- Fine Art & Antiques (1103)
- Metalware (16)
- Jewellery (12)
- Arms, Armour & Militaria (7)
- Chinese Works of Art (5)
- Silver & Silver-plated items (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (2)
- Textiles (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Bank notes (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Clocks (1)
- Coins (1)
- Lighting (1)
- Maps (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
- Vintage Fashion (1)
Lot handleidingen en boeken Husqvarna over quilten, borduren en een mega hoop. Lot manuals and books
Zilveren taartschep Art deco, gematteerd heft met graveerrand, gecontourneerde schep met fraaie
Stel zilveren antieke sauslepels met ronde bakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. P.
Stel zilveren antieke sauslepels met ronde bakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. P. van Geelen en Zn, Schoonhoven anno 1882. ca 59gr.
Grote hoeveelheid geruite stoffen, vaak halve meters, hierbij veel Roberta Horton geweven ruitjes,
Grote hoeveelheid geruite stoffen, vaak halve meters, hierbij veel Roberta Horton geweven ruitjes, ca 30x15cm elk
Zes zilveren Friese mokkalepeltjes getorste stelen en heften met parelranden, Mr. J.H. Schijfsma,
Handwerk medaillon quilttop, een stukje ontbreekt, 225x225cm. Handmade quilttop, one piece missing.
Bijzonder zilveren gembercouvert fraai bewerkt en met parelmoer heften. Mr. J.A. Lintvelt, Amsterdam
Bijzonder zilveren gembercouvert fraai bewerkt en met parelmoer heften. Mr. J.A. Lintvelt, Amsterdam anno 1850 en 1851. ca 84gr bruto)
14x Quiltsjablonen14xQuiltstencils.
Vergulde FRiese geboortelepel met gevlochten steel, gekroond met afbeelding van moederliefde,
Vergulde FRiese geboortelepel met gevlochten steel, gekroond met afbeelding van moederliefde, onbekende merken, vermoedelijk 18e eeuws.. ca 63gr.
Drie diverse Chinese borden, 18de eeuws, ca 22cm
Zilveren vleesvork met getorste steel,bekroond met gegraveerd blad. Mr. P. Oosterdam, Schoonhoven
Zilveren vleesvork met getorste steel,bekroond met gegraveerd blad. Mr. P. Oosterdam, Schoonhoven anno 1929. ca 19gr.
Streepjesstoffen, grote lappen, winkelwaarde 500 euro
Antieke zilveren kindervork, geheel glad met spatelhelft, Mr. J. Gustelo, Amsterdam 1835-1837
Zilveren kandelaar, 3- lichts, 27cm, 680gr
Friese zilveren lepel , 18e eeuw, met Haags Lof. Mr. Regnerus Elgersma, Leeuwarden anno 1770. ca
Friese zilveren lepel , 18e eeuw, met Haags Lof. Mr. Regnerus Elgersma, Leeuwarden anno 1770. ca 58gr.
Quiltstof: Rozenstoffen met witte ondergrond en enkele boerenzakdoeken
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met opvallend diepe ronde bak met schenktuit en lange zware
Zilveren pillendoosje, 6x3,5cm, 31gr
Zilveren theezeef met florale rand en steel, bekroond met een driemaster. Anno 1931. ca 30gr.
Ladenkast Madeira classic nr 40, goed gevuld Drawer cupboard Madeira nr 40, with a lot of items.
Ladenkast Madeira classic nr 40, goed gevuldDrawer cupboard Madeira nr 40, with a lot of items.
Japans spel, lacq?doos met parelmoer ingelegde afbeeldingen van vogels met bloemen e.d., zes
Zilveren broodmand (Duits, 800) 35x22cm, 464gr
Bijzonder zware zilveren dienlepel, eerste gehalte,Ronde bak en steel met filet en parelrand. Mr.
Verzilverde 'piece de milieu' met glazen schaal en vaas, ca 60cm
Zeeuws zilveren broekstuk met afbeelding en tekst, kabelrand, Mr. B. Meyer, Middelburg, ca 1850,
Zeeuws zilveren broekstuk met afbeelding en tekst, kabelrand, Mr. B. Meyer, Middelburg, ca 1850, diameter 8cm, ca 82gr.
Mahonie houten Biedemeier bijzettafeltje met gedraaide poten, 52 hoog, diameter 45cm
Antiek zilveren tamboereernaald compleet met naald.Hartvormig vleugelmoer en streepagaten heft.
Antiek zilveren tamboereernaald compleet met naald.Hartvormig vleugelmoer en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca 1870. ca 2,5gr bruto.
Zilveren miniatuur, fietspomp met veer beweegbaar en voorzien van rubberen slang met ventiel. ca
Zilveren miniatuur, fietspomp met veer beweegbaar en voorzien van rubberen slang met ventiel. ca 11gr.
Geslepen kristallen loddereinflesje met gegraveerd montuur met dop. Nederlands gekeurd, 19e eeuws.
Zilveren miniatuur van een waterketel staand op losse vierpoot. Mr. H. vd Laan de Vries, Haarlem
Zilveren miniatuur van een waterketel staand op losse vierpoot. Mr. H. vd Laan de Vries, Haarlem ca 1900. ca 4gr.
Antiek hoekstoeltje met fluwelen zittingAntique corner chair with velvet bottom.
Stel Art Deco suikerscheppen met fraaie bakken, Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Hierbij vier
Staand horloge, Thomas SPEAKMAN, London. A fine and elegant Queen Anne longcase clock, ca. 200 cm
Zilveren cakevork met tweezijdig florale steel, een zilveren vleesvorkje met opengewerkte florale
Zilveren Biedermeier soeplepel met grote diepe ovale bak, fraaie steelaanzet en een afschroefbare
Zilveren Biedermeier soeplepel met grote diepe ovale bak, fraaie steelaanzet en een afschroefbare ivoren steel., 27cm, ca 63gr.
Groen geverfde vierpoottafel, biedermeier, blad 172x110cm
Drie geslepen kristallen zoutstrooiers met zilveren doppen.
Metalen Reiskist van Luit. Kolonel Joseph Leon Richard Kapitz KNIL. Commandant van het garnizoen
Zilveren miniatuur van speeltafel als rouletteman of tombola, Nederlands gekeurd. ca 31gr.
Jaren 60 bank mogelijk artifort 201 br
Belgische zilveren lepel, 18e eeuw, steel rond model met Kon. Stadskeur Antwerpen. Frans de Keyser 2
Belgische zilveren lepel, 18e eeuw, steel rond model met Kon. Stadskeur Antwerpen. Frans de Keyser 2 anno 1774-1778. ca 44gr.
lot diverse incl. haardset , tafletje met marmeren bladen
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en met bloempot. Nederlands gekeurd
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en met bloempot. Nederlands gekeurd 19e eeuws.
Electrische relax- fauteuil met stoffen bekleding
Zilveren gembercouvert met fraaie gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. J.H. Eversbag en D. van
Beeld van een oude wijze man, hoogte ca. 1,23 cm ( LET OP NO SHIPPING DO TO WEIGHT )
Friese zilveren roomlepel, bak gedreven afbeelding boerderij, mole e.d. geschulpte rand en een
Zilveren geuzenpenning tweezijdige afbeelding met tekst en aanhangsels., 1760/64. ca 12gr naslag
Oude bordenkast begin 20ste eeuw, 225x50x145cmAntique cupboard