- Fine Art & Antiques (821)
- Metalware (97)
- Ceramics (29)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (29)
- Chinese Works of Art (23)
- Models, Toys, Dolls & Games (23)
- Sculpture (22)
- Coins (20)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (20)
- Arms, Armour & Militaria (19)
- Maps (18)
- Vintage Fashion (17)
- Jewellery (14)
- Clocks (11)
- Stamps (10)
- Collectables (9)
- Wines & Spirits (8)
- Books & Periodicals (7)
- Lighting (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (7)
- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Silver & Silver-plated items (6)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Furniture (5)
- Textiles (5)
- Watches & Watch accessories (5)
- Glassware (4)
- Japanese Works of Art (4)
- Kitchenalia (4)
- Scientific Instruments (4)
- Sporting Memorabilia & Equipment (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Watercolours (4)
- Bank notes (2)
- Barometers (2)
- Russian Works of Art (2)
- Carpets & Rugs (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Prints (1)
- Tools (1)
- Writing Instruments (1)
Geelkoperen doopschotel met bloemornamenten, randschrift en florale motieven
H. de Coninck 'Stilleven met Haringen', paneel, ges.,35x46
Cor Noltee (1903-1967) tekening ploegend boer
Vitrinekastje met divers porselein
Houten polychrome kerkkandelaar, 105 cm hoog
A. van Sassenbrouck(1886-1979) 'Visserssloepen in haven van Zeebrugge', paneel, ges.,37x44cm
Cor Noltee (1903-1967) Acht ingelijste tekeningen
Chinese schotel met decor van een persoon op een tuinrots en de driebenige kikker. China.20ste eeuw.
Stel houten vergulde kandelaren, 62 cm hoog
E.L' Hernault ''Viermaster in haven van Antwerpen', aquarel, ges. en gedat 1903, 29x23cm
Ingelijkste aquarel van hinderlaag, 23x35cm
Chinees bord, blauw, 22,5cm, haarscheurtje
E. van Dromme(1913-1998) 'De Hoge Veluwe' paneel, ges. en gedat. 1964,40x50cm
Empire goudvergulde wand appliek met ramskoppen
Twee Imari borden Japan, 19de Eeuw
H.J.Pauwels (1903-1983) 'Stoomboten in de haven van Antwerpen', olie op doek, ges., 50x70cm
Chinese schaal, doorsnede 28cm, 8,5cm hoogChinese plate.
van Os 'Roeiboot aan steiger'', paneel, ges. en gedat '05,36x51cm
Chinees bord met HL. Diam. 20,5 cm.
Chinese perzikvaas, donkere achtergrond, met onderaan karakter, ca 50cm, conditie A
Polichroom beschilderde Corpus Christi ca. 27 cmPolychrome Corpus Christi
'Danseresje' paneel,niet ges.,44x33cm
Chinees porseleinen karperbord, doorsnede 27.5 cm.
Messing lantaarnklok naar oud model
Decoratief honden schilderij20 x 25,5
Decoratief honden schilderij 20 x25,5
Gestoken palissanderhouten en gezwarte kussenkast 188 br x 209 hx 71 d
Twee kleine aquarellen, ges. elk 8x17cm
Gravure 'Grondtekening van de Nieuwe Kerk in 's Graavenhaage', A. Stechwey en Turpin sculpt. Ao.
Gravure 'Grondtekening van de Nieuwe Kerk in 's Graavenhaage', A. Stechwey en Turpin sculpt. Ao.1772
A. Rouschop (192) 'Augustus', olie op doek, niet ingelijst,ges., 40x50cm
A. Blomme (1889-1979) 'Stalhille, ets, ges. gedat. 1944,31x37cm
'Voorlezen bij kaarslicht', paneel, niet ges,14,5x10,5cm
E. van Dromme (1913-1998) 'Bospad', paneel, ges. en gedat. 1954
E.Portielje (1861-1949) ' Vissersboten op het strand', olie op paneel, 22,5x14,5 , ges.,niet
E.Portielje (1861-1949) ' Vissersboten op het strand', olie op paneel, 22,5x14,5 , ges.,niet ingelijst
Zilveren armband en hanger met bloedkoraal
A. Rouschop (1929) 'Les Baigneuses', olie op doek,niet ingelijst,ges, 50x40c
'Het Hazengras Knockke' aquarel, onduidelijk ges.,niet ingelijst,21x27cm
Bloedkoralen armband met zilveren slot
Een grijs geschilderde deels vergulde Franse barometer met kandelaar ornament vermoedelijk eind 18de
Een grijs geschilderde deels vergulde Franse barometer met kandelaar ornament vermoedelijk eind 18de eeuws H. circa 106 cm
A. Delaet (1866-1949) 'Landschap met molen',paneel,ges.,25x35cm, niet ingelijst
Lot van twee Japanse vaasjes.
Lot van twee Japanse vaasjes.
A. Rouschop (1929) 'Lucille', paneel,niet ingelijst,35x27cm
A. Rouschop 'Dieren op de boerderij' ges. maroufle, niet ingelijst, 34x42cm
Duivelsbal, gedragen door olifantjes, ca 11,5cm circa 1930
'Roeiboot aan de kant'.aquarel,onduidelijk ges.,134x17cm
Twee zilveren opscheplepels haags lofje, ca 52gr
A.Musin (1858-1923) 'Zeilschepen', aquarel,ges.,13x36cm
Lot divers porselein w.o. Europees en Aziatisch. Hierbij twee composiet tempelleeuwtjes.
A. Decamps (1919) 'Scheldezicht', olie op paneel, 19x33cm, ges.
Snijwerk van een Chineese Foo hond 3,5x5,5cm
Onduidelijk ges. 'Vrouw voor spiegel', druk, 26x11cm
Bronzen Cache- pot met onderschotel, ca 22cm
J. de Hond(t), 'Boerderij aan water met molen', olie op paneel, 27x28cm,ges., niet ingelijst
Chinees beeldje van een dame ca 16cm circa 1920