- Fine Art & Antiques (1103)
- Metalware (16)
- Jewellery (12)
- Arms, Armour & Militaria (7)
- Chinese Works of Art (5)
- Silver & Silver-plated items (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (2)
- Textiles (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Bank notes (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Clocks (1)
- Coins (1)
- Lighting (1)
- Maps (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
- Vintage Fashion (1)
Zilveren naaldenkoker, plat geribbeld met schuifdop en een hartvormig schildje, toegeschreven aan
Antieke zilveren briefopener met fraai heft. Mr. J. Limburg, Amsterdam anno 1877. ca 62gr.
Zilveren armband met markasiet, breedte 4cm, lengte 20cm, ca 75gr. Silver bracelet with markasite(
Zilveren armband met markasiet, breedte 4cm, lengte 20cm, ca 75gr. Silver bracelet with markasite( pyrite), 4x20cm
Zilveren zakhorloge op houten standaard
Zilveren ovaal geschulpte dekseldoos, Engels, Birmingham 1901, 13x7x4cm, ca 110gr. Silver oval
Chinees porseleinen, polychroom beschilderd, Imari scheerbekken met decor van bloenvaas met vogels
Chinese dekselvaas (deksel met restauratie), floraal decor in onderglazuur blauw. Voorzien van
Chinese dekselvaas (deksel met restauratie), floraal decor in onderglazuur blauw. Voorzien van vier masquerons in de vorm van beestenkoppen. 41cm
Bijzondere Friese antieke, draadglazen coupe met draaiing in het glas en op zilveren voet met
Bijzondere Friese antieke, draadglazen coupe met draaiing in het glas en op zilveren voet met parelrand. Mr. G.H.L. Wustefeld en J. Held, Amsterdam
Zilveren opvouwbaar zakmes met streepdecor en naamplaatje. Mr. J. van Straaten, Hoorn,1852. Bruto
Zilveren opvouwbaar zakmes met streepdecor en naamplaatje. Mr. J. van Straaten, Hoorn,1852. Bruto 97gr.
Spiegel met fraai bewerkte houten lijst, 56x27cm (decorated mirror)
Vergulde pennenset Wahl (met gouden pen) en 14krt gouden houdertje Gilt penset Wahl (with golden pen
Vergulde pennenset Wahl (met gouden pen) en 14krt gouden houdertjeGilt penset Wahl (with golden pen and 14 krt holder.
Twaalf zilveren theelepeltjes met fraai opengewerkte stelen en bijhorende suikerschep. Mr. M.
Twaalf zilveren theelepeltjes met fraai opengewerkte stelen en bijhorende suikerschep. Mr. M. Hooijkaas, Schoonhoven. ca 103gr.
Een paar empire goudvergulde wand applieken
Zilveren zakhorloge aan zilveren ketting (ketting 1ste gehalte) en filigrain bloemenbroche orchidee
Koper gedreven wandbord met afbeelding van een verliefd koppel. gedateerd 1671 doorsneden 60 cm
Fries zilveren platte naaldenkoker met ruitmotief en schuifdop. Mr. L. van Manen, Sneek ca 1850.
Fries zilveren platte naaldenkoker met ruitmotief en schuifdop. Mr. L. van Manen, Sneek ca 1850. ca 10gr.
Tweedelig achtkantige handbeschilderde blauw/witte fruittest, Tichelaar Makkum,nr 92, gemerkt
Tweedelig achtkantige handbeschilderde blauw/witte fruittest, Tichelaar Makkum,nr 92, gemerkt schilder AB,ca 1930, diameter 23cm.
Zakkroonluchter met 2 wand applieken en plafonniere
ZIlveren suikerschep met fraaie florale opengewerkte steel. Mr. Zaanlandse zilversmederij, Haarlem
ZIlveren suikerschep met fraaie florale opengewerkte steel. Mr. Zaanlandse zilversmederij, Haarlem 1929.ca 16gr.
14Krt gouden oorbellen (ca 4gr) en fantasie sleutelhanger
Empire goudvergulde wand appliek met ramskoppen
Twee stoelen met fluwelen bekleding
Drie oude zakhorloges, w.o. zilverThree antque pocket watches, one silver.
Met stof beklede wieg, metalen onderstel en kap
Zilveren tamboereernaald met graveerwerk,vleugelmoer en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca
Zilveren tamboereernaald met graveerwerk,vleugelmoer en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca 1860. Bruto 8gr.
Kinder- en poppenwiegjes, met hemel en bekleding, smeedijzer (95x48x73 en 66x30x56cm)
Vintage kinderwagen, Van Werven uit Meppel
Stel zilveren breipennendoppen met stippelgravure in ruitvorm aan lange zilveren jasseronketting van
Stel zilveren breipennendoppen met stippelgravure in ruitvorm aan lange zilveren jasseronketting van ca 90cm. ca 21gr.
Zes oud- Hollandse zilveren hanenkam lepeltjes, ca 1920, 36gr. Six Old-Dutch silver (cock's comb)
Zes oud- Hollandse zilveren hanenkam lepeltjes, ca 1920, 36gr. Six Old-Dutch silver (cock's comb) teaspoons, ca 1920.
Vierluik 'Toledo', ges. apart ingelijst en ca 110x65cm
Zilveren, platte en taps toelopende naaldenkoker met Biedermeier graveringen. Mr. J.A.P. Poolman,
Zilveren, platte en taps toelopende naaldenkoker met Biedermeier graveringen. Mr. J.A.P. Poolman, Amsterdam ca 1870. ca 7gr.
Houten kinderstoel en hobbelpaard
Floraal handbeschilderde zeskantige aardewerken schotel, gemerkt Makkum nr. 781 en initialen
Zeeuwse boerenpop, porseleinen hoofdje, handjes, beschadigd, 39cm
22krt Gouden ring met amethist en vele diamanten totaal 7,58 gram
Delfs blauw aardewerk vaas, 19de eeuw, gemerkt IVH, hoogte ca. 38cm
Oude stal- of koetslantaarn (nu electrisch) metaal, ca 60cm hoog Antique coach- or stable lam, ca
Oude stal- of koetslantaarn (nu electrisch) metaal, ca 60cm hoog Antique coach- or stable lam, ca 60cm
2 flessen wijn vermoedelijk Chateau Migraine
7x Kristal en glas: geslepen kristal en gegraveerde glazen karaffen
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte
Delfs blauwe aardewerk vaas, 19de eeuw, versierd met ramskoppen en zeemeerminnen, gemerkt EV, hoogte circa 44cm
5 flessen wijn incl. Chinon 1964 Chateau Saransot Dupre 1978
Delfs blauwe aardewerk dekselvaas, 19de eeuw, gemerkt IVH, hoogte circa 56cm
6 flessen wijn incl. Chinon 1964 1978 Saint Estephe 1978
Lot met diversen, glasLot of various items glass.