten met mechaniek en voorstelling van o.a. olifant
broche gedreven zilveren broche met voorstelling van bladeren, jaren ’30, meester: A. Landmeter,
paar manchetknopen stel zilveren manchetknopen met vergulde applique en elk bezet met 1 ovale
paar manchetknopen stel zilveren manchetknopen met vergulde applique en elk bezet met 1 ovale cabochon geslepen amethist, ontwerp: Ted Lapidus
Wedgwood servies uitgebreid Engels aardewerk servies bestaande uit sachel, borden, soepkommen en
Wedgwood servies uitgebreid Engels aardewerk servies bestaande uit sachel, borden, soepkommen en terrines, gemerkt: Wedgwood, model Edme
4 stuks Herend 4 stuks porselein met groen floraal decor, alle gemerk Herend (4 x A)
verzilverd serviesje Duits verzilverd theeserviesje bestaande uit theepot, roomstel en dienblad,
3 vergulde pennen 2 vergulde ballpoint pennen, merk: Cross Classic Century, 14 krt. rolled gold en 1
3 vergulde pennen 2 vergulde ballpoint pennen, merk: Cross Classic Century, 14 krt. rolled gold en 1 vergulde vulpen, merk: Schaeffer
miniatuur ameublement 6-delig beschilderd triplex salonameubelement bestaande uit buffet, 2 tafels
miniatuur ameublement 6-delig beschilderd triplex salonameubelement bestaande uit buffet, 2 tafels en 3 stoelen, deels gemerkt; Ado, circa 1930
moderne tegelplaquette tegelplaquette met veelkleurig geglazuurde tegels, gemerkt onleesbaar,
moderne tegelplaquette tegelplaquette met veelkleurig geglazuurde tegels, gemerkt onleesbaar, circa 1970, h. 32 cm.
Copier vaas blankglazen siervaas met tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, uitvoering: Leerdam, circa
Copier vaas blankglazen siervaas met tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, uitvoering: Leerdam, circa 1935, h. 16 cm (A)
oranjevaasje glazen 'oranje' vaasje, ontwerp: C.J. Lanooy, uitvoering: Leerdam, anno 1927, h. 11
oranjevaasje glazen 'oranje' vaasje, ontwerp: C.J. Lanooy, uitvoering: Leerdam, anno 1927, h. 11 cm (A)
Josje van Riemsdijk, brons, haan gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemonogrammeerd JvR (=Josje van Riemsdijk), h. 22 cm
bronzen buste Jezus gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Christus, rustend op
bronzen buste Jezus gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Christus, rustend op vierkante voet, circa 1920, h. 73 cm
opticaprent handgekleurde opticaprent met voorstelling van Amsterdam, 18e eeuw, h. 32, br. 42
3 diverse antieke gravures van Amsterdam 3 handgekleurde kopergravures met voorstelling van
koperen tafelolielamp geelkoperen bureau olielampje met groenglazen kap en cilindervormig reservoir,
koperen tafelolielamp geelkoperen bureau olielampje met groenglazen kap en cilindervormig reservoir, eind 19e eeuw -in hoogte verstelbaar-
kroonlamp en wandlampen kroonlamp en 3 wandlampen allen versierd met roseglazen pegels
9 eierschaal kop en schotels set van 9 Japanse eierschaal kop en schotels, circa 1900
3 Chinese borden en 3 vazen 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong,
bord en 8 schoteltjes Zuid Holland 9-delige plateel gebakset met polychroom floraal decor op witte
lot bijoux en horloge uitgebreid lot bijoux w.o. horloges, broches, bloedcoralen collier en
lot bijoux en horloge uitgebreid lot bijoux w.o. horloges, broches, bloedcoralen collier en vestzakhorloge in zilveren kast
lot verguld lot sieraden en bijoux waaronder colliers, manchetknopen armbanden, ringen en parker
lot verguld lot sieraden en bijoux waaronder colliers, manchetknopen armbanden, ringen en parker dufold ballpoint
lot koperwerk uitgebreid lot koperwerk waaronder aker, raamspuit, stoof, kruik, kandelaar en treeft,
lot koperwerk uitgebreid lot koperwerk waaronder aker, raamspuit, stoof, kruik, kandelaar en treeft, o.a. 19e eeuw
lot Makkum aardewerk lot Makkum aardewerk waaonder stel sculpturen van koeien, theepot, komfoortjes
lot Makkum aardewerk lot Makkum aardewerk waaonder stel sculpturen van koeien, theepot, komfoortjes en schaaltjes
7 antieke tegels 7 antieke tegels met voorstelling van o.a. zeischip en dorp, 17e en 18e eeuw
lot antieke tegels 7 aardewerk tegels met religieuze voorstelling van figuren in landschap, 17e/
lot antieke tegels 7 aardewerk tegels met religieuze voorstelling van figuren in landschap, 17e/18e eeuw
opaline tafellamp, Jean Paul Edwarts Alt, voor Philips opaline 'Tobrouk' tafellamp, ontwerp: Jean
3 glazen vazen serie van 3 facetgeslepen kobaltblauwe glazen vazen, vermoedelijk Moser, circa
3 glazen vazen serie van 3 facetgeslepen kobaltblauwe glazen vazen, vermoedelijk Moser, circa 1910, h. 20 cm (3 x B)
7 tandartsprenten serie van 6 knipkunstwerken met betrekking tot tandartsen en spotprent met
4 Engelse prenten 2 stel Engelse lithografische prenten met voorstelling van de jacht, w.o. uit W.
lot zilveren munten lot zilveren munten waaronder rijksdaalders en 10-gulden munten
Lot divers en verzilverd uitgebreid lot divers w.o. verzilverde bestekdelen, lepeldoosje, messenleggers en aardewerk petit four set
5 borden en 3 kommen, Meissen serie van 5 Duits porseleinen borden met floraal reliëfdecor en
2 bureaulampen 2 metalen bureaulampjes o.a. merk: Hala, Zeist, jaren '50'60
4 stuks porselein porselein porseleinen vaas met polychroom decor van vee en haan in medaillons en
2 Japanse prenten 3 Japanse kleuren houtdrukken in 2 lijsten met voorstelling van Samourai, reiziger
2 Japanse prenten 3 Japanse kleuren houtdrukken in 2 lijsten met voorstelling van Samourai, reiziger en rivier, 19e eeuw
2 Chinese vaasjes Chinees groengeglazuurd porseleinen vaasje, 19e eeuw en vaas met 'schildpad'
2 Chinese vaasjes Chinees groengeglazuurd porseleinen vaasje, 19e eeuw en vaas met 'schildpad' glazuur (2 x A)
man en kind: Pieter D'Hont bronzen sculptuur met voorstelling van man met kind, 'De Vooruitgang',
brons sculptuur Carla Rutgers gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van elegante lezende
scheerbekken, cloisonne schaal en 2 borden Japans imari scheerbekken met decor van vogels en bloemen