empire barometer mahonie gefineerde Empire barometer met tympaanvormige kap, versierd met halfzuilen
vergulde bronzen wandklok wandklok in bronzen kast versierd met strikornament, voorzien van
bronzen kikker, Louchet Franse bronzen Art Nouveau sculptuur met voorstelling van kikker met
bronzen lucifer doos bronzen luciferdoos met voorstelling van Engelse man met hoed, 19e eeuw, h. 6
bronzen lucifer doos bronzen luciferdoos met voorstelling van Engelse man met hoed, 19e eeuw, h. 6 cm
stel blauwe vazen stel Delftse aardewerk knobbelvazen met chinoiserie decor, 18e eeuw, h. 27 cm. (
stel blauwe vazen stel Delftse aardewerk knobbelvazen met chinoiserie decor, 18e eeuw, h. 27 cm. (2 x D)
4 melk en bloed borden 4 Chinees porseleinen borden met melk en bloed decor van bordspelende dames
2 Lotus borden stel lotusvormige Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor,
2 Lotus borden stel lotusvormige Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, circa 1740, diam. 23 cm (1 x A, 1 x B)
stel famille rose borden stel Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong,
stel famille rose borden stel Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, circa 1750, diam. 23 cm (2 x A)
5-delig kaststel 5-delig Chinees porseleinen famille rose kaststel met decor van hanen en florale
Ch van Wijk, sculptuur jongen gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van vissende jongen,
staart klok Groninger eiken staartklok, zgn. burgemeestersklok met timpaanvormige kap, verhoogde
empire pendule Franse empire pendule in vergulde en gepatineerde bronzen kast met voorstelling van
2 Empire kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen Louis XVI kandelaars met stam in
baardmankruik Duitse steengoed baardmankruik, Raeren, 17e eeuw, h. 16 (B)
gestoken houten paneel Wildeman gestoken vruchtenhouten sierpaneel met voorstelling van wildeman,
gestoken houten paneel Wildeman gestoken vruchtenhouten sierpaneel met voorstelling van wildeman, 17e/18e eeuw, h. 45, br. 35 cm
doopschotel gedreven geelkoperen doopschotel met bijbelse voorstelling van de verspieders, 17e/18e
doopschotel gedreven geelkoperen doopschotel met bijbelse voorstelling van de verspieders, 17e/18e eeuw, diam. 35 cm
Chinese Wucai vaas Chinees porseleinen Wucai vaas met doorlopend decor van figuren in interieur,
Chinese Wucai vaas Chinees porseleinen Wucai vaas met doorlopend decor van figuren in interieur, transition periode, circa 1650, h. 33 cm (D)
gember pot Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van tabaksbladeren en vlinder, 19e
gember pot Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van tabaksbladeren en vlinder, 19e eeuw, h. 23 cm (A)
stel Chinese flesvazen stel balustervormige blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van
draak schotel Chinees porseleinen schotel met famille verte decor van draak, 17e eeuw, diam. 33
draak schotel Chinees porseleinen schotel met famille verte decor van draak, 17e eeuw, diam. 33 cm (C)
Kanton dekselvaas Chinees porseleinen Kanton dekselvaas met decor van figuren en bloemen in
Kanton dekselvaas Chinees porseleinen Kanton dekselvaas met decor van figuren en bloemen in cartouches, 19e eeuw, h. 32 cm (1 x A, 1 x B)
vergulde pendule vrouw met konijn verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende dame met
2 sculpturen stel gebronsd metalen sculpturen met voorstelling van nar met kitten en tennisspeler,
2 sculpturen stel gebronsd metalen sculpturen met voorstelling van nar met kitten en tennisspeler, gesigneerd Barye, circa 1900, h. 29 cm
2 Deense porseleinen sculpturen Deense sculptuur met voorstelling van oosterse man en idem sculptuur
metalen en marmeren pendule, ca. 1880 marmeren en gepatineerde galvano pendule met voorstelling
2 appliques stel vaasvormige verguld houten 6-lichts wandappliques versierd met zon en bladmotieven,
2 appliques stel vaasvormige verguld houten 6-lichts wandappliques versierd met zon en bladmotieven, circa 1800, h. 45 cm.
Chine de commande dekselpot Chinees porseleinen dekselpot met encre-de-chine decor van Europees
Chine de commande dekselpot Chinees porseleinen dekselpot met encre-de-chine decor van Europees dorpje, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (2 x A)
Chine-de-commande kop en schotel met Apollo Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met
Chinese vaas Chinees porseleinen siervaas met polychroom decor van krijgers en voorname figuren,
Chinese vaas Chinees porseleinen siervaas met polychroom decor van krijgers en voorname figuren, vermoedelijk circa 1900, h. 43 cm (A)
Yixing trekpotje meloenvormig Chinees terracotta Yixing trekpotje met rozetvormige knop, 19e eeuw,
Yixing trekpotje meloenvormig Chinees terracotta Yixing trekpotje met rozetvormige knop, 19e eeuw, h. 8 cm (1 x A, 1 x B)
Spaanse kandelaar Spaanse bronzen kandelaar met balustervormige stam en vierkante voet, 17e eeuw, h.
Spaanse kandelaar Spaanse bronzen kandelaar met balustervormige stam en vierkante voet, 17e eeuw, h. 17 cm
Gotische kandelaar Gotische bronzen penkandelaar met rechte stam voorzien van platte knoop, 16e
Gotische kandelaar Gotische bronzen penkandelaar met rechte stam voorzien van platte knoop, 16e eeuw, h. 22 cm
statenbijbel antieke statenbijbel in lederen band met koperen beslag, door Jacob en Pieter Keur,
statenbijbel antieke statenbijbel in lederen band met koperen beslag, door Jacob en Pieter Keur, Dordrecht anno 1736
2 kistjes 2 amboniawortel gefineerde kistjes waaronder met gezwarte randen, beide 19e eeuw, br. 16
2 kistjes 2 amboniawortel gefineerde kistjes waaronder met gezwarte randen, beide 19e eeuw, br. 16 en 18 cm
stel grote bronzen kandelaars stel grote bronzen kandelaars met 5 gebogen armen voorzien van
vaaspendule Franse gepatineerde en vergulde bronzen empire vaaspendule voorzien van oren in de vorm
doopschotel, Neurenberg 16e eeuw gedreven geelkoperen doopschotel met bijbels reliëfdecor van Adam
doopschotel, Neurenberg 16e eeuw gedreven geelkoperen doopschotel met bijbels reliëfdecor van Adam en Eva, Neurenberg, 16e eeuw, diam. 36 cm
Gotisch beeld Gothisch polychroom beschilderd gestoken houten sculptuur met voorstelling van
Gotisch beeld Gothisch polychroom beschilderd gestoken houten sculptuur met voorstelling van Christus op de koude steen, 15e/16e eeuw, h. 48 cm
gietijzeren haardplaat antieke gietijzeren haardplaat met voorstelling van Fortuna, Louis XV-
gietijzeren haardplaat antieke gietijzeren haardplaat met voorstelling van Fortuna, Louis XV-periode, circa 1750, h. 55, br. 55
stel Chinese kommen stel octagonale blauw/wit Chinees porseleinen kommen met op de buitenkant een
Kangxi theebus met zilveren dop blauw/wit Chinees porseleinen theebus met floraal decor, Kangxi,
2 Russisch bronzen sculpturen stel Russische bronzen sculpturen met voorstelling van troijka, naar
Russische sculptuur, kozak Russische gietijzeren sculptuur met voorstelling van kozak te paard, naar
Russische sculptuur, kozak Russische gietijzeren sculptuur met voorstelling van kozak te paard, naar Artemii Ober (1843-1917), circa 1900, h. 22 cm
ivoren corpus Vlaamse gestoken ivoren Corpus Christi op gezwarte houten crucifix, Barok, eind 17e
ivoren corpus Vlaamse gestoken ivoren Corpus Christi op gezwarte houten crucifix, Barok, eind 17e eeuw, h. 72 cm
stel kristallen gembercoupes stel geslepen kristallen gembercoupes met deksel, circa 1900, h. 33
stel kristallen gembercoupes stel geslepen kristallen gembercoupes met deksel, circa 1900, h. 33 cm (3 x A/B, 1 x B)
Chinese famille rose schotel Chinees porseleinen famile rose schotel met decor van bloemen,
Chinese famille rose schotel Chinees porseleinen famile rose schotel met decor van bloemen, Qianlong, circa 1740, diam. 39 cm (B)
Chinese kop en schotel, Chine-de-commande Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met
antieke gravure van Enkhuizen antieke gravure van de plattegrond van Enkhuizen, 17e eeuw, h. 23, br.
antieke gravure van Enkhuizen antieke gravure van de plattegrond van Enkhuizen, 17e eeuw, h. 23, br. 31
lot capucijner porselein set van 12 kopjes en 5 schotels met famille rose decor op capucijner fond
waaier in lijst waaier beschilderd met dames in landschap omgeven door florale motieven, in
waaier in lijst waaier beschilderd met dames in landschap omgeven door florale motieven, in goudbeschilderde lijst, 18e/19e eeuw, br. 57 cm.
wasportret wasplaquette met voorstelling van vrouw met fruitschaal, gesigneerd Anna de Wijs-
wasportret wasplaquette met voorstelling van vrouw met fruitschaal, gesigneerd Anna de Wijs-Mouton, hoogte inclusief lijst: 27 cm
theekistje, 18e eeuw Hollands mahonie gefineerd theekistje met interieur voorzien van geelkoperen
bronzen vijzel op voet Engelse bronzen apothekersvijzel met fries voorzien van rocailles en
vijzel antieke bronzen vijzel met randschrift 'Henrick ter Horst me Fecit anno 1634, h. 9,5 cm
kandelaar bronzen kolomkandelaar met balustervormige stam voorzien van 2 platte knopen, vermoedelijk
kandelaar bronzen kolomkandelaar met balustervormige stam voorzien van 2 platte knopen, vermoedelijk Vlaanderen, 16e eeuw, h. 21 cm
klapmustkom Chinees porseleinen Wan Li klapmuts kom met decor van vaas met vruchten omgeven door
klapmustkom Chinees porseleinen Wan Li klapmuts kom met decor van vaas met vruchten omgeven door vakverdeling, ca. 1600, diam. 22,5 cm. (A)