Art, Antiques, Collectibles

1167 items 1167 items
No Image
Auction closed (3 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-399)
  • ( Lots: 400-799)
  • ( Lots: 800-1095)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 27.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

1167 items
Per Page

Chinese dekselvaas (deksel met restauratie), floraal decor in onderglazuur blauw. Voorzien van vier masquerons in de vorm van beestenkoppen. 41cm

Bijzondere Friese antieke, draadglazen coupe met draaiing in het glas en op zilveren voet met parelrand. Mr. G.H.L. Wustefeld en J. Held, Amsterdam