- Fine Art & Antiques (821)
- Metalware (97)
- Ceramics (29)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (29)
- Chinese Works of Art (23)
- Models, Toys, Dolls & Games (23)
- Sculpture (22)
- Coins (20)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (20)
- Arms, Armour & Militaria (19)
- Maps (18)
- Vintage Fashion (17)
- Jewellery (14)
- Clocks (11)
- Stamps (10)
- Collectables (9)
- Wines & Spirits (8)
- Books & Periodicals (7)
- Lighting (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (7)
- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Silver & Silver-plated items (6)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Furniture (5)
- Textiles (5)
- Watches & Watch accessories (5)
- Glassware (4)
- Japanese Works of Art (4)
- Kitchenalia (4)
- Scientific Instruments (4)
- Sporting Memorabilia & Equipment (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Watercolours (4)
- Bank notes (2)
- Barometers (2)
- Russian Works of Art (2)
- Carpets & Rugs (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Prints (1)
- Tools (1)
- Writing Instruments (1)
18e eeuwse zilveren lepel met Haagse Lof, Mr.Nicolaas van Noys, 's- Gravenhage anno 1768.ca.72gr
D.W.Melis (1872-1958) 'Bloemstilleven',olie op doek,ges.,34x39cm
Stel zilveren zoutvaatjes met ajoergezaagde randen met ramskoppen staand op drie pootjes en blauw
Stel zilveren zoutvaatjes met ajoergezaagde randen met ramskoppen staand op drie pootjes en blauw glaen binnenbakjes
Zuid Duitse vijzel 16/17de eeuw, kleine barst. 9.4 cm x 13 diameter
Stel zilveren Zeeuwse broekstukken , ca.5cm, ca.43gr
Willy Sluijter (1873-1949) 'Jan Toorop' steendruk Jan Toorop, Nijmegen,1915. Tweede bijvoegsel van
Zilveren apostellepel met fraaie steel en ovale bak met geprofileerde rattenstaart.Onduidelijk
Zilveren apostellepel met fraaie steel en ovale bak met geprofileerde rattenstaart.Onduidelijk meesterteken.18e eeuws..ca.50gr
Gravure 'Zee-magasyn van D' Oostindische Compagnie', C. Decker fecit.,18x28cm
Zeeuws zilveren broekstuk met tekst, doorsnede ca 64mm met kabelrand.Mr.C. Wendels, Middelburg ca.
Zeeuws zilveren broekstuk met tekst, doorsnede ca 64mm met kabelrand.Mr.C. Wendels, Middelburg ca.1830,ca.54gr
Wandklok naar oud model met tinnen wijzerplaat
Lot borden, incl Bristol circa 1733
Twee ingelijste prints van rozen
Polychroom beeldje van Maria, 19 cm hoog op sokkel: 17 cm hoog
Engelse mahoniehouten commode, 101,5 br x 48 d x 102 h
Zuid Europese vijzel 16/17de eeuw, 6cm hoog, 11cm diameter
L. Clesse (1889-1961) 'Zeilboten aan de oever', olie op paneel, 45x65cm,ges.
Gesneden houten sculptuur van lezende man met kraai, 42 x 30cm
Vitrinekastje eiken 55 br x 42 d x 114
Spaanse vijzel met vier ribben 16/17 de eeuws, 6.5 cm hoog 10.5 diameter
W. Hendrickse, 'Naar de kerk', olie op doek, ges., 40x60cm
Vaasje en 5x in elkaar passende doosjes, aardewerk, imperfect, vaasje 20cm
Engelse eikenhouten commode, hout 19 de eeuw, 101 br x 49 d x 98 hoog
Zuid Europese vijzel 16/17 de eeuws, 8 cm hoog, 12.6 diameter
'Dame met papegaai', olie op doek, onduidelijk ges. en gedat.24-7-25, beschadigingen,zonder lijst,
'Dame met papegaai', olie op doek, onduidelijk ges. en gedat.24-7-25, beschadigingen,zonder lijst, 69x52cm
Opmaakspiegel mahoniehout met drie laatjes 51 h x 47 br x 20 d
Decoratieve kandelaren, koper met glazen windkap
D. van Raemdonck (1901-1971) 'Rivierrzicht met zeilboten', paneel, ges.,36x50cm
Een stel zilveren lepels, steel met punt en steelaanzet van enkel lof, inscripte achterzijde
Decoratieve bronzen kandelaren met opengewerkte getorste stelen, 29 hoog
Vijzel 16/17de eeuw, 6.6 cm x 9.2 diameter
L. Clesse(1889-1961) 'Watermolen te Woluwe, doek,ges.,60x80cm
Drie zilveren 18de eeuwse lepels met accoladevormige steel.ca.146gr
Decoratieve kandelaren, hout met getorste stelen, 42 cm hoog
Stel antieke ovale kristallen zoutvaatjes op ronde zilveren voeten en bijbehorende mosterdpot op
R. Steppe(1859-1927) 'Molen',paneel, ges.,45x58cm
Bijzonder fraaie zilveren antieke Friese punchlepel. Gedreven bak met florale afbeeldingen van een
Schwarzwalder klokje met kolommen
Zilveren tabaksdoos als lepeldoos staand op 4 bolpootjes, haaksluiting en getorste handgreep, deksel
Witte gietijzeren kapstok circa 2 m hoog
Verguld (goud?) suikerschepje in vorm van kruideniersbak, gekrulde spitse steel met puntfilet., Mr.
Verguld (goud?) suikerschepje in vorm van kruideniersbak, gekrulde spitse steel met puntfilet., Mr.Wed. Gillis, Den Bosch. L.7,5cm,ca.3gr
Palisander gefineerde theekist met op het deksel opschrift en voorzien van florale handbeschilderde porseleinen theebussen, gelijmd ca.1840
Zilveren gembercouvert, stelen met hartenfilet, als nieuw.Mr.G.F. van Geele, Schoonhoeven anno
Zilveren gembercouvert, stelen met hartenfilet, als nieuw.Mr.G.F. van Geele, Schoonhoeven anno 1872.ca.48gr
Friesestaartklok met beschildering huis met schapen iin eken. 147 hoog
Polychroom porseleinen koekjesdoos met geel koperen monturen, mogelijk de Sèvres, doorsnede 14cm
M-L Merchiers-des Hayes 'Industriehaven Sluiskil', paneel, ges.en gedat.1972 ,35x50cm
Polychroom verguld porseleinen inktstel, de Sevres
G.Jacobs(1865-1958) ' Aan de Schelde', olie op doek, ges. en gedat. 1923,40x5cm
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, met houten beelden, 120cm
Linden houten beeld van Maria, 19de eeuw, 41.5 hoog
G. Montobio(1883-1962) 'Hoeve in de zon', olie op doek, ges.,40x50cm
Theekastje met facetgeslepen raampjes en los dienblad
Wandtafel eiken met twee laden
Geelkoperen doopschotel met afbeeldingen van God stelt Eva voor aan Adam, randen gedreven met
Geelkoperen doopschotel met afbeeldingen van God stelt Eva voor aan Adam, randen gedreven met dierlijke figuren
L. Clesse (1889-1961) ' Kanaal en sluis in winter', paneel, ges.,40x50cm
Cor Noltee (1903-1967) tekening Langs het water