- Fine Art & Antiques (1103)
- Metalware (16)
- Jewellery (12)
- Arms, Armour & Militaria (7)
- Chinese Works of Art (5)
- Silver & Silver-plated items (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (2)
- Textiles (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Bank notes (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Clocks (1)
- Coins (1)
- Lighting (1)
- Maps (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
- Vintage Fashion (1)
Chinees porseleinen karperbord, doorsnede 27.5 cm.
Chinees Imari theebus, ca 12cm, bakscheurtje aan hals
Gouden alliance, 0.2ct, maat 14,5
Chinees puntvaasje blauwwit 19 de eeuws 15,5 cm hoog
Japanse dekselschaal. Doorsnede 15,5 cm.
Frans persglazen Art Deco deelservies: kop- en schoteltjes met ribpatroon, 10 stuks
Lot met diverse verzilverde gebruiksvoorwerpen
Twee Chinese dekselpotten. Deksels manco. Gemerkt aan de onderzijde. Hoogte 18 cm.
Groot lot HO elektrische treinen LIMA PIKO. Big lot of HO el.trains LIMA PIKO.
WEDGWOOD servies 'OSBORNE' 8 kopjes en schoteltjes, 8 taartbordjes en 1 serveerschaal.
Lot van Chinees porselein met rijstkorrel decor. 2 bordjes doorsnede 18 cm., 3 lepels, 4 kleine
Aardewerk bordje (Verm. Zuid-Oost Azie) 17,5cm
Groot lot HO elektrische treinen LIMA PIKO. Big lot of HO el.trains LIMA PIKO
Lot met verzilverd bestek en verzilverde kannetjes
Twee Imari borden Japan, 19de Eeuw
Chinees porseleinen sake stelletje: blad (13x10cm) en vier kopjes
Aardewerk sculptuur van een zittende vrouw, naar antiek grieks voorbeeld, 35x22cm
Lot met diverse bestekdelen, verzilverd
Polychrome brushpot. Gemerkt aan de onderzijde. H.16cm. Diam.18 cm.
Chinees geribt/ geschulpt kommetje, karpermotief, defectje in rand. Gemerkt Kangxie.
Petrus Regout borden met boekje waar onder een Nederland bevrijd 5 mei 1945. en 5 zwart wit overdruk
Petrus Regout borden met boekje waar onder een Nederland bevrijd 5 mei 1945. en 5 zwart wit overdruk decoor stadsgezichten
Twee koperen koetslampen,h. ca 24cm . Two copper coachlights, h. 24cm
Polychrome schotel met decor van vele personages, diam. 45 cm.
Celadon schaal, 20x8,5cm, bakfoutje.
Baardmankruik, Raeren, eind 16de eeuw, ca 23cm Bartmannskrug, jar, stoneware, last part of 16th
Baardmankruik, Raeren, eind 16de eeuw, ca 23cmBartmannskrug, jar, stoneware, last part of 16th century, ca 23cm
Chinese vaas, vermaakt tot lamp, 48cm
Oude merklap, ingelijst, 65x55cmOld sampler in frame, 65x55cm
Very big lot tin trainrail incl. Marklin , Bing
Perzisch tapijt afmetingen ca. 3,20m x 2,04 m
Halve alliancering met briljanten, VS-G 0,7ct, maat 17,5
Twee miniatuur dekselvaasjes, ca 10cm, scherf aan binnenkant dekseltjes
Brandenburg 'Molen aan een ven' schilderij op paneel, 40x60cm
Witgouden ring bombe briljant, 1ct, maat 16,5
Louis Heijmans (1890-1979) 'Lange Jan', ets in lijst, oplage 71/ 75, ca 35,5x18,5cm .
Chinees blauw bord, 23cm, conditie B
Antal Berkes (1874&ndash1938) 'Stadsgezicht te Budapest' doek, ges. 60x80cm
J. Le Blanc (A.C.W Terhell 1863- 1949) 'Pad met boerenhuisjes' doek, ges. 24x30cm J. Le Blanc (A.C.
Drie miniatuurvaasjes, 1x Japans, 2x blauw Chinees
Witgouden ring met saffier en briljant, maat 16,75
Henk MUNNIK (1912-1997) Brugge 50 x 40 Rechts onder gesigneerd A.H Munnik
Japans pijpvaasje, Meiji periode (eind 19de eeuw) met vuurvogel, ca 27cm. Chip aan de hals.
Antal Berkes (1874&ndash1938) 'Herfstwandeling' doek, ges. 50x70cm
8 Empire stijl eetkamerstoelen
Bernardus Cornelis NOLTEE (1903-1967) ''Gezicht op Dordrecht', doek, ges. 40x80cm (classical
Bernardus Cornelis NOLTEE (1903-1967) ''Gezicht op Dordrecht', doek, ges. 40x80cm (classical painting, canvas, signed)
Cloisonnee snuffbottle met stopper. Voorstelling erotisch en landschappelijk. H. 11,5 cm.
Lot diverse kleinmeubelen4 stuks
Fijn hangertje met ketting, wit goud met grote en kleinere diamantjes (0.29cten 0.10ct)
Schilderij 'Italie' doek, ges. 40x30cm (classical painting, canvas, signed)
Twee kleine Imari vaasjes, conditie C, ca 12cm
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaatH221 cm
Goud met agaat set armband ring en hanger.
Henk MUNNIK (1912-1997) 'Gouden Handrij te Brugge' schilderij op doek, ges. 70x60cm (classical
Henk MUNNIK (1912-1997) 'Gouden Handrij te Brugge' schilderij op doek, ges. 70x60cm (classical painting, canvas, signed)