- Fine Art & Antiques (821)
- Metalware (97)
- Ceramics (29)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (29)
- Chinese Works of Art (23)
- Models, Toys, Dolls & Games (23)
- Sculpture (22)
- Coins (20)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (20)
- Arms, Armour & Militaria (19)
- Maps (18)
- Vintage Fashion (17)
- Jewellery (14)
- Clocks (11)
- Stamps (10)
- Collectables (9)
- Wines & Spirits (8)
- Books & Periodicals (7)
- Lighting (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (7)
- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Silver & Silver-plated items (6)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Furniture (5)
- Textiles (5)
- Watches & Watch accessories (5)
- Glassware (4)
- Japanese Works of Art (4)
- Kitchenalia (4)
- Scientific Instruments (4)
- Sporting Memorabilia & Equipment (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Watercolours (4)
- Bank notes (2)
- Barometers (2)
- Russian Works of Art (2)
- Carpets & Rugs (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Prints (1)
- Tools (1)
- Writing Instruments (1)
Porseleinen beeld van een smid, ongeglazuurd biscuit, ges. 33cm
Twee postzegel loupes afgezet met zwart en wit gekleurd been.
Lot diverse Chinees en Japans porselein en aardewerk
Lot diverse blikken spaarpotten
Bronzen sculptuur van gehuurkt naakt meisje
Lot diverse Aziatisch aardewerk en porselein ( met defecten )
Gedenkbord Porceleyne Fles. Ontwerp Leon Senf, Ter herinnering aan de Nederlands-Indi? expedities
Plooischotel Porceleyne fles Delft met floraal decor jaarletter CP voor 1971 Schilders inotialen M.
Plooischotel Porceleyne fles Delft met floraal decor jaarletter CP voor 1971 Schilders inotialen M.Jo diameter ca. 37 cm
Koninklijke Plazuid bordje 'Graf Zeppelin' Gouda, 1165/10 cv, doorsnede 18cm
Twee Delftse vaasjes w.o. Porceleyne Fles en 19e eeuws.
Dekselvaas Porceleyne fles, delfts blauw, hoogte circa 50 cm
Beeld van een Nar / joker op marmeren sokkel . mist een handje h. ca. 20 cm
Lampetset Societe Ceramique in Spritz Decor Deco stijl
Twee tegeltableaus 'Molen' en Rembrandt' 30x45 en 30x30cm
Opgezette Wulp: Curlew, Numenius arquata - Strandlopers (Scolopacidae) )
Vijfdelig Art Deco rookstel, periode 1-11-1925, in foudraal. E.Hermann Juwelier Djokja
Opgezette blauwe reiger (Ardea cinerea) grey heron, correct geringd
Silhouette porseleinen deelserviesje ca 1920, Stadtlengsfeld, gemerkt Jostenberg, Utrecht, en
Silhouette porseleinen deelserviesje ca 1920, Stadtlengsfeld, gemerkt Jostenberg, Utrecht, en Pollman, Arnhem/ Nijmegen, ca 20 stuks
Twee grote Imari kommen en bijbehorende kannen
Twee antieke Chinese , 18e eeuwse,.......borden
Empty box / Lege doos + deksel / box lid Go-Kart MASUDAYA MODERN TOYS
Empty box / Lege doos Quacking Duckling ALPS
Drie prenten en een barometer
Drie prenten en een barometer
Regulateur klok 76 cm hoog in eiken kast
Dubbelgebogen schrijfbureau secretaire in barokstijl
Uitschijfbare deco kolomtafel
Uitschijfbare deco kolomtafel
Zesarmige oude bronzen balkroon, doorsnede ca 40cm
Lot van 4 blauwe antieke bordjes, twee presse-papier glazen bollen en Royal Daulton beeldje (
Lot van 4 blauwe antieke bordjes, twee presse-papier glazen bollen en Royal Daulton beeldje (defect)
Gramophoon met koperen hoorn naar His Masters VoiceGramophone with cupper horn as H.M.V.
Twee hanglampen w.o. plafonniere, witte kappen.Two hanging lamps
Schilderij 'Dijkovergang Westerschouwen' doek, ges Kees Mol en gedat, '72, 40x50cm
Prent van de Zuid- Bevelandse dracht, 35x25cm
Ingekleurde opticaprent vam St Angelokerk Milaan, ca 32x42cm
'Moeder en kind, biddend' met opschrift Verkocht ten bate der Belgen", ingelijst,26x19cm"
Klassiek bedbankje met gestrepte stof, 120 br
Schilderij met vissersboten bij het strand, doek, 50x60
5x Diverse tegels, incl. een gekleurde tros druiven, 17de eeuw. 5x Different Dutch tiles incl. a
5x Diverse tegels, incl. een gekleurde tros druiven, 17de eeuw. 5x Different Dutch tiles incl. a coloured bunch of grapes.
19de Eeuws vriendschapsglas op voet, 19cm
17de Eeuwse graap,aardewerk, 13cm
Delfs blauw aardewerk vaas, 19de eeuw, gemerkt IVH, hoogte ca. 38cm
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte circa 44cm
Aardewerk bord, ges. AR met vogeldecor, doorsnede 23,5cm
17de Eeuwse aardewerken graap, ca 15cm
Drie ingelijste tegeltableaus, 13x26 en 13x13cm
Twee ingelijste tegeltableaus, elk 13x26cm