Collectables and crockery

461 items 461 items
room Amsterdam

Collectables and crockery

  • ( Lots: 1000-1219)
  • ( Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

461 items
Per Page

Drie geslepen kristallen karaffen, circa 1800; hierbij twee geslepen kristallen flacons en twee losse stoppen h. 12 - 29 cm. [7]

China, drie diverse porseleinen vazen, 20e eeuw, verschillend gedecoreerd met bloemen (haarlijnen) h. 11-20 cm [3]

China en Japan, collectie porselein, waaronder diverse kopjes en schotels, kommen en een Satsuma vaasje [ds]

Japan, aardewerken wandschotel, 20e eeuw, gedecoreerd met dansende geisha's diam.30,5 cm [1]

China, famille verte kom, ca. 1900, op gecraqueleerde grond, beschilderd met kraanvogels tussen bloemen (beschadigingen) diam. 28,5 cm [1]

Makkum, blauw wit aardewerk vogelkooi plaquette, ca. 1930; Centraal kanarie, mangaan gekleurde rand. h. 26 cm, b. 25 cm [1]

Paar diepe majolica schotels, ca. 1900; UItgevoerd met schildering van Romeinse keizers. Achterzijde gemerkt O + A 1582. diam. 20 cm [2]

Fries polychroom aardewerk fruittest, theebus en kom, 20e eeuw; de theebus, Workum. De fruittest en kom, Makkum. diam. 23 cm. [4]

Drie stuks bruin aardewerk, 19e eeuw; Bestaande uit roompot met slibdecoratie, dubbele oorkan en schaal. [3]

Royal Copenhagen, negen porseleinen jaarschotels; diam. 15 - 18 cm [9]

Divers Europees aardewerk, 18e eeuw en later ondermeer twee borden, de Porceleyne Bijl en Wedgwood creamware. (diverse beschadigingen) [ds]

Blauw aardewerk Wanli stijl schaal, 19e eeuw mogelijk de Klaauw. (Chip in rand) diam. 31 [1]

Zeven diverse tegels, 17e en 18e eeuw; w.b. decor granaatappel. h. 13 cm, b. 13 cm [7]

Divers aardewerk en glas, w.b. paar Murano glazen vazen. [ds]

Drie stuks Perzische aardewerk, Blauw geglazuurde hoge olilamp, groen geglazuurde olielamp en een groen geglazuurde kom. h. 12 - 33 cm [3]

Diverse tegels, vnl. 19e en 20e eeuw [3 kratten]

Divers Japans leramiek, 19e-20e eeuw; w.o. paar Satsuma vazen en Kutami dekselpot [ds]

Drie blauw wit porselein boeren Ming schotels. diam, 17,5 cm [3]

Vier porseleinen vormstukken, 19e eeuw; w.b. paar fruit en eieren verkopers. h. 14 - 17 cm [4]

China, drie porseleinen vazen, Republiek; Met decoratie van figuren en landschapen, allen gemerkt met zegel merk h. 12,5 - 17 cm [4]

China, Celadon tuitvaas; h. 25 cm [1]

China, vier delige voedsel stapeldoos, 19e eeuw; Met decoratie van bloemen. h. 19 cm, diam. 13 cm [1]