- Fine Art & Antiques (1103)
- Metalware (16)
- Jewellery (12)
- Arms, Armour & Militaria (7)
- Chinese Works of Art (5)
- Silver & Silver-plated items (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (2)
- Textiles (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Bank notes (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Clocks (1)
- Coins (1)
- Lighting (1)
- Maps (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
- Vintage Fashion (1)
Rechthoekige spiegel met houten bloemenrand, 78x57cm
Vergulde houten spiegel, 71x60cm
Spiegel in witgeverfde houten lijst, 95x78cm
Ovale spiegel met rood/ goudkleurige rand, 80x50cm
Kerkbeeld van een Apostel ca. 1780 54 cm hoog
Verzilverde driedelige toiletset Gero (2 xhaarborstels en spiegel)
Kerkbeeld jozef met kind ca. 1790 hoogte 82 cm
Gesigneerde Gravure Sint Laurenskerk te Rotterdam door L. Brasser 1776, 37X42cm
Herman ten Kate (1822- 1891) 'Romantisch tafereel' aquarel, ges. 40x55cm Herman ten Kate (1822-1891)
Herman ten Kate (1822- 1891) 'Romantisch tafereel' aquarel, ges. 40x55cmHerman ten Kate (1822-1891) ' Romantic scene', water-colour, sign.,40x55cm
Neushoorn brons 43,5x15x21,5 cm
Een paar zilveren broeksknopen (doorsnede 8cm) en keelknopen (doorsnede ca 2,5cm)
Tweedelige hoekkast, 202x45xm
Tweedelige hoekkast, 202x45xm
Bronzen sculptuur Jugendstil stijl 'Meisje op de maan' ges. Peter Breuer, ca 30cm
'Jongen en meisje in het gras' ,doek, ges. DJ 40x60cm .                      Â
Hans Heeren (1926- 2016) 'De Rode peignoir' schilderij op doek, ges. en gedat. '74. 80x100cm
Hans Heeren (1926- 2016) 'Bij de Koepoort' schilderij op doek, 90x75cm
Hans Heeren (1926- 2016) 'Getijdenhaven Yerseke' schilderij op doek, niet ingelijst, 70x80cm
Art Deco Dressoir met 2 stilistisch vormgegeven deuren. 185 x 103 x 50 cm
Vier Chinese borden. Diam.21,5 cm.
Jade collier, 40cm, grote kraal, ca 154gr.
Longiness horloge 'La grande classique' verguld, quartz, met originele band
Akke Sins 'Huizen' lithografie, 4/20, ges. 73x37cm
Ring met twee grote en 8x kleinere briljanten, maat 19
Gerrit DE MOREE (1909-1981) 'De ark van Noah' lithografie, ges. 22/30, 56x45cm
Fantasie parelcollier met hanger, afgezet met zilver, zilveren slotje (925) 45cm, design jaren '60
Diverse statieven en fototoestel Yashica- D met tas en onderdelen, hierbij flitslamp en Nikon lens
Diverse statieven en fototoestel Yashica- D met tas en onderdelen, hierbij flitslamp en Nikon lens 74- 300mm in aparte tas
Ring met saffier en 6x briljanten, maat 17
G.B. Olislagers (1894) 'Bergdorp' doek, ges. 70x95cm
Ring met veel briljantjes, maat 16
Armband met 52 briljantjes, 0,55ct, 18,5cm
Jan STRUBE (1892-1985) 'Buurenbieravond op Terschelling' prent, ges. 30x50cm, ingelijst
Ring met veel briljantjes, maat 18,5
Ring met zes baguettegeslepen diamanten, 0,60ct, maat 18
Racefiets Peugeot PE3000 ventoux
Witgouden ring met diamant, maat 18,25
Eiken klooster tafel 185 x 93
Eiken klooster tafel 185 x 93
Ring met robijn en briljanten, maat 18
Schedel met hoorns waterbuffel. Vermoedelijk Indonesie
Gouden bicolor ring met grote en kleine diamantjes, maat 17
Ring met 37 briljanten, 0.9ct, maat 17
Twee Mobach vazen 22 en 9.5 hoog
Ring met veel briljantjes, maat 17,75
Bronzen tafel met lamp en marmeren blad
Entouragering met saffier en briljantjes, maat 17
Gouden damesring met 7 briljantjes, maat 16,75
Spiegel met goudkleurige lijst 89 x 69
Goud op zilveren ring met Boheemse granaat, maat 18
Haardplaat Holandia Propatria vermoedelijk 17 de eeuws. gebruikte conditie met scheur en restauraties. 73 x 56
Zilveren armband, 925, ca 125gr, 21,5cm, ca 122gr.