- Fine Art & Antiques (821)
- Metalware (97)
- Ceramics (29)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (29)
- Chinese Works of Art (23)
- Models, Toys, Dolls & Games (23)
- Sculpture (22)
- Coins (20)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (20)
- Arms, Armour & Militaria (19)
- Maps (18)
- Vintage Fashion (17)
- Jewellery (14)
- Clocks (11)
- Stamps (10)
- Collectables (9)
- Wines & Spirits (8)
- Books & Periodicals (7)
- Lighting (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (7)
- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Silver & Silver-plated items (6)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Furniture (5)
- Textiles (5)
- Watches & Watch accessories (5)
- Glassware (4)
- Japanese Works of Art (4)
- Kitchenalia (4)
- Scientific Instruments (4)
- Sporting Memorabilia & Equipment (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Watercolours (4)
- Bank notes (2)
- Barometers (2)
- Russian Works of Art (2)
- Carpets & Rugs (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Prints (1)
- Tools (1)
- Writing Instruments (1)
1283 items
Lot 1283
Het Spaarvaken: Hygienische hooikist
Drie postzegelalbums en heel veel losse postzegels, ook map met dagenveloppen
Oude map met postzegels en veel losse zegels
Lot diverse boeken en tijdschriften over de W02
Stoof en twee ingelijste handwerkjes, blikken doos
Lot 1296
Grenen buffetkast, 210x115x53cm
Drie kunststof poppen, 42, 40 en 34cm
Lot Tichelaar Makkum aardewerk incl. 3x Pauwenbord
Art Nouveau stijl koffietafel (coffee table)
Twee gouden horloges, groot en klein, 14krt elk, hierbij een rond metalen doosje
Lot 1305
Friese staartklok met rivier decor en stad , kap voorzien van houten beeldjes. need some T.L.C!