6 empire eetkamerstoelen set van 6 mahonie sabelpootstoelen versierd met koperen biesintarsia, circa
6 empire eetkamerstoelen set van 6 mahonie sabelpootstoelen versierd met koperen biesintarsia, circa 1820
Engels staand horloge Engels stand horloge in eiken kast voorzien van bronzen wijzerplaat met
tafel met 6 stoelen Hollandse mahonie biedermeier tafel met rond blad rustend op sluierpoot en set
2-zits bankje mahonie Edwardian bank met rechte rug ingelegd met satijnhouten bies, ca. 1900, br.
2-zits bankje mahonie Edwardian bank met rechte rug ingelegd met satijnhouten bies, ca. 1900, br. 118 cm.
grenen beschilderde 2-deurs kast grenen buffet met 2 beglaasde- en 2 paneeldeuren, 19e eeuws, h.
grenen beschilderde 2-deurs kast grenen buffet met 2 beglaasde- en 2 paneeldeuren, 19e eeuws, h. 198, br. 102, d. 33 -deels beschilderd-
Japans plantentafeltje Japans rozenhouten plantentafeltje met marmeren bovenblad en rustend op fraai
Japans plantentafeltje Japans rozenhouten plantentafeltje met marmeren bovenblad en rustend op fraai gestoken poten, h. 46 cm.
Kelim 288 x 142 Kelim 288 x 142
Chinees tapijt 273 x 184 Chinees tapijt 273 x 184
6 medaillonstoelen set van 6 beschilderde houten medaillonstoelen bekleed met streepvelours en
6 medaillonstoelen set van 6 beschilderde houten medaillonstoelen bekleed met streepvelours en rustend op tapstoelopende pootjes, Louis XVI-stijl
mahonie bureau plat mahonie bureau plat ingelegd met leer en voorzien van 5 laden versierd met
koloniale commode Koloniale djati commode met gebogen front waarin 3 laden, rustend op gestoken
koloniale commode Koloniale djati commode met gebogen front waarin 3 laden, rustend op gestoken plint op klauwpoten, h. 75, br. 95, d. 47
koloniaal kabinet Koloniaal kabinet met geprofileerde kap, 2 paneeldeuren en 2 laden, rustend op
balkroon bronzen balkroontje met 6 gebogen armen voorzien van vetvangers, 19e eeuw, h. 40 cm
bronzen hanglamp bronzen 6-lichts kroonlamp met gebogen armen en geslepen glazen bollen, ca. 1900,
bronzen hanglamp bronzen 6-lichts kroonlamp met gebogen armen en geslepen glazen bollen, ca. 1900, h. 66 cm. -incompleet-
set van 4 kuifstoelen set van 4 mahonie biedermeier stoelen met gestoken kuif, bekleed met velours
set van 4 kuifstoelen set van 4 mahonie biedermeier stoelen met gestoken kuif, bekleed met velours en rustend op s-vormige poten, circa 1870
eiken broodkast Duitse eiken Louis XVI broodkast versierd met getande lijsten, 3 deuren en rustend
eiken broodkast Duitse eiken Louis XVI broodkast versierd met getande lijsten, 3 deuren en rustend op slofpoten, ca. 1800, h. 107, br. 148, d. 50
eiken hoekstoel eiken hoekstoel met kuipvormige rug uitlopend in gestoken leeuwenkoppen en rustend
eiken hoekstoel eiken hoekstoel met kuipvormige rug uitlopend in gestoken leeuwenkoppen en rustend op gebogen poten, 19e eeuw
Fitzroy barometer eiken Fitzroy barometer met papieren schaalplaten, 19e eeuw, h. 116 cm.
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen omlijsting en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Alix a
comtoise Franse comtoise met latoenkoperen omlijsting en geëmailleerde wijzerplaat, adres: Alix a Charlieu, 19e eeuw, h. 48 cm.
mahonie halfronde speeltafel mahonie speeltafel met halfrond opklapbaar blad, 2 laden en rustend
koloniale kist koloniale teakhouten kamferkist met geelkoperen hoekstukken en verzonken beslag, h.
koloniale kist koloniale teakhouten kamferkist met geelkoperen hoekstukken en verzonken beslag, h. 75, , br. 145, 73
biedermeier speeltafel Hollandse mahonie gefineerde biedermeier speeltafel met uitklapbaar blad,
vitrinekast mahonie vitrinekast met spitse kap, 2 beglaasde deuren geflankeerd door ronde mahonie
4 Mechelse stoelen set van 4 Mechelse stoelen met gestoken rug rustend op gedraaide poten, 19e eeuw
6-armige koperen pegellamp 6-armige koperen kroonlamp met gebogen armen, versierd met geslepen
6-armige koperen pegellamp 6-armige koperen kroonlamp met gebogen armen, versierd met geslepen glazen pegels en vetvangers, h. 55 cm.
kroonluchter bronzen 12-lichts kroonlamp met gebogen armen, ca. 1900, h. 120 cm.
piano gezwart houten jugendstil piano merk: Gerstenberger, Leignitz, ca. 1920
2 armstoelen 2 vruchtenhouten armstoelen, beide in Louis XV-stijl, beide 19e eeuw
eiken tafel met 6 stoelen eiken tafel met rechthoekig blad waaronder stel uitschuifbladen en rustend
dekenkist antieke eiken dekenkist met 3 panelen in het front, 18e eeuw, h. 68, br. 108,md. 60
comtoise Franse comtoise zgn. zonnefuille met geëmailleerde wijzerplaat, adres: M. Barrachin a Dioz,
comtoise Franse comtoise zgn. zonnefuille met geëmailleerde wijzerplaat, adres: M. Barrachin a Dioz, 19e eeuw, h. 45 cm.
eiken tafel en schilderij Mechelse eiken tafel versierd met gestoken fries en rustend op gedraaide
7 mahonie biedermeier eetkamerstoelen set van 7 Hollandse mahonie biedermeier stoelen met boogvormige rug rustend op gebogen poten, ca. 1860
Chinese tafel met inlegwerk Chinese rozenhouten salontafel met gecontourneerd rond blad versierd met
2 Chinese stoelen met inlegwerk 2 Chinese rozenhouten stoelen met inlegwerk van parelmoer met
2 Chinese stoelen met inlegwerk 2 Chinese rozenhouten stoelen met inlegwerk van parelmoer met voorstelling van vogel, vaas en florale mortieven
tafel met 2 tussenbladen Engelse eiken Victoriaanse coulissentafel met rond blad, rustend op
set van 6 stoelen set van 6 witbeschilderde stoelen waarvan 2 met armleggers, versierd met floraal
3 diverse tapijten 3 diverse tapijten waaronder 2 zijden tapijten
2 tapijten waaronder Kelim 2 tapijten waaronder Kelim
nain loper Nain loper 190 x 69
hoekkast robuuste eiken hoekvitrine met beglaasde paneeldeur en rustend op slofpoten, 19e eeuw, h.
hoekkast robuuste eiken hoekvitrine met beglaasde paneeldeur en rustend op slofpoten, 19e eeuw, h. 206, br. 110
naaitafeltje en bijzettafel Hollands mahonie gefineerd naaitafeltje met opklapbaar rond bovenblad en
beschilderd grenen kabinet Hollands beschilderd kabinet met gebogen kap, stel paneeldeuren en 3
hangvitrine Hollandse eiken hangvitrine met rechte kap, beglaasd paneeldeurtje en afgeschuinde
hangvitrine Hollandse eiken hangvitrine met rechte kap, beglaasd paneeldeurtje en afgeschuinde zijden, 18e eeuw, h. 91, br. 88
eiken Duitse kast Duits eiken buffet met 2 laden en paneeldeuren, hoodfzakelijk 18e eeuw, h. 110,
eiken Duitse kast Duits eiken buffet met 2 laden en paneeldeuren, hoodfzakelijk 18e eeuw, h. 110, br. 155, d. 55
bolpoottafel eiken tafel met gestoken fries, versierd met ebben cannelures en rustend op bolpoten,
bolpoottafel eiken tafel met gestoken fries, versierd met ebben cannelures en rustend op bolpoten, 19e eeuw, h. 74, bladmaat: 112 x 80
Amsterdamse School tafeltje eiken Amsterdamse School bijzetkastje met vierkant blad, 1 deurtje en
design theetafeltje djati gefineerd theetafeltje met etagère en rustend op wieltjes, jaren '50
noten bureaustoel noten bureaustoel met kuipvormige rug, rustend op gedraaide poten en bekleed met
noten bureaustoel noten bureaustoel met kuipvormige rug, rustend op gedraaide poten en bekleed met gros point, 19e eeuw
geloogd grenen kabinet Hollands grenen kabinet bet gebogen kap, stel paneeldeuren en 3 laden in de
toilettafel, stoel, spiegel en kapstok 4-delige toiletset bestaande uit koperen stoel, salontafel,
5-armige art deco hanglamp 5 armige art deco kroonlamp met gezwarte stam en melkglazen bollen, ca.
5-armige art deco hanglamp 5 armige art deco kroonlamp met gezwarte stam en melkglazen bollen, ca. 1940, h. 68 cm.
stel art deco lampen stel Franse art deco wandlampen met roseglazen kubistische kap en gepatineerd
stel art deco lampen stel Franse art deco wandlampen met roseglazen kubistische kap en gepatineerd bronzen montuur, ca. 1925, h. 30 cm.
schoolklok schoolklok in beschilderde houten kast en voorzien van glazen wijzerplaat, 2e helft 19e
schoolklok schoolklok in beschilderde houten kast en voorzien van glazen wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, diam. 39 cm
2 vruchtenhouten betaaltafels Hollandse zachthouten betaaltafel met lade en rustend op vierkante
zwart leren stoel leren designstoel met kuipvormige zitting en rustend op draaibare verchroomde
zwart leren stoel leren designstoel met kuipvormige zitting en rustend op draaibare verchroomde poot
klapstoel opklapbare art deco strandstoel met gepatst leren bekleding versierd met geometrische
klapstoel opklapbare art deco strandstoel met gepatst leren bekleding versierd met geometrische motieven, ca. 1920
Hamadan en kussen Hamadan en kussen